Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nextra fun 2MB vs bluetone premium help

Nextra fun 2MB vs bluetone premium help

Mephisto (22.2.2006 11:56:09)

Dobrý den prosil bych o pomoc a radu. Včera jsem podepsal a poslal smoluvu kde obědnávám xDSL, NEXTŘE. Připojen mám být přez DSlan od společnosti GTS NOVERA s agregaci 1:40 FUP je 20Gb. Ted jsem však zjistil že v mé lokalite má dosah i xDSL premium od společnosti Bluetone, s agregaci 1:20 a bez aplikovani FUP. A ted kde je muj problem - nejsem šíleny stahovač čili pro mne nehraje konektivita až takovou roli je mi jedno zda budu mít 256 nebo 130 Kb/s. Ale jedná se mi o kvalitu latence do NIXU. Je mi jasné že záleží na vedení ale co jsem si zjistil ustředna je přibližne 1.5Km od meho bytu. Chtel bych slyšet názor od lidi kteří mají zkušenost s oběma posytovateli který z nich má lepši odezvy. Ještě jednou podotýkám nejedná se mi o konektivitu nýbrž o pingy. Díky všem. Dále ybchs e chtěl omluvit za hrubky v pravopise jsem disgrafik. Díky moc

Mephisto (22.2.2006 11:57:27)

ještě možná pomůže dodatek že bydlím v Ostravě-Výškovicích. Díky

Anonym (22.2.2006 14:32:59)

no, ja bych sel do Bluetone premium. Snad je i levnejsi, ne?? pak ma lepsi agregaci, nema FUP, muzes prevest i hlasovy tarif.....obecne se Bluetone chova mnohem seriozneji, nez momentalen Nextra (ktera proste fuzuje s GTS Novera a proto to nefunguje, jako drive....)

Jerky (22.2.2006 12:10:48)

Pokud ti jde Bluetone Premium, není co řešit. S GTS jsem měl zkušenost (ne tedy přes Nextru, ale telecom)hroznou, s BT Premium výbornou. Ping na seznam v současnosti tak 11-15ms(v Praze). Jestli se ti podaří ještě smlouvu pro GTS scratchovat, tak to udělej.