Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Všichni nespokojenci s Internet Expres od Telecomu.

Všichni nespokojenci s Internet Expres od Telecomu.

Bob (22.2.2006 23:23:57)

Jděte do CDMA - "vysokorychlostního" internetu od Eurotelu. To pak poznáte jaké podoby na sebe bere pravý internetový horror, přičemž telekomácké ADSL pro vás bude znamenat doslova vstupenku do ráje! ;-))) Pro rejpaly - pro řadu lidí je to možná k nevíře, ale stále jsou oblasti, kde je Telecom jediným providerem ADSL. Takže je na výběr - mobilní připojení (GPRS, CDMA,.... - vše +- stejný shit), pomalá wifi, nebo dnes v těchto oblastech jediná rozumná alternativa - ADSL od Telecomu.

Maxi.Cartmen (22.2.2006 23:55:47)

Moje řeč.Tady u nás je taky buď CDMA,GPRS,EDGE a ADSL od ČTc.Možná i nějaká wifi,ale to nestojí za řeč.Co pak máme mi chudáci dělat? Kdyby tu je GTS (Telenor) ne Bluetone Premium,Netbox bo co já vim,tak jdu k nim.Ale bohužel.tak pro ty lidi co radí od ČTc pryč,poraďte třeba v mé vesničce,lepší a levnější připojení a pudu od ČTc pryč.Jenže není.Já mám teď už rok GPRS a je to děs a hrůza(vysedim u toho vajíčka,porodim a ja nevím co ještě)jak to dlouho včechno trvá.Už jse nemůžu dočkat toho ADSL i FUP bude uplnej ráj.