Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > IE rychlost

IE rychlost

Wal (23.2.2006 09:39:51)

Kamosovi prisel dopis ze mu zvysujou z puvodniho pripojeni 1024/256 dsl na 3072/256 , mam to stejny pripojeni ale rychlost se mi zatim nenavysila...ne ze bych to nejak potreboval me staci ta 1024 ale mam treba zavolat na luty?? cet sem tady par temat a koukam ze na infolince me poslou do riti...

Anonym (23.2.2006 11:23:52)

Kdybys byl trochu schopnej tak napíšeš www.internetexpres.cz a co tam máš ? Ikonku jak postupovat pokud chceš zrychlit linku...:X

Anonym (23.2.2006 11:26:40)

radši si počkej až ti to sami zvýší

Pavel (23.2.2006 12:31:24)

mám stejné připojení, "otázku" ale i názor. Nechat to na nich. Jestli to totiž chlapci neberou tak, že když si "znovu požádáš" o změnu tarifu, znovu(?) se upíšeš na 12 měsíců. Mám taky 1024/256 a v klidu si počkám. Jiná věc je, že reklama ČTc "12. měsíc za korunu" se ukázala být lží (asi předem připravenou, neboť tato "akce" měla své pevně danné období). CTc si totiž během tohoto (12.) měsíce vyžádal jednu mimořádnou platbu cca 400Kč bez DPH navíc, která (dle mého) čistě "shodou okolností" podstatně snižuje jeho náklady nutné k dodržení jeho zmiňovaného akčního závazku. Jistě, těch 400kč mi jednou obrazně řečeno "vrátí" (až od nich bubu odcházet formou delšího "přesahu" poskytované služby - dříve ale ne), ale do té doby si je ode mne prostě "bezúročně půjčili". Ano, mám 30 dní za 1 kč, ale také jednu platbu "navíc", kterou je nutno od této (slíbené) výhody "odečíst" - dobrý fígl :-) .

Pavel (23.2.2006 12:39:28)

ještě poznámka - důvodem ""platby navíc" je prý usnadně fakturace pracovníkům ČTc - tedy posunutím termínu (samozřejmě vpřed) zasílání plateb. Takže jedna "mimořádka" "dopředu" to prý spraví - o svých "30 dní za 1kč" prý nepřijdu - aneb vše je relativní :-)) .

Lukáš (23.2.2006 14:47:19)

Na infolince mi ve slabé chvilce varovali, že změnou služby Vámi vyžádanou z Optimalu na rychlejší přijdete o poslední měsíc za korunu, protože jste z Vaší strany nedodržel pdmínky smlouvy. Mě končí za měsíc, radil mi, ať počkám...

Pavel (24.2.2006 09:01:18)

přesně to jsem si myslel - to jsou ty fígle :-) . Jen pro pořádek já sám jsem nic "neměnil" a o tuhle slibovanou výhodu jsem přišel taky (jak jsem popsal výše :-) ).

Maxi.Cartmen (23.2.2006 16:40:21)

Mně přišel dopis,že mi zvyšujou rychlost z 512 na 2048 a přitom od nich ADSL nemám.Obědnal jsem ho,ale když mi volali,že mi ho příjdou zapojit,tak sem to zrušil.Nic jsem nepodepsal,tak proč ne.A za cca 15 dní mi přišel dopis,že mi zvýšily rychlost.Maj v tom bordel a pořádnej.Měli to radši udělat někomu,kdo je přes ně připojenej.