Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zrychluje Nextra stavajicim zakaznimum?

Zrychluje Nextra stavajicim zakaznimum?

great (23.2.2006 11:00:33)

Dobry den, chtel bych se zeptat, zda Nextra take nejak zrychluje xDSL pro Telenor pro ztavajici zakazniky. Mam smlouvu s min. delkou 12mes. a ted mi jeden clovek rikal, ze to pry temhle zakaznikum nenavisuji, ze jen novym? Jak to tedy je? Mam FUN 1M a zavazek jeste asi 3/4roku. Moc diky za info

David (23.2.2006 11:53:41)

Navyšovat by se to mělo, psal jsem si ohledně tohoto e-maily s ADSL koordinátorkou, nicméně díky převzetí Nextry a zejm. Telenoru společností GTS Novera údajně ještě pro zákazníky služeb xDSL na platformě Telenor (nyní GTS) není ještě "migrační plán" hotov, čili není jasný, co se kam přesně bude navyšovat... U platformy ČTc to bylo jasný - šoupli to tam, kam to našoupal Telecom, ale u Telenoru se "o tom údajně stále jedná"...

Anonym (23.2.2006 13:21:44)

jo, a ani nevi, kolik ti budou uctovat za unor. jak uz tady v nejakych vlaknech probehlo, ve smlouve Nextra uvadi, ze bude uctovat cenu dle platneho ceniku......... tzn. ze by meli za 1M Fun uctovat 550 bez DPH (to je totiz aktualni cenik). tak jsem zvedavy, jak to dopadne. Pokud ale budu mit na fakture vice jak 550, tak to reklamauju... nehlede na to, ze mi skoncila uz minimalni doba uzivani.

Nargon (23.2.2006 14:46:24)

Budes platit stale stejne, jako doposud. zadna zmena ceny se nekona. Citace z Vseobecnych podminek: "7.1 Cena poskytovaných Služeb je stanovena podle Ceníku, který je k nahlédnutí ve všech provozovnách Poskytovatele a u jeho obchodních zástupců a je také k dispozici na internetové adrese: http://www.nextra.cz. Uživatel je povinen platit takovou cenu Služby, která je podle Ceníku platná ke dni jejího poskytnutí. Poskytovatel je oprávněn Ceník jednostranně měnit, je však povinen takovou změnu uveřejnit nejméně 30 ( třicet) kalendářních dní předem ve své provozovně nebo na svojí internetové adrese: http://www.nextra.cz." Tohle bylo platne od 1. dubna 2004. Nove zneni od 1. zari 2005: "7.1. Cena poskytovaných služeb je stanovena podle ceníku, který je k nahlédnutí ve všech provozovnách poskytovatele a je také k dispozici na internetové adrese: http://www.nextra.cz. Uživatel je povinen platit takovou cenu služby, která je podle ceníku platná ke dni jejího poskytnutí. Poskytovatel je oprávněn ceník jednostranně měnit, je však povinen takovou změnu uveřejnit nejméně 1 (jeden) měsíc předem ve své provozovně nebo na svojí internetové adrese: http://www.nextra.cz." Defacto zadne zmeny, jen nahrazeni 30ti dnu 1 mesicem. A dulezita veta: "Uživatel je povinen platit takovou cenu služby, která je podle ceníku platná ke dni jejího poskytnutí." Takze platis takovou cenu, ktera byla platna ke dni, kdy jsi podepsal smlouvu. Jak jsem se tu uz s nekym dohadoval, Nextra bez tveho "dodatku ke zmlouve" neprovede zadne zmeny sluzby, ktere by se neshodovaly se sluzbou, na kterou jsi podepsal smlouvu. Pokud chces nizsi cenu, musis si poslat dodatek a uzavrit novou smlouvu na nizsi cenu.

+J (23.2.2006 16:41:07)

Tak když mě v květnu skončí smlouva, tak se bude dít co? Mam FUN1M. A teď tedy rychlost 3072 za 690 Kč. Převedou mi na FUN1M za 550 Kč s rychlostí 1024, či co? Nebo na FUN2M za 650 Kč? Nebo to zůstane tak jak to mam teď?

TiDD (23.2.2006 19:00:00)

Pokud nedáš výpoveď (2 měs před zkončením závazku) mění se smlouva na dobu neurčitou a vše ti zůstane při starém ceny i rychlost (to co máš teď)

+J (24.2.2006 09:26:29)

A když budu chtít přejít na FUN2M, tak stačí poslat nějakej ten dodatek ke smlouvě?

Honza (24.2.2006 13:40:11)

Ciste pro tvoji informaci. Sluzba se poskytuje na mesicni bazi. Tzn. platis aktualni cenu dle ceniku za danou sluzbu v okamziku jejiho poskytnuti. Pokud se cenik zmeni mas moznost smlouvu bud vypovedet nebo zacit platit dle noveho. Nevim co v tom hledas za nesmysly.

Nargon (24.2.2006 14:13:58)

Zadne, akorat jak pises. Tak je tu jeden hacek. Cenik se nezmeni. Jen se vyda novy, ale ten stary, na ktery jsi podepsal smlouvu je tam stale a bez jakekoli zmeny.

Anonym (23.2.2006 16:43:45)

No ten migrační plán není hotov už skoro měsíc... Nevím, co tam tak dlouho vymýšlejí. Ještě si to dovolí tahkle natahovat zrovna v momentě, kdy je to pro ně nejmíň příhodné. No totálně nechápu tyhle postupy.

Anonym (23.2.2006 18:16:29)

No me to dneska vypadlo a slovaci potom co me nechali lezt pod stolem (urcite naschval kvuli hokeji), aby to neslo pres spliter, mi rekli, ze probiha uz migrace i na telenoru a ze bych mel byt migrovan a ze se mei nekde agregacni body. (Kecy, mam porad tu samou rychlost.)