Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Prosba o radu

Prosba o radu

Alena F. (1.2.2004 09:09:13)

Prosím pane Richtera J. který mi před několika měsíci pomohl nastavit - nakonfigurovat modem pro ADSL / Alcatel SpeedTouch 510i/. Kontaktní e-mail jsem si bohužel nechtěně smazala. Po výpadku proudu kontrolka pro ADSL blikala oranžově. Nakonec jsem modem restartovala - a tím bohuže smazala i původní nastavení. Znovu vše instalovala a nastavovala, kontrolka sice už svítí zeleně, ale připojení nejde. Prosím o kontakt na můj tel: 517 383 655, nebo mob. 607 81 94 96. Za správné nastavení - uvedení ADSL do chodu se finančně vyrovnám. Telecom je k ničemu. Jejich technická pomoc - slibovaná do 24 hodin že se ozvou trvá i více než 3 týdny!!! A stejně nepomohou. Děkuji předem, A.F.

Alena F. (1.2.2004 09:22:36)

Prosím nějakého odborníka. který by mi pomohl nastavit - nakonfigurovat modem pro ADSL / Alcatel SpeedTouch 510i/. Po výpadku proudu kontrolka pro ADSL blikala oranžově. Nakonec jsem modem restartovala - a tím bohužel smazala i původní nastavení. Znovu vše instalovala a nastavovala, kontrolka sice už svítí zeleně, ale připojení nejde. Firewall na kartě nemám zaškrtnuté. používím Windows XP Prof. Při připojení VPN mi to ohlásí chybu 800 - připojení pomocí virtuální sítě nelze vytvořit. Server VPN není k dispozici, nebo parametry zabezpečení nejsou pro toto připojení správně nakonfigurovány. Fire Prosím o kontakt na můj tel: 517 383 655, nebo mob. 607 81 94 96. Případně na e-mail. Za správné nastavení - uvedení ADSL do chodu se finančně vyrovnám. Telecom je k ničemu. Jejich technická pomoc - slibovaná do 24 hodin že se ozvou trvá i více než 3 týdny!!! A stejně nepomohou. Děkuji předem, A.F.