Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Torrenty, eMule a modem XAVI 8122r

Torrenty, eMule a modem XAVI 8122r

Asmath (26.3.2006 16:49:07)

Mohl byste mi někdo poradit? Mám ADSL připojení, ale když chci stahovat torrenty, tak se buď stahování nespustí, nebo je velmi pomalé. Navíc mi spuštěný klient(zkoušel jsem jich víc – Azureus, BitSpirit, utorrent, nepomohlo to) extrémně zpomaluje internet a programy jako ICQ nebo DC++ se odpojují a to, i když nic nestahuju. Ostatní programy mi jinak fungují normálně. Jsem k lince připojen třemi různými počítači, na každém z nich je Windows XP se SP2. Na všech jsou totožné problémy. Ani samotnými torrenty by to být nemělo, kamarád mi poslal torrent, který zrovna stahoval, ale mně se nespustil. Podobnou reakci mi vykázala i eMule. Mám pocit, že chyba bude v modemu(největší pifku mám na firewall). Kdybyste kdokoliv znal řešení, nebo i jen nějaký nápad, prosím pošlete mi ho. Díky moc.

Asmath (26.3.2006 16:52:14)

Omlouvám se, omylem jsem to poslal podruhý.

Anonym (26.3.2006 16:53:56)

Jo jde to videt .. Ale to si to musel cely zkopirovat a vlozit znova .. To si o tom nevedel ze to delas?

Sergey (26.3.2006 18:52:35)

Nemluvě o tom, že už se tady portforwarding na Xavi řešil asi 5x. Někteří lidé se ani nenamáhají hledat a hned se ptají.

Asmath (27.3.2006 22:58:04)

Děkuji, že jsi mi osvětlil, že chyba by mohla být v jakémsi portforwardingu. Kdybych totiž věděl, že se jedná o tuto chybu, skutečně bych si přečetl příspěvky, mezi kterými jsem hledal. Princip fóra je v tom, že ti, co nic neví, se ptají těch, co něco vědí. Já patřím do první skupiny, ty zřejmě do té druhé. Přesto nejsi ochoten mi poradit a radši dáváš svoje znalosti jen okrajově na odiv. Alespoň jsi mi ale pomohl, teď se podívám po nějakém tom portforwardingu. Děkuji.

Sergey (28.3.2006 00:44:09)

Ono není tak těžké si v tomto fóru vyhledat vše o Xavi, nebo snad ani nevíš co máš za modem. Jednoduše mne nebaví pořád dokola omílat to stejné, když to tady bylo už x-krát popsáno. Sám píšeš, že jsi to kopíroval a ptal se na víc místech, z toho usuzuji, že místo abys hledal řešení sám a teprve při neúspěchu se ptal, radši spamuješ zbytečně diskuze.

earnil (28.3.2006 00:46:56)

hehe... Proto je u většiny diskuzí napsáno rule #1 RTFM. Ale ono na tom asi něco bude:-(

Asmath (11.4.2006 15:00:53)

Myslím, že jsme se kočkovali už dost. Jde mi o to, že nevím, že řešení ohledně portforwandingu může pomoci i mně. Jak bych to podle tebe mohl poznat, když příspěvky okolo se pouze ptají, jak řešit problém s portforwardingem? Já to prostě neznám, nedám si to dohromady. Mám modem dva měsíce a jsou s ním problémy. Popíšu je a doufám, že se někdo ozve. Bývalo by mi stačilo, kdybys napsal, že to, co popisuju, je problém s portforwardingem a odkázal mě na zbytek fóra, ať si to najdu. Mám rád slušné jednání. Skutečně jsem čekal spíš pomoc ohledně modemu než rady ohledně psaní na fóru.

Asmath (27.3.2006 22:54:29)

Nevěděl jsem, že to dělám na stejným fóru, protože jsem to kopíroval a ptal se na víc místech. Proto jsem na to zapomněl a zeptal se znovu. Takže tak.