Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Další problém s Telecomem

Další problém s Telecomem

Borec (30.3.2006 13:33:23)

Zdravím to je upozornění pro ty co chtějí rušit linku + net od teleshit.Byl jsem rušit službu na prodejně telepoint a vše vypadalo ok.Ukecali mě teda na službu půl roku na zkoušku kdy vám zůstane tel. jen na příjem hovorů bez jákýchkoliv poplatků.Dušovali se že je vše v pořádku a po měsíci zruší paušál s internetem.Uběhla měsíční výpovědní lhůta tel. odpojen ale internet šlape vesele dál.Tak si říkám že s tím odpojením si dávaj na čas a aspoň si užiju pár dní serfu zadara.Ale radost mě přešla poté co jsem držel v ruce další složenku od teleshit s vyůčtovánim za internet expres.Je pravda že zmizela položka za paušál na telefon.Samozřejmě jim hned volám a tam se dozvídam že internet je stále aktivní a že jsem tenkrát na Telepoint zrušil jen tel.službu a ne internet kterej se musí rušit extra formou dopisu.Což mi tam samozřejmě tenkrát ti magoři neřekli.To ať mi někdo vysvětlí že furt držkujou že internet bez paušálu nelze a přitom u mě to jde a ještě nechtěně.Ještě že jsem počkal s tou obědnávkou od Karnevalu.Bůchví jak dlouho ještě potrvá než se teleshit zbavim nadobro.Jinak to berte jako varování a nebo jako inspiraci pro ty co chtěj ušetřit měsíčně +-300kč za paušál.čau

Anonym (30.3.2006 14:35:52)

Tak tohle už by mohlo bejt docela slušný sousto pro antimonopolní úřad.

Anonym (30.3.2006 21:45:40)

A proč? Dyť to je snad jasný, že je to jenom marketingový omezení, protože Internet Expres je jenom doplňková služba k telefonu. Co takhle, kdyby jsme dali telecom k soudu proto, že nikdo jinej nemá telefoní automaty, co?

Anonym (30.3.2006 22:52:29)

1.) ano, máš pravdu, vázání hlasu a ADSL je umělé omezení a Telecom to bude muset někdy zrušit 2.) seš vedle, jak ta jedle: Telecom v březnu vyhrál výběrové řízení na provozování telefonních automatů, nikdo jiný o to neměl zájem

Anonym (31.3.2006 00:55:26)

ad 2) Ja vim. Prave proto jsem to psal. Je to stejne nesmyslny. Uznavam, ze to z toho nemuselo moc vyznet.

Meph (31.3.2006 07:42:23)

jsou to stejně svině největší. Vemte si jak by se zvýšil vůbec celý rozvoj a nabídka internetu kdyby ten telekrám opustil od nutnosti hlasového tarifu k DSL službám..... pěkná vize ale realita uplně v prd..

Anonym (31.3.2006 11:53:15)

no jasne, jsou to strasny svine, vzdyt kvuli nim se ten internet v CR zacal hejbat...vzdyt jsme mohli porad platit tisíce za pripojení od UPC a Karnevalu, zatímco ted je to v řádu stovek za neklikanásobně větší rychlosti

xx85 (31.3.2006 12:01:47)

A když k tom u přičteš paušál za hovory, který ani nechceš tak je to dražší než Kabelovky.

Meph (31.3.2006 13:56:15)

hýbat?? s rozvojem DSL jsme začli jako první v evropě ok +, ale momentálně patříme k jednim ze zaostalcu a kdopak za to asi muže???? žeby žlutý monopol? Jako říkejte si tomu jak chcete ale u mne je tekom jen jedna velká przda, která hledí jen na prachy ale zase to je busines mno....

xx85 (31.3.2006 14:30:24)

Já telokom nemám rád.

Anonym (31.3.2006 06:58:14)

Marketingový omezení uvnitř telekomu je mi celkem fous, ale kde mají alternativci možnost nabízet adsl bez hlasového tarifu, aniž by si pronajímali celé kabely? Tady je vidět jasné zneužití telekomu, že ty kable sou jeho, protože u alternativce platíš bud hlasový tarif, nebo o několik desítek korun nižší částku za hovorové pásmo, ale dycky musíš platit za to hovorové pásmo. No fakticky tohle by se mělo někam hlásit.

Pet (31.3.2006 00:35:51)

Tohle není problém, to je zázrak! Ideální řešení a kolik let telekomunisti tvrděj, že to nejde.

neo (31.3.2006 14:38:39)

je to tvoje chyba, protože nejsi informován jak ukončit službu kterou jsis objednal, na telepointu jsis totiž jen aktivovat službu "vypojení na zkoušku" a ta se týké pouze hlasových služeb

Jira (31.3.2006 16:32:50)

Asi tady píšeš kraviny ty, toto je přímo ze stránek Telecomu: 2. „Vypojení na zkoušku“ znamená zamezení možnosti uskutečnit z předmětné pevné linky odchozí volání a veškerá další spojení (hovorová, datová), kromě tísňových volání a umožňuje přijímat příchozí volání. jinak tady to máš celý. (Vypojení na zkoušku) http://www.telecom.cz/zakaznicka_podpora/dokumenty_ke_stazeni/dokumenty_ke_stazeni.php

neo (31.3.2006 18:43:04)

tak si znova přečti popis problému nahoře, zejmena "..zůstane tel. jen na příjem hovorů.." :-) tak nevim v čem bych mel kecat