Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > TELECOM LAGUJE!!!

TELECOM LAGUJE!!!

Buris (8.4.2006 23:42:26)

Nemate nekdo problem s tim..ze vam navysili rychlost na ten sprint (3mbit) a laguji vam vsechny hry co hrajete prez net? Ja jsem s 1mbitem..od Telecomu nemel problem, ale ted je to strasne. Poradte me nekdo prosim.. Vazne nevim..co s tim.Nemuze to byt tim, ze externi modem sagem fast..co se klasicky dodava k internetu nestiha? Je nejaky novy firmware? Nebo co? Mam si nechat snizit rychlost? Díky za odpoved predem :)

Anonym (9.4.2006 09:15:41)

Predevcirem mi to zacal delat taky net mam Extreme 2048 a uz sem nasel problem .. Je to v modemu .. Mam Cellpipe 22A-BX a z niceho nic kdyz mu nastavim pravidlo BIMAP po chvili zacne ztracet packety primo kdyz na neho pingam .. Nebo to dela kdyz vypnu nat uplne a zapnu ZIPB a bridge .. Nedela to proste tehdy kdyz nepresmerovava verejnou ip ani zadne porty .. Musim mit nastaveno pravidlo NAPT .. Takze jsem v haji ..

y2k (9.4.2006 12:21:43)

To je hovadina !

Buris (9.4.2006 13:32:48)

Tak poradui me nekdo omg? Neverim tomu..ze jsem jediny, kdo s tim ma problemy. Snad se najde nekdo..kdo tomu rozumi a poradi me. Ps. Proc jsem to tu zalozil trikrat? Snad proto, ze je TELECOM PICA.

Anonym (9.4.2006 13:47:07)

Mozna taky proto, ze mate ve meste jen 2MBtove draty a rvou ti tam tri. To se stalo 2 kamosum a ten net byl strasne nestabilni a jede jak snek a zelva. Pingy se jim taky zhorsily.

David (9.4.2006 09:22:09)

Já chápu, že tě to asi hodně štve, ale je nezbytně nutný zakládat kvůli tomu TŘI thready?

Michalall (9.4.2006 14:30:26)

Modem je blbost,ten dává až 8 Mbit...ale jestli ti to začlo blbnout až od zrychlení tak je to chyba Telecomu(chybička se vloudí vždycky:)) no a měl by ses radit s Telecomem,spíše s jejich techniky