Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > FUP u ČTc

FUP u ČTc

Jiřík (9.4.2006 10:21:28)

Zdar lidi, nevíte náhodou někdo, jak je to ve skutečnosti s FUPem u ČTc? Už jsem z toho uplně blbej. Byl jsem chvíli do 28. března ve FUPu, 29. mi resetli FUP, od tý doby jsem stáhnul v periodě od 30.3. - 1.4. podle jejich měřidla 14 GB a pořád nejsem ve FUPu. Znamená to teda, že se to 1. dne v měsíci zase nuluje, nebo je to na 4 týdenní periody ? Btw. mám sprint 3 MB.

Anonym (9.4.2006 10:49:18)

Ne, to neví ani ČTc, zkrátka v tom mají neskutečnej "bordel". U nových a "už zrychlených" zákazníků je to na měsíční periody. Když nejsi ve FUPu, buď jenom rád. Pokud Ti to vadí, reklamuj to u ČTc, jistě ti FUP rádi na příštích pár měsíců zapnou trvale :-)))

Anonym (9.4.2006 12:49:48)

Jasný, že mi to nevadí, ale jde mi o to, abych moh být schopnej uhlídat limit, abych do toho FUPu nespad ...

earnil (9.4.2006 21:39:21)

Pořiď si něco na způsob Connection Meteru. Podle Správy konta to nepoznáš. Musíš si to pohlidat na svý straně.

Anonym (9.4.2006 22:04:03)

Třeba NetLimiter 2 Monitor, je free, česky, umí rozlišit data do lokální sítě a do netu: http://www.netlimiter.com/download.php Ale stejně mu to nepomůže, FUP u Telecomu se chová zcela nevypočitatelně.

MV (10.4.2006 11:47:06)

Anonym: Mě by zajímalo, jestli u "Netlimiter 2 Monitor" někdo prakticky rozchodil rozlišení, odkud data jdou(internet/lok.síť) - mně se to nepovedlo, ani doma, ani v práci, prostě mi data nerozlišuje. Jinak je to hodně dobrej prográmek a freeware.

Lukioso (9.4.2006 15:12:17)

zapnou trvale jako mě už skoro dva měsíce +-7kB/s místo asi 50ti

Anonym (10.4.2006 00:07:36)

U staré služby byl FUp týdení ze čtvrtku na pátek se obnovovala rychlost.Po navýšení rychlosti je FUP měsíční rychlost se obnovuje vždy prvního.

Anonym (10.4.2006 07:09:34)

Tak sem dal jen pro zkousku fahion tv, ktery tady na servru v rubrice svet dsl propagujou. Nechal sem to presne minutu a sezralo to 4,57MB! Se nedivim nejakymu Impulsovi, ze hned prepali fupku, jestlize vyuziva podobny veci, pripadne si chce stahnout od nekud treba "Cedecko" Limit zustal stejnej a rychlost 512. To kdyz se nehlida tak je fuplej tak tretiho az patyho a pak do jednatricatyho smutny voci. Ikdyz jemu by to tak nejelo, proze rychlost musela bejt cca 624 kbps, takze by mu to dalo horsi kvalitu a trochu by ho to setrilo. Ale vzpominam si na sebe, jak sem vypojil ISDN modem, zapojil SAGEMA a objevilo se 512. To mi padala brada! Kliknul sem na obrazek a byl tam, klik na video a ani sem si nestacil dojit pro piti, natoz vycurat a uz to hralo. Moh sem downloadovad updaty a byly tam za par minut a ne za hodinu a 14Kc na uctu navic, to bylo vzruso. Ted ten 3Mb je nuda, vsechno je uplne hned a stejne mi zbylo na konci brezna asi tak 5 giga. Skoda ze se to neda prevadet na pozdejs nebo na jiny ucet, znam plno lidi, kterym bych udelal radost, proze vic jak 9 GB asi nikdy neudelam, takze odevzdavam hafo.

Anonym (10.4.2006 07:49:28)

Tak to si docela drak, protoze za 72 hodin si musel stahovat nepretrzite 10 a pul hodiny a to by ti to muselo jet na 3072 po celou dobu, coz je neralny, takze jeste takovy dve hodiny pricti. Ten zobrazovac ma nektera uskali, protoze je koncipovanej na tejdny a zobrazuje soucet vsech period, ktery zacali v rozsahu vymezenymi daty od: do: . Schvalne tam dej zacatek 30.3. a pak vyzkousej dat konec 30.3. a podruhe dej konec 5.4. a hle je tam stejne cislo, takze bys podle logiky musel stahnout 14 GB behem 30.3. a kdyz si to overis a das od 31.3. do 5.4. tak ti to nic nezobrazi. Takze mas asi velikonocni sprint special s 15GB nebo ti dali omylem Extreme. To bude ranec!!! 17 kil a jeste pausal, to uz byl lepsi ten dial up s 976 - pomalejsi, ale luxusik - milionarska trida.:) ** Proste tech 14 GB je za celou periodu od 30.3. do 5.4. Jestlize mas sprint s 3Mb tak tam teoreticky muzes mit v tom rozsahu co si zadal i 24GB a jeste nebude zadna fupka, ale to je laboratorni vysledek. V tvym pripade jen doufej zes to nasosal jeste v breznu a ze v dubnu mas co nejmin z tech 14GB. FUP ti zacina 1.4. a konci 30.4. Klidne se ti mohla fupka resetnout 29.3., kdyby te premigrovali z 1024 na 3072. cimz ti skoncily tejdeni cykly a je z tebe poctiva zenska s cyklem mesicnim. Vzdy od zacatku do konce migrace se nenacitaji bajty do fupky a celou dobu jedes tou rychlosti, kterou si mel, pak ti to resetnou a recyklujou. Me chytla migrace v breznu zrovna kdyz sem tri dny za sebou sel pres giga az ke giga a pul plus pokazdy 200MB upstream. No a pak sem dal Moje konto a od 1.3. do dneska tam mam 4,4 coz sem udelal urcite jenom behem tech tri dnu, ale je jedno protoze i kdybych dal tenkrat 8GB tak bych fupku nerachnul.

Bumbes (10.4.2006 09:18:25)

RE: Anonym -Zaprvé do limitu se započítává i upload (115MB/hod = 2,76GB/den) a pokud uživatel využívá některé výměnné sítě p2p , DC++, torrenty , ... (tam jede upload většinou na 100%) , tak to zase takový drak neni . -Zadruhé , pokud sleduje uživatel některé free TV kanály , tak to je také slušný průtok dat . -Zatřetí ,"Moje konto" funguje jak se mu to hodí . -Začtvrté , připojení od ČTc také funguje jak se mu chce . - Zapáté , po vyčerpání limitu FUP se neomezuje průtok dat přenášených v rámci IP od ČTc . atd., atd...

Anonym (10.4.2006 10:14:01)

ad1)>> sem tri dny za sebou sel pres giga az ke giga a pul plus pokazdy 200MB upstream.> Nechal sem to presne minutu a sezralo to 4,57MB! > od tý doby jsem stáhnul v periodě od 30.3. - 1.4. podle jejich měřidla 14 GB a pořád nejsem ve FUPu.

Anonym (10.4.2006 10:15:08)

ad1)>> sem tri dny za sebou sel pres giga az ke giga a pul plus pokazdy 200MB upstream.> Nechal sem to presne minutu a sezralo to 4,57MB! > od tý doby jsem stáhnul v periodě od 30.3. - 1.4. podle jejich měřidla 14 GB a pořád nejsem ve FUPu.

Anonym (10.4.2006 10:14:33)

ad1)>> sem tri dny za sebou sel pres giga az ke giga a pul plus pokazdy 200MB upstream.> Nechal sem to presne minutu a sezralo to 4,57MB! > od tý doby jsem stáhnul v periodě od 30.3. - 1.4. podle jejich měřidla 14 GB a pořád nejsem ve FUPu.

Anonym (10.4.2006 10:15:48)

Mam to v Clipboardu, ale pusti to jen kousek.

Anonym (10.4.2006 10:17:03)

ani nahore to nepusti, kurna mam IP spammera a uz si tu neskrtnu, damn...

Anonym (10.4.2006 10:16:18)

ad1)>> sem tri dny za sebou sel pres giga az ke giga a pul plus pokazdy 200MB upstream.> Nechal sem to presne minutu a sezralo to 4,57MB! > od tý doby jsem stáhnul v periodě od 30.3. - 1.4. podle jejich měřidla 14 GB a pořád nejsem ve FUPu.