Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Šlo vám dnes odpoledne ADSL od ČT?

Šlo vám dnes odpoledne ADSL od ČT?

Radek (9.4.2006 21:54:00)

Dnes mi od 12:30 do 21:30 nešlo Adsl. Nešla pošta,prokol ftp,http. Jediné co šlo bylo ICQ. Je ještě taky někdo takový, nebo to byla jen lokální chyba u nás?

Anonym (9.4.2006 22:48:17)

To byl globalni vypadek Internetu. V Californii predelavali zalozni zdroje hlavniho serveru Internetu... OMG, tos nevedel?

y2k (9.4.2006 23:12:44)

Nn, to není ono, tento globální výpadek nepostihoval ČR. Naši zemi postihla nelibost Billa Gatese, který se naštval a potrestal všechny uživatele nelegálních Woken tak, že jim na protest vypnul internet !!!

Anonym (10.4.2006 02:22:26)

To jako fakt? Neco takovyho si prece nemuzou dovolit! . . . . ( ;) )

Tata (10.4.2006 07:26:22)

Jo, je to přesně tak, jak píše Y2K a je to správné! Hned jak nabídl Microsoft výhodnou legalizaci Windows, tak jsem ji provedl v podstatě jen proto, abych měl čisté svědomí a dobrý pocit. A tady je první hmatatelná vlaštovka - mně ten internet šel!!

Michalall (10.4.2006 17:22:42)

Hmmm mně šel,wokna mám illegal (co si budem nalhavat) :) Apríl už dávno skončil a měli byste vystřízlivět hoši:)

Anonym (10.4.2006 10:52:20)

on si urcite mysli ze si nemuzes dovolit ukrast jeho vokna. V podstate to je stejny jako kdyz si majitel auta nainstaluje imobilizer - to uz je vazne drzost hranicici s totalitarismem. A este by ho zapnul jen jeden den. Ale neboj, at udelal cokoliv tak do tejdne na to bude crack a jeste se najde i nejakej legalni duvod proc to bude smet bejt na verejnych adresach. Jeste ze kradeny WIN mam na offlajnovym kompu. Billy, koupil sem XPecka tak ty dvoulitry mi odpustis ne? Kurna vis snad co je to bundle a dobry srdce? Tak letos v Nevade holt naposledy nevsadis a pudes se projit s dobrym pocitem, ze nekde in Chechnya je jeden spokojenej clovek.

Michalall (10.4.2006 17:24:32)

Ten den mi šlo ADSL od rána do večera v pohodě.Šla pošta,protokol ftp,http. A ICQ taky.Asi to odpojili jenom těm co čumí na péčko aby dělali aspoň chvíli něco jinýho:)))