Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

BACHA

Neanonym (15.4.2006 16:51:51)

800184084 dostupná nebo s minimální frontou!!!

Brouczech (16.4.2006 10:54:47)

ghe tak toho zase hnedka musíte využít...aby tam ta fronta byla co??? :D:D

Anonym (16.4.2006 19:28:48)

Aby tu nebrečeli že je to stále nedostupné, když se někdo dovolá hned nebo za chvilku tak to sem nenapíše, tahle hláška nic nezvýší, protože sem většinou píšou lidi co to znaj a ty tam moc nevolaj a vopruzové co chtěj zasmrdět a si piš že zasmrděj a dovolaj se tam za každou cenu a pak zdržují ostatní že se vyptávaj jakto že se nemohli dovolat, přitom si sami odpovídaj, protože se každej vocas ptá jaktože se nemůže dovolat. Takže poznámka pro opruze: Nemůžete se dovolat, protože se na to vyptáváte! Samozřejmě ne jen pro to, ale tak 10-20% to udělá. Píšu nespisovně a vím jaké jsou správné tvary. Interpunkce vím kde mají být, ale nebaví mě při rychlém psaní na to myslet.

Anonym (16.4.2006 21:20:35)

A jak ryché je to tvoje psaní? Se mi zdá, že rychlejší než myšlení, sorry, ale fakt jsem z tvého postu nic nepochopil. Ale může to bejt samozřejmě i moje chyba :)

Neanonym (16.4.2006 21:41:52)

Psal jsem to já a pro brouczka, že se nemusí bát že by to způsobilo zvýšené volání, protože většina čtenářů zde spadá do dvou skupin, ti co nevolají vůbec (znají to) a ti co vopruzují (blbí a už tam volali - jsou schopni vydržet tu frontu, aby mohli zasmrdět - způsobuje jim to asi orgasmus) Dále je vysvětlení pro ty co nevopruzují, že tím že se vyptávají mimo téma na frontu, tak tím tu frontu generují. Předposlední a poslední je disclaimer, aby na mě nereagovali vopruzové jako že si myslim, že je ta fronta jenom tím a poslední je pro vopruze češtináře, který ani neuměj najít slova pro kritickou diskuzi, tak to prosíraj aspoň pro češtinu, protože jim na základce šli aspoň slohy nebo diktáty. Tvoje reakce je ok, kritická, smysluplná, popisující věc a neuzurpující si absolutní pravdu + ironická narážečka, ale v rámci slušnosti, což někdo nese nelibě, ale já to mám rád - oživuje to fádnost. Krom toho velmi krátká a tudíž informačně hustá, to bych se chtěl naučit, asi hodně píšeš sms a 160 znaků je tvoje magický číslo:) Dík za reakci.

Anonym (16.4.2006 22:04:28)

:) Ne, sms píšu jen z naprostýho donucení - a opravdu nerad - to už radši zavolám - nebo nereaguju vůbec:)). Ale furt jsem nějak úplně mimo mísu. No, nevadí, třeba to dojde:)

Anonym (17.4.2006 03:25:54)

15.4. 16:51 píšu oznámení a zakládám vlákno. 16.4. 10:54 panická reakce asi operátora 800184084, pozdě, stav se asi úplně změnil, ale pokud mu šlo o princip tak to je možné psát kdykoliv. Mě vyplývá z jeho příspěvku obava z fronty díky mému nahlášení. 16.4. 19:28 Moje reakce na jeho reakci. Tvrdím, že nepředpokládám zvýšení zájmu o volání na 800184084 z důvodů, které dělí většinu přispěvatelů zde na ty co tam nevolají a ty co tam volají chronicky. První skupina volat nebude, protože to vyplývá z její specifikace. Druhá skupina má svou touhu již saturovanou a dle zákona klesajících výnosů přichází má informace v nevhodný okamžik. Je zde ovšem část této skupiny, které končí saturační cyklus a volání se jí hodí, nebo ho i ráda trochu uspíší z důvodu výhodného přístupu k sebeukájení zasmrděním na lince 800184084. Takže předpokládám že průnik množin A) mnou informovaných čtenářů mého příspěvku a B) potenciálních volajících, kteří by díru v nedostupnosti operátora na lince 800184084 využili a tím ji začali zaplňovat je množina prázdná nebo o malém počtu prvků, čímž vyslovuji hypotézu, že mnou předpokládaná obava či obsah tvrzení pisatele Brouczech z 16.4. 10:54 je liché a zbytečné. Také tvrdím, že můj předpoklad nezvýšení nárustu hovorů na 800184084 tedy nezpůsobil motivaci, kterou u pisatele reakce předpokládám, že mi přisuzuje a jako důkaz uvádím svou pravou motivaci a sice poukázání na v tu chvíli ověřitelný fakt, který je v opozici k tvrzení zdejších přispěvatelů: že operátoři linky 800184084 jsou stále nedostupní a při volání jim jsou po cca deseti minutách čekání vyhozeni z fronty a hovor ukončen a dovolají se zpravidla až po několikerém opakovaném volání. Dále provádím analýzu příčin délky čekací doby na spojení s operátorem a tvrzení, že část této doby způsobuje planý a neefektivní rozhovor s operátorem o čekacích dobách na spojení s ním, což spůsobuje spirálový efekt, který neprospívá žádné straně. Dále uvádím numerický odhad vlivu daného jevu na délku čekání a uvádím jej v procentech spojitým intervalem (10,20). Z tvé první reakce vyplývá že závěrečnou větu chápeš a vtipnou parafrází reaguješ a spojíš to s tvrzením o subjektivním nepochopení mého textu. Doufám, že se mi povedlo vnést trochu světla do problematiky obsahu a záměru mého vysvětlení k založení vlákna. Pokud ne, pokusím se o to znovu, ale nevím zda žádost na admina o grafický interface, který by moc pomohl, bude kladně vyřízena. Nebo se pokusím to říct takzvaným stylem hospoda. Uvidíme, ale raději bych uvítal, kdyby to "došlo".

Anonym (16.4.2006 18:44:40)

no to bylo jen dočasná dostupnost