Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > A nejede a nejede

A nejede a nejede

big-blue (24.7.2003 09:23:03)

Tak toto jsem poslal ministru informatiky: Vážený pane Mlynář A tak když jste ten ministr pro informatiku a Telecom Vás zve na různé akce,mohl by jste pro změnu udělat něco pro řadového občana a ne jen o tom mluvit a hezky se usmívat do kamery. Právě jsem absolvoval kolečko telefonátů s ČTc abych někomu vznesl svoji připomínku k jejich činnosti a nevídáno-neslýchano dobře jsem pochodil : všude kam jsem se dovolal mi buď odpověděla nekompetentní osoba (to v lepším případě) a nebo jsem si poslech libí hlas telefonního automatu že teď na mě nemají čas a ať jim tedy řeknu co chci a ani mi pokud budou chtít i možná odpoví. A tak jsem zvědav zdali i u Vás dopadnu (co by Váš volič) podobně jako u firmy v níž má stát své zastoupení. Pokud opravdu projevíte zájem o nejen můj problém rád Vás budu informovat v dalším e-mailu. Odpověď:Nedopadnete. Pokud budu moci rad pomohu, ale musim vedet oc jde… RE:Jde o neskutečné problémy Telecomu zvládnou technologii xDSL (její variaci ADSL) a neschopnost či neochota dát veřejně na vědomí svým zákazníkům (či snad pokusným myším) co a kdy bude uděláno.Místo toho volí strategii mrtvého brouka a díky své velikosti si to asi může dovolit.Vdyž se ti naši čímani mohli tuto technologii naučit i jinde,ale oni ne - raději si opět vymysleli českou cestu(dashboard pro přihlášení a přitom ho stačí zrušit.Ostatně to už slíbili,ale chyby sliby) A o co mi nejvíc jde? O to aby se mnou jednali jako se zákazníkem a né s odpadkem.Chápu že přeci jenom může problém nastat. A co Vy na to přidáte se k bombardování mailem na ČTU,Ministerstvo dopravy a spojů a Ministerstvo informatiky.Vždyť ČTc je konenkonců částečně vlastněn státem a tůdíš u námi,tak ať někde pohnou zadkem

Anonym (23.5.2006 04:13:47)

Odpověď: Já balim kramle, mám takovej obchodní pláneček a Telekom střelíme nějakejm horkokrevnejm investorům, na nás si nepřijdete!