Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > bumbes-nadavač!

bumbes-nadavač!

none (13.5.2006 14:51:14)

bacha na ..BUMBES...jen uraží a nadává těm co nejsou asi tak chytří jako on!

Rouchi (13.5.2006 19:02:18)

Jo taky sem dneska koukal, je ale asi pravda, že když je on poměrně kvalitní odborník, tak ho dokáže vytočit, když někdo mluví o nějakých problémech a nadává na ně a přitom jim nerozumí. Na druhou stranu by je mohl spíš jenom poučit a vysvětlit to těm, kterí nejsou tak vzdělaní jako on a ne jim hned nadávat....

Derr (13.5.2006 21:17:00)

vysvětlit by jim to moh,jenomže nikoho nebaví denně desetkrát opakovat několika lidem např. co to je agregace atd. Na to by musel mít člověk hodně velký nervy.

kradu nick (14.5.2006 10:12:34)

Krom toho pod tim nickem vystupujou dva a nebo jeden schizofrenik, a pak pod nickem tady muze za druhyho vystoupit kazdej, takze jso na houby.

Fang (14.5.2006 10:50:34)

Kdysi jsem to 10x za den i vysvetloval (ne zrovna tady ale na jinem foru), ale po case jsem zjistil ze to je zbytecny jelikoz se za par dni na to samy nekdo zepta znova. Prestal jsem teda odpovidat na tyhle dotazy a oni se objevili jini kteri meli tu silu na to odpovedet. Problem je v tom ze spousta lidi nema vubec trpelivost si tu informaci najit pres funkci vyhledavani a radeji se uz na 100x zodpovezenou otazku zeptaji znova.

Psychiatr (13.5.2006 23:22:45)

Bumbes je od slova BUMBAT takže chlastat trinken pít atd. máme co dělat s alkoholikem on sám za svoje návaly vzteku nemůže viník je alkohol