Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Torrent

Torrent

Martin (22.5.2006 15:33:15)

Mám problém se stahováním přes torrent. Nevíte náhodou co všechno a jak nastavit. Používám modem XAVi 8122r rychlost 2Mb/s a BitTorrent a nejrychleji to stahuje max. 2kB/s. Please HELP

Anonym (22.5.2006 15:44:29)

Ja bych ze začátku zkusil různé bittorrent klienty, když v tom nebude chyba tak například povolit NAT v nastavení modemu. Také se podívej jestli nemáš omezený upload(to by ti pak šlo přes bittorent stahování úměrně pomalu). Klienty doporučuji uTorrent a BitTornado, pokud budeš chtít mít aktivních více torrentů najedou, pak doporučuju Bitcomet nebo Bitspirit. Rozhodně si taky zjisti jestli tvůj provider neomezuje bittorrent porty.

Martin (22.5.2006 15:54:38)

Těch klientů jsem zkusil víc, NAT mám taky povolenej a providera mám ČT a u toho jsi nejsem jistej jestli to neomezuje. Ale jinak dík

Anonym (22.5.2006 18:11:17)

Tak ČTc mám taky a nijak omezené stahování z Bittorrent sítě nemám. Zkus když tak jinej torrent občas se stává, že moc lidí stahuje a málo uploaduje (L>>S), anebo je o torrent malý zájem a jede celkově pomalu(situace kdy je třeba 2S a 1L). Každopádně v bittorrent síti se nacházejí i věci legální a tak nevidím problém zavolat přímo ČTc.

Nargon (22.5.2006 16:11:40)

Me se velice osvedcil BitSpirit: http://fileforum.betanews.com/detail/1064929835/1 (bez mezer, pokud tam v odkaze nekde budou) No pravdepodobne stejny problem, jako vsichni: Z dc, se takovy uzivatel nazyva pasivni. A muze stahovat jen od activnich (activ muze od pasiva i activa). Prevedeno do reci torrentu. Activ je ten, co ma verejnou IP (nebo presmerovany port) a jde se na nej pripojit. Pasiv je ten co to nema. Nenastaveny NAT zpusobi ze se na tebe nelze pripojit. Takze jedina moznost jak muzes stahovat je ta, ze se pripojis na ty aktivni. Jenze u nich je ten problem, ze je na ne napojeno dalsich XXX lidi, kteri jsou ve stejne situaci jako ty. Takze rychlost je pak velice nizka. Musis nastavit NAT. https://www.dsl.cz/debata.php?vlakno=97458 Tady jsem udelal celkem dlouhej vypis jak to na ty xavine nastavit (snad to sedi) pro port 1005 a lokalni IP 10.0.0.3 Takze pro svoje ucely pouzij lokalni IP, jakou na PC mas a port treba i ten 1005 (nemuselo by to vadit, a nebo nejaky jiny. od 1024 do 65535) Alespon u BitSpiritu jde urcite nastavit jaky port ma pouzit. A jde nastavit i IP, takze pokud mozno, nastav tam tvoji verejnou IP a port, co jsi takhle nastavil, pak by nemel byt problem. A stahovani by melo jet rychleji.