Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > A.T.Credit s.r.o. + dálkový ovladač.

A.T.Credit s.r.o. + dálkový ovladač.

M121H (17.6.2006 09:25:55)

Vypadá to že A.T.Credit s.r.o. založili novou hru. http://www.telecom.cz/web/cz/infocentrum/o_cem_se_mluvi/distanc_od_aktivit_atcredit.html

Kapounová (26.6.2006 09:30:11)

Kdo je A.T.Credit? kde najdu jejich mailovou adresu event. www? Lze i po telef. objednání zásilku bez následků nepřijmout?

miroslav (27.7.2006 14:55:01)

TOHLE JSEM SI NAŠEL NA INTERNETU: Upozornění na zavádějící jednání společnosti A.T.Credit s.r.o. Kvůli vzrůstajícímu počtu stížností si společnost Telefónica O2 Czech Republic, a.s. dovoluje upozornit všechny zákazníky pevných telefonních linek na možné zavádějící jednání společnosti A.T.Credit s. r.o. Společnost A.T.Credit s.r.o. rozesílá zákazníkům pevných telefonních linek oznámení, že se jako majitelé pevné telefonní linky stali výhercem universálního televizního dálkového ovladače v hodnotě 1490 Kč, a že si jej mohou vyzvednout, když zavolají na níže uvedená čísla, citujeme z dopisu: "Gratulujeme Vám, jako majitel pevné linky jste vyhrál televizní ovladač, pro vyzvednutí je třeba nás kontaktovat na tel. č. 585242281, 585242548, 731915304,776351328 nebo osobně, kde jej od nás obdržíte." Telefónica O2 Czech Republic, a.s. se chce od těchto aktivit distancovat a nemá s aktivitami společnosti A.T.Credit s. r.o. žádnou spojitost a ani s ní nijak nespolupracuje. Telefónica O2 Czech Republic, a.s. předpokládá, že zdrojem pro obesílání adresátů je zřejmě telefonní seznam Zlaté stránky. S pozdravem Martin Žabka tiskový mluvčí Telefónica O2 Czech Republic, a.s.. TAK NEVÍM, JAK SE K TOMU POSTAVÍM, TAKY JSEM DOSTAL OZNÁMENÍ O ZÍSKÁNÍ ......

Sven (27.7.2006 16:51:32)

Mají to velmi hezky vymyšlené - jsou to takoví šibalové :-) Pokud by se jednalo o férovou výhru, mohli by ji dotyčné osobě přece zaslat rovnou, bez zpětného volání. Jenže to pochopitelně není v zájmu dané firmy, proto je v oznámení výherci uvedeno, že dotyčná osoba vyhrála BUĎ dálkový ovladač NEBO hodinky. Tím se firma vyhne logické otázce "proč mi to tedy nepošlete rovnou, když jsem to vyhrál" a zároveň si "vynutí" zavolání na daná čísla ("Co jsem tedy vlastně vyhrál?"). To, že jim v dnešní době s vidinou výhry zpět zavolá jen naprostý naivka snad ani nemusím psát... :-)

llor (2.8.2006 11:17:59)

Bohužel, na tuto "akci" se většinou nachytají důchodci.

Anonym (3.8.2006 14:35:10)

Jsou to všechno podvodníci - pozor na ně

Anonym (7.8.2006 15:13:15)

Zdravím všechny majitele dopisu od A.T.Credit. Dostala jsem také dopis, přestože jsem pevnou linku zrušila již na jaře. V telefonním seznamu je uvedená moje rozšířená adresa, kterou nikdo ( ani úřady ) nepoužívá. Je to jasný podvod ! Bohudík - pro llor- i když jsem důchodce, nemíním jim na to skočit.

Jana (14.8.2006 12:38:17)

Jsem na tom stejně, dnes jsem dostala tentýž dopis. Pevnou linku jsem zrušila před rokem. Jsem taky důchodce a taky nenaletím díky vám "stejně potěšeným"

Milan (15.8.2006 14:39:18)

Dnes jsem dostal dopis na výhru TV ovladače nemám pevnou linku je to nějakej podvod POZOR nenechte se nachytat

Minerál (26.8.2006 20:16:15)

Minerál říká: Já osobně mám vyzkoušené i na jiné firmy-dopis roztrhat,přidat hajzlpapír a poslat bez známky zpět a máte klid od takových přiblblých otravů.Minerál Já se připojuji - tak na ně. NEGR

Zdena (29.8.2006 08:21:11)

Souhlasím. Jsou to podvodníci a svině!!!

Anonym (29.8.2006 16:28:08)

tak tak take mi to doslo hyeny

magor (1.9.2008 21:23:42)

ten ovladac je upa na picu popravde asi ho hodim do kose

luccrecia (29.8.2006 13:14:45)

máš pravdu,důchodci jsou snadná kořist,jsou to hyeny a měli by být potrestáni,ale bohužel..... Taky jsem dostala radostnou zprávu o výhře,taky jsem důchodkyně,ale díky vám a internetu nenapálená.

lucc (29.8.2006 13:16:53)

no když to po sobě čtu,vypadá to ,jako by hyeny byli důchodci....

Mi (25.8.2006 12:52:40)

A.T.Credit s.r.o. jsou podvodníci!!! Nabízejí ovladač s jejich udávanou cenou 1490kč skutečná cena je 45kč.Pokud si ho necháte poslat poštou účtují 280kč poštovné a balné. Nepochopil jsem co je to za výhru, když jím ho o 400% přeplatím?? Pozor na ně jsou to trotlové!!!

Mis (28.8.2006 21:19:33)

Docela mě překvapilo,že tato firma pořádala v únoru "Tajný závod".Asi sháněla peníze na ty ovladače,aby nás zdarma obdarovali.A taky by mě zajímalo jestli se vůbec konal nebo to taky jenom zkoušeli.

Anonym (3.8.2006 20:22:47)

to je bezvadný já dnes dostal to samé, sranda je že si to mám vyzvednout do 10 dnů a co když tam pojedu a tu firmu nenajdu. pravda proč to nepošlou rovnou domů na adresu.

dax (29.8.2006 17:19:23)

pěkný, ale já nemám pevnou linku od telekomu(telefonica o2) dopis jsem dostal bydlím najížní morave a vyzvednout si ovldač mám v Benešově nejpozději do 10dní

fdgg (29.10.2006 19:18:21)

fdasfasfas fsd fdas

Piotr (7.8.2006 19:35:21)

Tak dneska jsem dostal, taky ten dopis a mel jsem radost ze jsem neco vyhral, no holt opet smula, no zdalo se mi to nejake divne tak jsem si je chtel najit na netu, ale ted opravdu nevim, bude to asi podvod

Bohouš (7.8.2006 21:15:04)

Nikam nevolej je to podvod,pošlou Ti to za 280-380kč poštovného a balného,navíc je podezření,že mají přesměrovaná telefonní čísla na vysoký tarif.Mrkni na fotoblog Stéblo trávy tam se dovíš více!

Josef (17.8.2006 15:48:05)

Je to gól. Matka jako důchodkyně dostala dopis, doma byl další na moje jméno, ikdyž jsem půl roku odhlášený. Takže pozor!!!

Sergey (18.8.2006 11:15:03)

Tak jsem právě dostal úplně stejný dopis jen tentokrát od firmy EUROPHONE s.r.o. z Benešova.

Hana D. (21.8.2006 14:56:04)

dnes jsem dostala také dopis s oznámením,že jsem získala dálkový ovladač...pevná linka zrušena...Je neuvěřitelné jak to u nás ve státě funguje...STÁLE MAJÍ PODVODNÍCI ZELENOU...a všichni jsou na ně krátcí:hlavně na ty velký lumpi ti malí to odskáčou

Lukáš (21.8.2006 16:51:43)

I já dostal dnes dopis od EUROPHONE. Telefon mám taky odpojený a ejhle "výhra" a na to jejich číslo 317 711 085 se nedá taky dovolat.Co to asi bude????????? !!!!!!!!!!!!!!

Drak D. (21.8.2006 17:04:20)

Spisová značka: C 28502 vedená u rejstříkového soudu v Ostravě Název subjektu: EUROPHONE s.r.o. IČO: 26856638 Sídlo: Valašské Meziříčí, Poláškova 36/4, PSČ 75701 Den zápisu: 14.03.2005 Taky divný. V dopise píšou sídlo Benešov ,Vnoučkova 2131.Ičo sedí.

Sergey (22.8.2006 10:20:34)

Ono hlavně dle údajů z obchodního rejstříku majitelé obou společností bydlí v Lipníku nad Bečvou. Můj odhad je, že moravákům posílají dopis z Benešova a čechům z Olomouce, aby bylo "riziko osobního vyzvednutí" co nejmenší.

anonym (30.8.2006 11:21:16)

Sergeyi, tedy musím uznat, že Ti to opravdu pálí, jako málokomu. Tak to totiž celé funguje! Ve všem s Tebou souhlasím. Až zase na něco narazíš, tak spolu určitě pokecáme přes net.

johnprcek (21.8.2006 20:13:38)

I já dnes dostal to samé od Europhone s.r.o. .... prdím na ně :-))

Vendula Nováková (19.8.2006 10:24:29)

Dostala jsem dopis od firmy A.T.Credit s oznámením o výhře dálkového ovladače. Osobně se domnívám, že je to pokus zjistit, kdo má doma televizor a neplatí za něj televizní poplatek. Jak jinak (kromě udávání sousedů) by se to dalo věrohodně zjistit, než darováním čehokoli, co souvisí s provozem televizního přijímače. Navylučuji ani možnost, že ve vyhraném dálkovém ovladači může být zabudováno jakési odposlouchávací zařízení. Velký Bratr je jistě v pohotovosti. A v našem státě je možné vše. Nebo ne? Tak se nenechme nachytat a nedávejme svouz důvěru pochybným aktivitám Vendula

Občan (21.8.2006 15:08:56)

Vendulo, ty seš blbá....

Anonym (23.8.2006 20:00:59)

Ale totálně

digalac (24.8.2006 10:39:11)

Je smutné kam až povědomí lidí může být vmanipulováno. Ještě že Vendulko netušíš za tím teroristy - ( ty taky číhají !!!)

Tiger (21.8.2006 17:33:44)

ROFL, to snad nemyslis vazne! Si jako myslis, ze se takhle zjistuje kdo ma nema televizi?Jinak zjistit to jde samozrejme bez problemu a nikdo vas nemusi udavat :-)

Kluk jako buk (21.8.2006 18:23:47)

Myslím, že to je nesmysl. Sám platím řádně koncesionářské poplatky a dnes mi ten dopis přišel. Kdyby se jednalo o kontrolu, dostávali by jej pouze ti, co ty koncesionářské poplatky neplatí.

jiri (23.8.2006 20:05:00)

zjišťovat kdo má a nemá televizi není potřeba .. koncesionářské poplatky nejsou vázaný na televizní přijímač ale na přípojku elektřiny :-)

Anonym (24.8.2006 08:29:03)

No a co kdyz si tu elektrinu vyrabim sam?

Klára (21.8.2006 14:58:31)

JE NĚKDO KDO OPRAVDU OVLADAČ JIŽ DOSTAL???????

Mau (23.8.2006 13:10:33)

Spise se to chce zeptat, jestli je nekdo, kdo tam si ten ovladac sel vyzvednout osobne XD Prislusna adresa lze poznat uz z dalky... Ovladace jim tecou i okny XD Asi byl nekde vyprodej, nekdo ulitl a ted nevi co s tim XDDDDDDDDDD

anonym (30.8.2006 11:02:58)

Drahý nebo drahá Mau, už jsem zažila lidi, kteří si ho šli vyzvednout, ale bohužel ovladač v šesti z osmi případů nefunguje. Takže, co dodat?

Anonym (30.8.2006 12:42:01)

Mám jinou zkušenost : nefunguje ve třech z čtyř případů.

Vaclavka (8.9.2006 11:36:03)

Ovladač mi přišel včera od ATC za 288 Kč z Olomouce. Jeliokož doma máme 4 zařízení která ovládáme dálkovým ovladačem, tak jsme již dříve uvožovali o podobném zařízení, a tak když má žena obdržela zde zmiňovaný dopis, rozohdl jsem se pro objednání poštou. - ovladač, který jsem obdržel v rámci možností funguje dobře, ale určitě neodpovidá ceně cca 1400 Kč jak bylo uvedeno v dopise, možná cena odpovídá těm 288 které jsem dal za poštovné a balné (což je hodně nadsazené, neb ovladač přišel v obálce, sice vypolstrované, ale i tak........). No tu cenu si vysvětluji, že jsem si prostě koupil ovladač který jsem si koupit chtěl, ale spíš abych si nemusel sypat tolik popela na hlavu. - Bohužel ovladač fuguje jen s přednaprogramovanými zařízeními, a v nich nejsou moje reproduktory TEAC Power max 1500 a DVD přehrávač MANTA Prince 2. Ale TV Mitsubischi a video Panasonic celkem zvládá, kromě menu a programováni u videa - No co bych řekl na závěr, pokud někdo má doma rozbitý ovladač a má cestu do třeba zmíněné Olomouce, tak ať si ovladač vyzvedne, ale jinak asi dopadne jako já který bude mít vedle zmíněných čtyř "tatranek" na stole ještě jednu možná záložní, ale asi spíš jen pro ozdobu, a neb tak trochu "blbosti zbalené na stůl" - Ale zase ho možná někdy využiji, neb zřejmě patřím k těm šťastnějším, kterým ovladač funguje aspoň na tu TV a Video. - A ještě na úplný závěr, objednával jsem telefonicky, tak až mi přijde výpis za telefon dám vědět kolik mě telefonát stál, to přesměrování jsem si neuvědomil Jak se prostě říká JSOU RADY K NEZAPLACENÍ

Anonym (21.8.2006 17:05:29)

Hold kdo umí ten umí ,ale my se ........

Anonym (21.8.2006 17:07:32)

A všecho vedeno v Ostravě. Asi tm maj známý..........

Žádný trubec :-) (21.8.2006 20:16:49)

Vážení, v žádném případě se NENECHEJTE ovládat na dálku "dálkovými ovladači " od pochybného s.r.o. EUROPHONE. Určitě to bude model "co svět neviděl". Ano, je to z pohádky Obušku z pytle ven a myslím, že už by někdo na takové a jim podobné ,ten obušek mohl vypustit !!!

Anonym (22.8.2006 12:12:07)

Pro soukromý osoby mám univerzální radu. Kdo nechce aby se mu podobný pytlové vnucovali ať si zažádá o neuveřejnění v telefonním seznamu(50 kč). A když pořád otravují tak ať si zažádá o změnu čísla.

Anonym (22.8.2006 12:40:12)

To posílání obálek přece taky něco stojí. Takže když jim nikdo nezatelefonuje a ani jinak neodpoví, zkrátka je jednoduše IGNORUJTE tap přijdou na buben.... hihihi

Tiger (22.8.2006 15:01:51)

Problem bude v tom, ze se vzdycky najde dost lidi, kteri zavolaji. Prestanou az se jim to prestane vyplacet.....

Minerál (26.8.2006 20:09:28)

Minerál říká: Já osobně mám vyzkoušené i na jiné firmy-dopis roztrhat,přidat hajzlpapír a poslat bez známky zpět a máte klid od takových přiblblých otravů.Minerál

Anonym (27.8.2006 14:13:10)

Ale použitej hajzlpapír, ne? :o)

carpenter (22.8.2006 21:50:05)

Více k tématu zde: http://www.photoblog.czweb.org/2006/08/22/at-credit-podruhe/ nebo http://www.photoblog.czweb.org/2006/04/24/zase-podvod-asi-jo/ Snad se nenajde nikdo, kdo se nechá napálit...

Kudlanka (23.8.2006 13:47:03)

Tento týden jsem dostala poštu od spol. Europhone,jako adresát byl uveden můj manžel. I on byl v dopise označen jako majitel pevné telefonní linky.Pan Ivo Pazderka, jednatel společnosti mě dostal, moc ráda bych svému muži na tuto linku zavolala a popovídala si,jestli se cítí dobře,jestli ho už nic nebolí, jak se má ...a tak... Manžel zemřel v listopadu roku 2004.V telefonním seznamu jeho jméno není uvedeno.

Anonym (23.8.2006 19:14:48)

Vážení bydlím v Praze a před chvilkou u mych dveří zazvonil slušně vypadající mladík v sáčku a slovensky po mě požadoval fakturu za telefon. Kdyz sem se ho rázně zeptal proč ho to zajímá a za jakou firmu vlastně jedná ukázal mi dosti pochybnoý průkaz A.T. Credit začal blekotat něco o dotaci, já na to že jsem žádnou dotaci nežádal a ani mě to nezajímá on začal mumlat něco na ten způsob jak je to pro mě výhodné a že pracuje pro státní správu to už sem nevydržel a poslal ho bohužel slušně do pr..... Jsem od přírody tvor nedůvěřivý a tak jsem to prokoukl, ale věřím tomu že spousta převážně starych důvěřivých lidí tomuto gaunerovi naletí je mi jich moc líto. 3koda že jsem o této firmě neslyšel dřív protože bych toho pitomce vykopal z baráku tak že by letěl až do té Olomouce. Takže lidi nedejte se Jirka

ecidras (23.8.2006 23:53:01)

Tchán také dostal dopis, ale od firmy EUROPHONE s.r.o z Benšova podepsaný jednatelem Ivo Pazderou - ten však v obchodním rejstříku jako jednatel nefiguruje !!! Takže je to skutečně podivné. Je na nás, abychom každý - i ten kdo nemá pevnou linku, ani mu dopis nepřišel, napsal na e-mail: 1europhone@seznam.cz aby mu ovladač poslali a ten si na poště nevyzvedl, snad jim to dojde, že platí poštovné na nic.

Pipák (28.8.2006 11:44:27)

Opravdu zajímavé, už jsem dostal dopis taky a to jsem z Benešova a mám si to vyzvednout v Olomouci. Nevíte někdo, da-li se to dá vyzvednout i v Benešově?

Anonym (28.8.2006 13:05:48)

Co si ty dopisy vzajemě přeposílat, a osobně vyzvedávat.?

hříšník (30.8.2006 10:42:35)

Lidičky, hrozně se omlouvám všem, kterým jsem během své dvoudenní práce u fy EUROPHONE s.r.o. nabídla, díky své nevědomosti, tento "zaručeně dobrý" ovladač. Ještě jednou se omlouvám, ale fungovala jsem jen jako operátorka, než jsem situaci prokoukla. (Práci jsem potřebovala, ale ne za cenu, že budu nástrojem k podávání mylných informací starým lidem.)

Naughty (13.9.2006 18:18:55)

spřesnuji: byla to firma EUROPHONE s r.o. Na jiné diskuzi (jiném webu) se dozvídam, že se neobtěžovali ani změnit evidenční (jednací,atd.) číslo. Nám přislo úplně stejné. Naughty

Anonym (24.8.2006 00:11:04)

Vnoučkova č.p. 2131, Benešov, okres Benešov Firmy a instituce, nalézající se na této adrese: Dagmar Horáčková Prodáváme spodní dámské a pánské prádlo, plavky, punčochové zboží a noční prádlo. Uniqa pojišťovna, a.s. Držitel univerzální pojišťovací licence. Pojištění úrazů, zdraví, života, domácností,... Tipsport, a.s. Sázková kancelář. Žádný Europhone s.r.o není v seznamu firem na Mapy Seznam.

NN (29.8.2006 12:54:53)

Z ul. Vnoučkova 2131, Benešov mi stejný dopis přišel, ale od fy EUROPHONE s.r.o. :-)

Zita (24.8.2006 09:33:55)

Pracuji v penzionu pro důchodce a dnes mě jedna naše obyvatelka prosila, ať zavolám do Benešova a výhru nechám poslat. Napadlo mě to prověřit a vidím, že jsem dobře udělala. Chci těm chytrákům vzkázat: "Všechno se v životě vrací, tak pozor na to!"

karo (24.8.2006 10:44:50)

Myslím, že by bylo vhodné, všechny ty dopisy ať už jsou z Olomouce nebo Benešova poslat na Policii ČR Olomouc Žižkovo nám.600/4 - 77900 Olomouc a dofat,že se včas na to policie podívá. A hlavně nebrat, neplatit a nepodporovat vyděrače.

Janah (25.8.2006 19:36:06)

Dnes volali rodiče, chystají se do Olomouce vyzvednout výhru (tel.dálkov. ovladač 1490,-Kč) mají pár volných jízdenek na vlak tak dvě obětují pro výhru. Zuřím, ale jinak jsem šťastná, že mi konečně zavolali a chtěli se poradit (nebo pořád ještě pochlubit..teď nevím...). Já stejný dopis hodila hned do koše, ale generace mých rodičů byla o podobný projev hyenismu \"ochuzena\" a tak se tomu ani nedivím, že mají stále tak silnou důvěru v papír s úřední hlavičkou a podpisem. Díky všem za varování, jdu vytisknout nejvýstižnější příspěvky a jedu k našim, snad je to přesvědčí úplně, že se jedná zase jen o všivárnu.

Naughty (13.9.2006 18:14:18)

Teď již změnili taktiku. Posílají - darebáci - dopis na jižní Moravu a ovladač jsi vyzvednout v Benešově. Dopis, sice byl adresován taťkovi (po tel. domluvě s ním otevřel...rodiče jsou do konce týdne pryč), dopis jsem si četl. Výsledek: je to jasný podvod! Momentálně jsi čtu diskuzi, která mi jen utvrzuje můj názor. Mějte se a nenechte se napálit bez rozdilu věku!! Naughty

M121H (26.8.2006 09:12:01)

Když jsem zakládal tuto diskusi, která na DSL asi moc nepatří, chtěl jsem pouze varovat před "vyčůránky" z A. T. C. Nečekal jsem že se jim bude tak dlouho dařit podvádět. Ti mladší, jak plyne z většiny příspěvků, se jen tak lehce napálit nedají, tak to musí odnést hlavně starší generace, což jsou povětšinou naši drazí rodičové. Tak je prosím varujte. Asi by nebylo od věci informovat policii.

Stepan (27.8.2006 14:33:26)

Chtelo by, aby si to kazdej obednal a pak neprevzal zasilku. To by se firma divila, az by mnela firma platit storno.

melanka.f (29.8.2006 23:11:16)

Také jsem se málem nechala napálit, ale díky poště, kde měli zavřeno, k převzetí zásilky nedošlo. Jsem téhož názoru, že je to nehoráznost a bylo by dobré na tuto skutečnost upozornit policii, v lepším případě si nechat zásilku zaslat a poté nepřevzít. Lumpům nezdar a poctivcům lepší zacházení.

JiF (30.8.2006 18:53:17)

taktéž jsem byl vylosován, ale od ledna 2006 jsem telefon zrušil

Min (31.8.2006 00:00:54)

Tak koukám, co důchodců tady píše jak nebylo napáleno díky internetu. A včera jsem četl na Aktuálně, že Česká republika je na předposledním místě v rámci EU co se týká počítačové gramotnosti a přístupu k internetu. Na posledním místě jsou už jen Řekové... Nicméně k tématu: Dopis jsem také dostal a zahodil. Firmu však nelza obviňovat z podvodu na základě řečených údajů. Je to podnikání jako každé jiné. Je jen na spotřebiteli, zda zaplatí nebo ne. Pravda, v tomto případě jsou ceny velmi přemrštěné a tak je každému vše podezřelé. Ale vážení přátelé, podvodné jednání např. bank, kdy platíte za kdejakou účetní položku, vedení účtu a jiné skryté poplatky vám nevadí? Či pančované potraviny na pultech hyper, super marketů, které většina populace obdivuje jak jsou levné a jak umí dobře prodávat?! Doporučuji se podívat na složení "sirupů", "džemů", "masových konzerv", "100 % šťáv", "kakaa", "mléčných výrobků" atd. ve vašem oblíbeném super-hypermarketu! Proti tomu je tenhle chlapík z A.T. Creditu úplný břídil!!!

hříšník (1.9.2006 01:10:51)

Drahý Mine...! Nezlob se na mě, ale, pokud někdo dokáže vydělávat na nevědomosti a naivitě druhých, (převážně starších občanů), pak je to u mně prachsprostá HYENA!!!!!!!!!!! Vem si, že třeba starší lidé stále žijí v době, kdy, byť i jen pomyslet na myšlenku, že někomu úmyslně uškodí, je hřích...! Pak se nediv, že jejich naivita nezná mezí. Za jejich dob něco takového bylo odsouzeníhodné, né-li hůř. Teď nechci být nezdvořilá, ale, možná se budeš divit, jak zrovna s Tebou, s prominutím, "vyjebou" lidé, jen o něco málo mladší, než jsi ty sám. Potom se nediv naivitě svých starších spoluobčanů. Nemyslím to zle, není to nic osobního, ale...!!!!!!!!!!! Doba se mění a lidé taky!! Třeba taky jednou nebudeme chápat, co na nás - "zkušené a světaznalé" - příští generace vymyslí. My si říkáme, jak jsme zběhlí v počítačích, (chat, net, atd..), ale oni nás dostanou třeba virtuální realitou na takové úrovni, o které MY - dnes zkušení a světaznalí - nebudeme mít ani páru, ale pro ně to bude zcela běžná věc, kterou používají denně. Pak možná budeme jedni z těch naivních starších lidí, kteří naletí na každou podobnou blbost, nad kterou teď nevěřícně kroutíme hlavou.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Každopádně nechci filozofovat, (i když to tak vypadá), ale, můj názor je, že každá nastupující generace, vždy vymyslí něco nového, jak vyzrát, a tím pádem, třeba i vydělat, na generaci starší. Vždyť snadnější kořist je vždy můj děda, který ví prd, než můj nejlepší kamarád, který má v takovýchto věcech jasno!!!!!!!!!!

Jeanie z Česka (2.9.2006 11:21:41)

I já jsem taky dostala takový dopis na toto téma, ale jméno adresáta bylo na dopisní obálce zapsáno jiné, zato moje adresa souhlasila. Zarazily mne však údaje v dopise uvedené včetně údajů firmy, na obálce žádná známka ani razítko, což zbystřilo moji pozornost začala jsem nedůvěřovat a hledat pravdu, ověřovat informace! Údaje firmy vůbec nesouhlasily.... Jelikož takový dálkový ovladač znám z minulých let a vím, že je nekvalitní (zkoušeli jsme ho asi před 10 lety, byl poruchový), cena byla tehdy velmi nízká (asi 130,-Kč), takže o něj nemám zájem. Zřejmě tím dopisem měli úmysl zbavit se starých a nekvalitních krámů a to ještě podvodem. Na internetu jsem si naštěstí ověřila, že nejsem sama, kdo takový dopis dostal a je dobře, že se o tom píše! Je nutné varovat ostatní! Nejhůře jsou na tom právě lidé, kteří internet nepoužívají a neověřují si data firem... Podívejte se na další linky: http://www.photoblog.czweb.org/2006/04/24/zase-podvod-asi-jo/ http://www.photoblog.czweb.org/2006/08/22/at-credit-podruhe/ http://www.cz.o2.com/fixed/cz/infocentrum/o_cem_se_mluvi/distanc_od_aktivit_atcredit.html http://katalog.atlas.cz/firm/default.aspx?id=2864924&q=A.T.Credit+s.+r.+o. adresa Olomouc že by nová adresa? http://www.kurzy.cz/rejstrik-firem/DO-41034848-radka-spol-radka-spol-v-likvidaci/ Co dále? Pište a varujte!!!!!

Dax (4.9.2006 10:19:32)

Dne 28.8.2006 jsem jako mnozí obdržel dopis s výhrou. Po přečtení několika fór a kontrole v registru firem jsem byl docela nanakrknut neboť jsem z jižní moravy a ovladač k vyzvednutí v Benešově, navíc dopis jmenované firmy byl odeslán ze Znojma. No což: náhodou jsem měl cestu v daném časovém termínu v tu oblast a tak jsem to risknul. Zavolal jsem na tel č. z dopisu (kupodivu za standartni cenu) ujistil se, že ovladač mají skladem -červíček nedůvěry,ale ve mě hlodal dál- . Do Benošova u Prahy jsem dorazil v pátek 1.9.2006 v16.45 (firma měla mýt otevřeno do 17,30 -na dneřích ale je jen otevírací doba 17.00-). Zazvoním jsem, ještě jedou a ..... ejhle otevře slečna, které jsem zdělil důvod návštěvy a .... ovladač jsem OBDRŽEL. ------- Jak nevídané ------ Ovladač je od firmy LAUDMANN model LM-368 i s českým manuálem a po několika testech konstatuji I FUNKČNÍ Co závěrem: Cena modelu je dnes asi 400,- Kč takže chcete-li jej tak si ho OSOBNĚ vyzvedněte (zasílání se prodraží). Přeji jen hodně štestí a příjemné výlety po republice

Pavel (18.9.2006 21:32:10)

Dobrý den taky jsem dostal dalkový ovladač LM-368 a Vy píšete že, je funkční. Ovšem mě se nepodařilo dat do provozu vůbec nic. Mám tv ASTRA. vide THOMSON a DVD TESLA. Můžete mi prosím poradit Předem děkuji aspon za odpověd. Pavel Brunclik

Marie (17.12.2006 10:34:50)

Ahojky, vzhledem k tonu, že máme doma stejný typ DO jako ty a tobě funguje, potřebovala bych se zeptat, ak si to dokázal - nemám kod k TV. Jestli budeš tak hodnej, tak mi ten kod napiš, předem dík Marie

Lenka Roubalová (20.9.2007 10:58:08)

Prosím ráda bych Vás požádala o manuál k ovladači je od firmy LAUDMANN model LM-368 bohužel nemám kod k TV takže nefunguje. Dekuji moc Lenka

Lenka (20.9.2007 11:10:53)

Prosím ráda bych Vás požádala o manuál k ovladači je od firmy LAUDMANN model LM-368 bohužel nemám kod k TV takže nefunguje. Dekuji moc Lenka PS: Mám ho půjčený od kamarádky nic jsem nevyhrála. Doufám že bude funguvat, originál od TV je v háji.

Anonym (5.9.2006 07:49:39)

Také jsme dostali dopis od fy Europhone, že dostaneme dálkový ovladač. Nějak se nám to zdálo podezřelé, tak jsme si ověřili, že fy Europhone má dle živnostenského rejstříku pozastavenou činnost od 12.7.2006 do 10.7.2008, jednatel firmy také neodpovídá (v OR uveden jako jednatel p. Víšek), sídlo firmy je ve Valašském Meziříčí. An

Anonym (5.9.2006 09:04:22)

Je zvláštní,že nejsema v telefonním seznamu už několik let a včera mi tahle "super pošta" vlítla do schránky. Kdepak asi vzali mou adresu? Martina

Karmir (9.9.2006 15:40:50)

Ovladač jsem si vyzvedl v Olmiku takže zdr. Chodí s TV věží VCR SAT naprosto bez problémů. :) To ale nemění nic na tom,že si na takové zastřené a podvodné(viz. balné,a údajná cena) budem muset zvykat.Ostatně něco takového využívají ve většině všichni prodejci.... pzn. Všimli jste si těch slev? Jen nevím,proč je zboží po slevě stále o dost dražší než u solidních fa. .....

IVA (23.9.2006 13:14:05)

Naprosto báječný skvělý drahý nefunkční no prostě totálně nanic ovladač. Prý cena nad 1000,-Kč. Podvodníci hnusní, vůbec nefunguje a to jsme dělali co jsme mohli. 8in1 pro blbce. NEFUNGUJE!!!!!!!

Kamil (24.9.2006 09:54:46)

Super ovladač, ať se těší na inspekci, super firma. Prosím nekupujte. Jedná se o PODVODNÍKY. Přál bych těm telefonistkám, pořádný průser a těm lidem co to vymysleli spoustu životních komplikací.

Alois (29.9.2006 08:17:06)

Frajere, nepříde ti trochu že jsi tupec, když přeješ průser zaměstnancům? Oni dělají svou práci, protože potřebují výplatu aby se mohli nažrat. Příště přemejšlej, než z tebe zase něco vypadne!!!

Kamil (3.10.2006 23:15:25)

Drahý Aloisku, nechceš si ode mne ovládaček koupit frajere jeden. Víš co ze mne vypadlo? No tvoje diskutabilní připomínka. Nejsi náhodou jejich zaměstnanec a čteš si jak jsou lidí hloupý, že kupujou? Asi ti to dělá fajn, ne a dávej bacha, aby ti nepřišel super skvělej ovladač. Tupec je sice hezký slovo, ale pro příště buď tak laskavej a napiš něco co najdeme ve slovníku českém a nééé ve Tvém. Jinak díky za reakci....skvěléééé!!!!

IVA (3.10.2006 23:17:03)

Snad jsi těmi životními komplikacemi myslel průjem Kamčo, že jo!!!!! :-)

Kamil (3.10.2006 23:18:40)

No jasně, že průjem co jiného.... zas takovej kruťas nejsem "-)

jANKA (3.10.2006 23:20:26)

Jééé taky jste se nachytali, taky mi je naprd. No co nadělám, bohužel....aspoň víme, jaký jsme vykuklený národ!!!!

Honza (28.9.2006 20:34:41)

Zdravímvás všechny. Já jsem si ovladač objednal z Benešova a přišel z Olomouce. Když přišel, tak jsem ho vyskoušel a nefungoval, poslal jsem ho tedy obratem zpět za 13Kč českou poštou. Oni mi obratem zaslali peníze, takže když nejste spokojeni tak jim oévladač vraťte, vás to stojí jen 13 Kč!!!!

Standa (2.10.2006 15:36:36)

:D fakt dost dobry :D tak jsem tam volal, zadal adresu na kterou mi to maji poslat, a jen tak mimochodem jsem si taky rekl o typ ovladace - Laundmann LM-368. Zavesil, do googlu zadal : Laundmann LM-368 , prvni 3 stranky byly obchody, ktere ovladac nabizeli za 299,- a treti byla tato diskuze :D, takze po necele minute jsem volal zpet, at to zrusi... :D Fakt obdivuji toho, ze se ti lide neboji, ze jim nekdo namlati :D. Nektere zamestnance nevyjimaje, nebot to MUSI vedet, protoze urcite nejsem prvni, kdo tam vola.........

Anonym (2.10.2006 22:05:59)

jakej dalkovej ovladac? ja ci taky

Anonym (6.11.2006 15:00:32)

jé jé jé a už to bylo i v TV.

Pipens (11.11.2006 22:34:46)

asi tak nějak!!!Hrůza!!!

Jirka (12.12.2006 19:01:42)

To dálkové je sice na houby, ale já bych ho potřeboval, protože mě na určité televize funguje. Pokud máte zájem ho odprodat, ozvěte se mi na číslo: 739/ 260 985

Jirka (17.12.2006 21:34:18)

Každá TV má jiný kód a chce to postupovat podle návodu

milos34 (1.10.2008 12:56:14)

to je sice pravda,já si koupil ovladač LAUDMANN LM-368,mám televizi THOMSON(číslo již nevím),postupoval jsem přesně podle manuálu,vyzkoušel jsem všechny kódy a nic,absolutně nereaguje

Věra (31.1.2007 17:24:12)

Takže jsem další, kdo asi nalítnul. Telefonicky ohlášená výhra, pokud člověk není místní, tak má smůlu, neboť když řekne, že chce výhru poslat, tak dobírka Vás docela překvapí, neboť v podstatě poštovné přijde na 299,-Kč. Takže co to je za výhru???? A to mi to ještě vyzvedl příbuzný. Kdo má zájem, klidně za tuto cenu odprodám. tel.603167381

Anonym (6.2.2007 22:49:11)

kdo ten ovladač nechce, páč je drahej, ať jej zkusí poslat zpět do Olomouce přímo firmě na dobírku. Vím, že kdysi ty dobírky brali. Jinak chvíli do odvysílání v Občanským Judu dali na chvíli pokoj,ale už zase rozjížděj kšefty. TAK SE VYDĚLÁVAJÍ PENÍZE!!!!!

Lucka (14.3.2007 11:26:17)

Loni jsme jako mnozí z nás odpověděla na dopis od Firmi A.T.Credit a byl mi zaslán dopis na dobírku za 280 .- Co naplat. Poučili jsme se pro příště. A ovladač také na naši televizi nefunguje. ALE CHI VÁS VAROVAT. Minulý týden mi opět přišla dobírka z Olomouce bez předchozího vyzvání na částku 385 kč. Nyní už jsem si ji nevyzvedla. Takže nemohu vám říci kdo a co mi poslal, ale je mi jasné, že pokud je to z Olomouce a já jsem z Klatov, tak je to něco podobného......... v OLOMOUCI jsem nikdy nebyla a niho známého tam nemáme....... tak POZOR