Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Bluetone Premium

Bluetone Premium

Anonymní (1.8.2006 11:33:55)

Když chci Bluetone Premium ADSL a zaroven zrusit pausal Ceskeho Telecomu, musim jit na Telecom a rict jim to, nebo staci si proste jen obednat u Bluetone a oni to zaridi? Sem volal na jejich infolinku, ale odpoved se mi zdala takova zmatena, tak se radsi jeste ptam. Jestli nekdo toto pripojeni vyrizovat, napiste mi prosim postup

Anonym (1.8.2006 16:25:11)

Mám ten dojem. Pokud nemáš ADSL u Telecomu a linku (telefon) ano, tak by mělo stačit jen objednat u Bluetone.

Sumerian (1.8.2006 17:52:50)

Já objednal službu na webu Bluetone, vytiskl jsem si dva papíry (jeden byla smlouva s Radiokomunikacema a ten druhej bylo zrušení smlouvy s telekomem). Vyplnil jsem, oba poslal Radiokomunikacím...oni vše vyřídili a já tak na pobočku telekomu nemusel....

Xwc (1.8.2006 18:51:55)

Přesně tak. Tekoumákům jsem jen donesl, ten jejich teleféní přístroj, který jsem měl pronajatý.

David (1.8.2006 18:43:40)

Bluetone to s Telečumákama vyřídí, stačí komunikovat jen s ČRa

Petr (2.8.2006 15:45:07)

Vše vyřídí ČRa sami,měl jsem i adsl a vše mi zrušili,aniž bych musel něco zařizovat sám a dokonce i přechod byl plynulej,respektive 31.7 mě zapli ČRa a Čtc mě vypnul až 1.8,takže sem si jen změnil účet a jelo to bez přerušení dál