Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > T02 Umyslne zpomalovani ceskych free serveru?

T02 Umyslne zpomalovani ceskych free serveru?

C01d4 (8.9.2006 18:30:23)

Ahoj mam dotaz, Od te doby co mam ADSL mi ceske free servery wz.cz (a s nim souvisejici kvalitne.cz atd) a ic.cz jedou neskutecne pomalu. Text mi vzdy z techto stranek nabehne ale pri stahovani obrazku nebo jinych souboru z techto serveru rychlost nepresahne 3 kBps. Vetsinou se tato rychlost udrzi tak 2 vteriny, pote se nic nede a po pul minute se vysplha rychlost zase na 3 kBps ale zase jen na ty 2 vteriny :-/ Dela vam to taky?

Nargon (8.9.2006 19:18:59)

Mam sice GTS, ale u stahovani z webzdarma mam podobnej problem. Rychlost se ustali na 40KB/s.

Anonym (10.9.2006 08:46:15)

Podle mě to omezuje samotný wz. Je to u freehostingu (a dokonce i u některejch placenejch hostingů) celkem běžná věc. Pokud by si tam někdo dal soubory, který by ostatní začali stahovat, tak odpálí konektivitu pro ostatní... Takže se to omezuje...

Konar6 (8.9.2006 20:04:09)

OMG a proc to jako pises sem? Myslis si ze telekom nema nic jinyho na praci nez zpomalovat wz.cz?

Anonym (8.9.2006 20:09:48)

di do pyče

Anonym (8.9.2006 22:22:16)

Spíš mají tyto servery velmi špatnou konektivitu u svých providerů

BDs (8.9.2006 22:58:28)

Slysel jsem, ze reditel O2 Jamie Smith hral rozhodujici roli v invazi americkych vojsk do Iraku, zasadil se o zruseni zbrojniho embarga pro Cinu, ukradl humanitarni pomoc pro rovnikovou Afriku a mnoho dalsiho ... mimoto opakovane parkoval v centru na modry a dokonce jsem mluvil s jednim reporterem casopisu SuperSpy, kteremu dobre informovany zdroj sdelil, ze ho zahledl na Staromestskem jak vyplivnul zvykacku ROVNOU NA ZEM !!! Predstavte si, TAKOVEJ grazl to dokonce je ... takze me OPRAVDU neprekvapuje, ze by byl schopen OSOBNE naridit systematicke omezovani konektivity ceskych freehostingu, ktere maji pro O2 ZCELA ZASADNI A STRATEGICKY VYZNAM !!! .... casto si rikam, jakypak asi organ pouzivaji nekteri lide k premysleni, protoze na mozek to rozhodne nevypada ...

Peterecek (9.9.2006 14:17:10)

Vemte si to tak, WZ ej Free Hosting, myslíte si že má takové připojení a takové servery aby stačily utáhnout zároveň kapacity nahrávaných souborů + uploadování vámi chtěných souborů na maximum? Zkrátka taky se musíme omezit, je to free hosting a cena za to je to že to je pomalé, u IC.cz je to to samé

Anonym (9.9.2006 18:39:33)

Blbost, právě protože je Free tak má tu nejlepší konektivytu, alespoň to mě zde vychází ze všech příspěvků na DSL. TO2 to omezuje - a nutí ostatní ISP aby data posílaly pře něj, aby to mohl omezit i jim, a ČTU to podporuje. to sem do DSL zapadl co?

C01d4 (9.9.2006 20:15:12)

Ja si to myslim taky, protoze kamos ma inet od LysaFree a lita mu to otamtud klidne i 100 kBps a ta rychlost je stala

Anonym (10.9.2006 08:43:22)

Jak se čte tvůj nick? Není "Cojednadčtyři" trochu kostrbatý?

C01d4 (10.9.2006 09:32:03)

Jednoduse "Kolda" ;)

Anonym (10.9.2006 09:35:14)

Hm.. Choval jsem v sobě malou kapku naděje, že to není ten dementní l33t sp34k, ale asi zbytečně:-(

MK3 (12.9.2006 14:41:18)

T02 Umyslne zpomalovani ceskych free serveru? Si delas prdel ne s tou otazkou? - telecom nic nebrzdi.... Kazdej tady piskuje s ADSL jaky je to kram osobni zkusenosti: Mam 2mbity EXTREME bez fupka od Telecomu (O2) stabilne mi to jede 230KB/s stahuju toho tuny - nikdo nic umyslne nezpomaluje dokonce jak tady nekdo tlachal ze kdo ma extreme a stahuje tak casem mu to zpomali > rikam nesmysl...jedine co je stezejni vec je ze ty dslamy nebo jak se tomu nadava sou limitovany 50MBitama nebo +/- vic / min nevim... jinak oni nemaji jediny duvod to nekom zpomalovat...jedina věc co je sou ty prachy 1600/mes s dph za ten net ... pojebany pausal pevne tristapade za neco co nepouzivam je na nic...resp. kdyz clovek nema dva patky po sobe vecirek muze si dovolit net...staci si nastavit osobni priority....a co se tyce pingu na seznam stable 14-16ms napr na seznam.cz

Anonym (14.9.2006 08:13:05)

O zpomalovani na strane DSLAMu uz temer nemuze byt rec. Vetsina jich je pripojena hned nekolika optickymi vlakny najednou. Uzke hrdlo je tedy v soucasnoti fakticky na BRAS serveru, kde se aplikuje agregace a samozrejme se pomalu take narazi na strop technologie ADSL (1).