Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > z WIFI na ADSL

z WIFI na ADSL

bohemian (8.11.2006 15:11:55)

S wifi mi už došla trpělivost a chtěl bych ADSL. Po tom co jsem tak koukal jsem se rozhodnul pro Premium ADSL 2048/512 kbit/s. A měl bych pár dotazů. 1. Zřídím si pevnou linku se závazkem na 1rok + Premium ADSL 2048/512 kbit/s (ne VOICE) = při takovéto kombinaci budu nebo nebudu muset O2 zaplatit cca 2999,- + DPH za to že nedodržím závazek 1roku ? 2. Je možné nasdílet internet druhému pc když budu mít prozatím jen ten USB modem zdarma ? Jedno pc běží stále.

František (8.11.2006 15:55:27)

1) Pokud bude na pevné lince pronajato jen nadhlasové pásmo pro ADSL od ČRa (např. služba Premium ADSL 2048/512), budete platit hlasový tarif TO2 (nejméně O2 Mini + xDSL příplatek, t.j. 299 Kč + DPH), je podmínka závazku plněna. Pokud se v době závazku rozhodnete přejít na Premium ADSL Voice (= pronájem hlasového + nadhlasového pásma), doplatíte TO2 poměrnou část zřizovacího poplatku za měsíce nedodrženého závazku. 2) Sdílení připojení k Internetu (např. pro druhý PC přes síťovou kartu + křížený kabel) umí operační systémy Windows ME/2000/XP.