Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > kvalitni spojeni na burzu

kvalitni spojeni na burzu

Lukas (19.11.2006 11:45:53)

Dobry den, procital jsem zdejsi forum, ale odpoved jsem moc nenasel. Potrebuji pripojeni, staci 1MBit, asi by bylo lepsi mit mensi agregaci a cena rekneme do 1600s DPH. existuje vubec nejaky poskytovatel na ktereho by si tady vetsina nestezovala? :-) me jde predevsim o stabilni pripojeni. nemuzu si dovolit mit caste vypadky ci snizeni rychlosti pod 200kbit. Muze nekdo pomoci s vyberem? diky

Anonym (19.11.2006 14:11:32)

1) když nenapíšeš lokalitu, tak ti nikdo neporadí! 2) nestěžuje si většina, to jen pár neschopných křiklounu pořád otravuje (existují i výjimky, kdy má poskytovatel opravdu v některé lokalitě a v určité době problémy) 3) za 1600,- nic s garancí (SLA) asi neseženeš, co takhle 2 různá připojení na různých technologiích a od různých poskytovatelů?

Lukas (19.11.2006 15:12:44)

ja myslel ze na lokalite nezalezi ve velkych mestech. v mem pripade tedy Praha 5, pod motolem. jako sekundarni pripojeni mam CDMA. az na vyjimky v mesici, tak jedna, mi to jede porad tak 450kbit. a kdybych sel tedy z 1600 na 2500? to uz se da sehnat? jsem zvykly ze zahranici mit kvalitni pripojeni i za rozumnou cenu a koukam ze tad je to problem :-( bohuzel UPC v baraku nemam

Anonym (19.11.2006 15:31:22)

Jestli tomu rozumím,tak to připojení k internetu vás živí (obchodování na burze),takže pak by neměl být pro vás problém si zajistit vyhrazenou linku i s garancí,zejména pokud je na tom závislý váš bussines.Tyhle linky poskytují všichni ISP včetně O2,většinou tam je i garance doby opravy do několika hodin a nadstandartní servisní podpora.