Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nefunkční ADSL od Radiokomunikací - prosím poraďte

Nefunkční ADSL od Radiokomunikací - prosím poraďte

SK (18.6.2007 22:19:15)

Mám koupeno ADSL 1024/256 od CRa. Zhruba od 11. 6. mi internet vůbec nejede. Tedy ADSL je funkční, ale modem se nepřihlásí. Po sáhodlouhých debatách s jejich technickou podporou mi oznámili, že chyba je v mém modemu, a že to nemohou vyřešit. Přitom můj modem se u kamaráda bez problému připojí, naopak jiné modemy u mě neběží. Používám SMC7908VoWBRB. Lokalita Praha 6. Prosím poraďte v čem může být problém, případně jak ho vyřešit, jsem z toho opravdu zoufalý. Díky K.

Anonym (19.6.2007 00:50:40)

Jedine mozne reseni, vyser se na ty podvodniky a dej jim vypoved.

Rouchi (21.6.2007 06:33:25)

A neni takhle náhodou možné, že ti už navšili rychlost a změnili ti protokol z PPPoA na PPPoE ?? nejdřív bych těm radiokomunikacím řek, at ti třeba na maila pošlo všechny technické a přihlašovací udaje a budeš OK.... pak si to třeba nastavíš správně....

Anonym (21.6.2007 17:20:44)

nejspis je spatne nastavenej modem, firevall, sitova karta, widle. PPPoA, milinon moznosti. zavolej si technika, Kdyz bude chyba na jejich strane nezaplatis vyjezd, kdyz na tve zacvakas to. Ale osobne myslim ze musis zmenit protokol PPPoA na PPPoE nech si poslat znovu nastaveni pripojeni vcetne ip adres. Anebo se na ne vyser. V Praze 6 je kabelovka