Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > RYCHLOST INTERNETU

RYCHLOST INTERNETU

Michal ŽŮREK (12.9.2007 07:19:48)

Mám připojení přes telefon ADSL 2 ZYXEL .O2 mi poslalo,že mám navýšenou rychlost internetu na 2GB a stahovat můžu měsíčně 10GB.Je jiné připojení kde se dá stahovat rychleji a neomezeně jsem opravdu naštvanej.Přemíšlím o změně,ale mám smlouvu do konce roku z O2.

Anonym (12.9.2007 07:51:23)

Bouzel mi zrovna dosli vestecke koule. Jen tak na okraj, vetsi rychlost nez 2GB vam asi jen tak nenabidne, zvlast za rozumne penize, takze pak nemuzete divit tem limitum. Ne vazne, 2GB si v hlave nahradte na 99% spravnou hodnotou 2Mb, coz je 1/8000 vami uvedene hodnoty. Jinak pripojeni bez limitu samozrejme jsou, ale otazkou je, zda jsou dostupna u vas, protoze opravdu nikdo netusi kde bydlite.

Michal Žůrek (12.9.2007 14:20:43)

Tož jste mě opravil je to 2Mb a když mi poslali,že mi to navišují a já to připojení pravidelně plátím,tak to mají dodržet.Vím že tam nějaká odchylka může být,ale né 1 Mb.Jinak já vím,že musím podmínky smlouvi dodržet , to akorát někdo špatně četl nebo špatně pochopil. děkuji za kladné vyřízení

VerHall (12.9.2007 09:19:25)

A zkuste z tech 10GB datoveho limitu investovat tak 3GB mesicne do online kurzu ceskeho jazyka :D