Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > neschopnost O2

neschopnost O2

markus (18.9.2007 17:50:51)

Nechal jsem si zřídit kvůli adsl pevnou linku u o2, do druhého dne už fungovala. Nemůžu si však adsl objednat, jejich systém píše, že némám pevnou linku od o2. Volal jsem operátorovy a ten říkal že pevná linka je u nich aktivní, že neví kde je problém, a že kontaktuje techniki jestli u mě půjde adsl zřídit. Ti však uź týden neodpovidají. I při ověření dostupnosti to napíše taky, že nemám pevnou linku od o2. Adsl u mě půjde zřídit určitě, ústřednu mám kousek od domu a na číslech od sousedů jdou zřídit všechy rychlosti. Máte někdo podobné zkušenosti jako já?

Anonym (18.9.2007 17:55:18)

to je jednoduché vysvětlení.v databázi pro ověření tvoje číslo ještě není.

Brutus (18.9.2007 19:08:16)

To vubec nevadi,ze tam neni...proste si nechas zridit adsl s pevnou linkou dohromady..jde to bez problemu...nevim proc to delal tak slozite..

markus (18.9.2007 20:06:38)

Původně jsem chtěl totiž adsl od volného, až po zřízení pevné linky jsem se rozhodnul pro o2

Anonym (18.9.2007 21:16:27)

Nojo, tak teď už s tím nic nenaděláš, tak prostě zavolej na zákaznickou linku a objednej to přes telefon. Takto to objednáš i v případě, že ještě O2 nestihl zavést tvoje tel. číslo do jejich databází (to může trvat i měsíc). Ale na té infolince jsou schopni Ti dostupnost ADSL ověřit i když od nich pevnou ještě nemáš - stačí nadiktovat adresu a je to. Tož asi tak...

markus (18.9.2007 21:22:04)

To jsem udělal. Operátor mi říkal že dostupnost mám dobrou, ale že to nejde objednat, protože to píše, že nemám jejich telefonní linku:)). Asi zajdu do nějaké o2 prodejny, tam to snad půjde.

Anonym (18.9.2007 18:21:53)

Proč sis při zřízení linky neobjednal rovnou i ADSL? Já to tak udělal. Modem přišel asi 3 dny před dohodnutou instalací poštou a když přišel technik zapojovat linku, hned jsme tam cvakli i modem, vše najelo a od té doby to frčí...

markus (20.9.2007 16:52:41)

Tak jsem byl v o2 prodejně, objednal jsem si to adsl, ale zase to nejde, prý to nejde z technických důvodů zřídit. Psal jsem na technickou podporu, ti mi odpověděli, že moje číslo nemají v databázi adsl, ale že to půjde objednat v prodejně nebo telefonicky. To jsem však už udělal a nic. Nechápu to, jelikož dostupnost mám výbornou a telefon funguje perfektně.