Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > mobilní internet v zahraničí

mobilní internet v zahraničí

cejnik (24.9.2007 17:57:38)

Vím,že to do DSL moc nepatří,ale chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká možnost připojení k internetu, když bych cestoval po evropě? Abych měl stálej přístup k internetu a platil jen měsíční paušál a ne za čas ani stažený kilobajty?

Anonym (24.9.2007 18:25:41)

staň se zaměstnancem operátora :-)

Anonym (24.9.2007 18:31:32)

Mám pocit, že na české poměry bys toho chtěl trochu moc. Uvědom si, že telekom stále sedí na prameni a brzdí rozvoj všeho seč jen je to udržitelné. Takže to o čem píšeš bych tu viděl tak za pět let a to ještě docela tučně zpoplatněné.

filip (27.9.2007 14:23:06)

Bez problemu! Treba pres Vodafone. Mobil+Notebook a mas to. Je tam ale jeden hacek. 1MB = 450,- Kc kdyz sem to naposled pocital (ano je to napsane dobre) Na tohle nema snad ani Sejk.

Anonym (29.9.2007 13:12:29)

spis se poohlidni v zahranici, v nekterejch zemich i predplaceny tarify sou docela vyhodny

cejnik (30.9.2007 16:43:33)

No právě o tom přez telefon za ty kilobajty sem taky slyšel a to se uživit nedá.Jezdím s kamionem po evropě a právě chci být v kontaktu s rodinou aspon přez icq. A i icq si za chvilku ten megabajt vezme takže tohle musim vyloučit o zahraničních operátorech taky ted uvažuju,má s tím někdo nějakou zkušenost?

filip (30.9.2007 21:14:08)

Ja bych jen chtel aby mi nekdo opravdu kompetentni vysvetlil proc je ten roamingovy internet tak drahy ?! Neverim ze ten prenost ISP tolik stoji, ani ta infrastruktura.

Daniel (18.1.2009 20:37:41)

zdravi,ja jsem si koupil v mediamarktu v Chemnitz treba xtrakartu na USB černá krabička 2x6cm asi,od T Mobile.Stála 99eur,ted jsem ji viděl i za 49eur,a je přednabitá 10eur.a v den kdy se připojíš to stojí 4,99eur.takže od 0.00 do24.00h je za 4.99 do půlnoci a jde to i slušně za jízdy,taky jezdim kamionem.A dobíjím to kupony 15euro nebo 30eur,tam je kod a přes telefon se to dobiji protože to je mala SIMkara která se strká do tý xtrakarty tak jako do mobilu.zdravim

Milan (1.12.2010 10:25:35)

Zdravím.Nedávno jsem řešil podobnou situaci v Itálii,jezdím s kamionem a trávím zde tak zhruba 4 pracovní dny v týdnu.V obchoďáku kde se prodává i elektro jsem našel službu od italského operátora TIM za 99 euro.Jedná se o připojení po celé Itálii 40 hodin měsíčně neomezeně na dobu jednoho roku a je to i s USB klíčem ve kterém je simka jako v mobilu.Funguje to slušně i za jízdy samozřejmě mimo tunelů,kterých je v Itálii celkem dost.Zatím jsem spokojený a za tu cenu mě nikdo u nás připojení na internet nenabídne,je to opravdu šíleně drahé.

Anonym (25.1.2009 04:17:24)

Po zapadni Evrope: www.FON.com a je to zdarma a na kazdem rohu v obydlenych oblastech viz jejich mapa !!! (nevim jak u silnice pro kamiony) v pripade dotazu mi napis

Anonym (25.1.2009 04:18:49)

http://maps.fon.com/ dej si tam treba Berlin nebo libovolny mesto

jurajsnv (23.8.2009 08:04:55)

Ja konkrétne hľadám internet-pripojenie do notebooku v Grécku, prípadne aj s lacným telefonovaním na Slovensko - v lete tam plánujem zostať cca 2 mesiace v karaváne. Umožňuje mi to spôsob mojej práce cez telefón a internet. Predstavujem si, že si kúpim nejakú službu internet-pripojenia na 2 mesiace s cca 2 GB mesačne (potrebné minimum). Niečo podobné ako Orange mobilný internet. Je to možné v Grécku - oblasť Chalkidiky - Vourvourou. Ďakujem za hociaký typ cenovo prístupného pripojenia. jurajsnv