Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS - Neskutecny SHIT!!!

GTS - Neskutecny SHIT!!!

Trabi (25.11.2007 14:30:53)

Ahoj, tak tohle uz je opravdu do nebe volajici! Asi 5x jsem urhoval Noveru za to, ze se mi neustale rozpada pripojeni (Duo Expres - 3 Mbit/s) a oni porad, ze je nekde chyba v kabelech a tak dale...a tak to porad opravuji a opravuji a vysledek? Nic se sice tolik nerozpada, ale rychlost klesla na 100 kbit/s ping z původnich 10 ms na 250 ms a vice na cesky servery.....neprosto nepouzitelne! Bohuzel jsem VUL (a velkej), ze jsem jim pred dvema mesici podepsal na 18 mesicu.....chtel bych ukoncit smlouvu, co nejdrive, da se to, kdyz to nesjou schvopni opravit? Kdyz to technicky zrejmne neni mozne?

David (25.11.2007 17:57:30)

No pokud je to definováno jako "vysokorychlostní připojení k internetu", tak rychlost dlouhodobá 100 kb/s a méně by dávala jakous takous naději, protože ačkoli je definice "vysokorychlostní připojení" různorodá, tebou uváděných 100 kritérium nesplňuje... Ale upřímně - nečekal bych, že ti to sami nabídnou ukončit v nějaké dohledné době, spíš budou mlžit, mlžit atd... OT: Díky BOHU, že jsem odolal neustálým otravným nabídkám slečny Sekowské a Duo Express nakonec nevzal...

danik (26.11.2007 00:08:31)

jo, jo, taky si libuji, ze jsem na sluzbu Novera Express Duo nepresel (mam stale jejich ADSL pres LLU, ale platim pausal Telecomu). Ta GTS si vychazela o kousek levneji, ale rikal jsem, ze nez se upsat na 18 mesicu a i z technickeho hlediska ztratit moznonost zmenit operatora (prechod z plenho LLU na cokoli jineho nez Telecomn je fajt hroznej.....), tak to radsi tu stavajici kombinaci. A na druhou stranu, nemohu si stezovat, jejich ADSL od GTS pres LLU mi bezi stale velmi dobre bez zadnych vypadku.....

y2k (27.11.2007 22:54:42)

Ano, tenhle příspěvek mohu podepsat. Jejich (Nextrácké) staré dobré LLU na ASAMech je ještě použitelné. I když, není to už to, co to bývalo za Telenoru.

David (28.11.2007 09:55:13)

Já teda musím zaťukat, jede to pořád jak za Telenoru a navíc už nedělá podporu téměř neslyšitelný outsourcovaný "tu Martin pri telefone", ale zřetelně slyšitelný a srozumitelný český operátor :-) Ale jsem podle ohlasů fakt rád, že jsem si Novera Duo nenechal vecpat...

joe (4.12.2007 21:56:37)

taky sem měl problémy na který nikdo nedokázal přijít, pak sem použil selskej rozum půjčil si jinej modem a vod tý doby cca1rok to chodí naprosto super O2 jen ten spem svině Howgh

David (5.12.2007 10:54:58)

U "Martina pri telefone" nebyl problém, že na něco nemohl přijít, on se ani na nic NESNAŽIL přijít, hledal akorát v popisu modemu string "USB", potom poradil "vytiahnuť a znovu zapojiť modem", pokud string "USB" nenalezl, poradil "odpojiť od siete, vyčkat pať minút a potom jej znovu zapojiť" :-) BTW spam IMHO nemá moc co dělat s poskytovatelem :-) Ale souhlasím, je to voser :-)

Anonym (25.11.2007 18:05:32)

Nadpis platí už cca od dubna 2006. Nechápu lidi, co se jim upíšou. Buď je to totální neinformovanost nebo totální blbost. Obojí je bohužel Vaš věc.

Jméník (27.11.2007 18:36:05)

To je hrozně individuální, já měl 2Mbs, která jela 210kB. Pak po migraci 4Mbs a ten jel 420kB. Teď před týdnem jsem si objednal 6Mbs a jedu 630kB. Už jsem měl out smlouvu, po podepsání dodatku se mi zlepšil ping na původní (před migrací na 4Mb 12 na nix, po migraci a vypršení smlouvy jsem měl asi 14 dní problémy se vším a pak se rychlost ustálila a ping taky ale na 20, což nebylo dobrý). Ted mám zas 12 na nix.

Boris (28.11.2007 20:06:29)

GTS Noveru mám rád, možná proto že jsem dřív byl u O2. Jednou mi vypadlo spojení, tak jsem jim vynadal po telefonu a za dvě hodiny mi na mobil volal jejich technik a omlouval se. Novera je super. I ta nadržená operátorka na zákaznické lince :-D

Tom (27.11.2007 23:15:28)

Jojo, muzu potvrdit, taky jsem naletel. Pri pokusu primet je k naprave pouze mlzeni, slibene terminy davno uplynule... Na nektere servery se nyni vubec nedostanu, to vsak nikdo neresi.

Anonym (30.11.2007 18:06:11)

Rychlost připojení k internetu: 3,291 Mbit/s Rychlost stahování dat: 421,2 kByte/s a to mám spuštěnou shareazu během měření - mám původní 2 mego, nyní po navyšování 4 mego. Na půdě běží ASUS WL500 a běží mi wifina ještě pro dva sousedy (během tohoto měření nebyli připojeni) a kromě mýho PC je na tom ještě v pokojíčku dcera. Přiznávám, že asus je nastaven tak, aby z něj lezlo jen 1,2 - aby zbylo něco pro mně. ale nemůžu si na noveru stěžovat, snad jen že při tomhle vytížení prakticky neustále dokupuji rychlost, takže platím skoro litr.

pařízek (3.12.2007 20:05:41)

pánové, gts novera krom toho, že ji obyčejně nejede net jak proklamuje - ani přibližně (beru podle sebe), zjišťuji že mají (jak dnes a denně zjišťuji rovněž) chaos v ůčtování a neskutečnou zelenou linku. Volat a něco po nich i chtít - jen pro silné žaludky a pevné nervy. To raději o2, když nejdou radiokomunikace, nebo wifinu za par kaček, která koneckonců obvykle chodí i líp, než celá NEVERegts.

majkl (3.12.2007 20:19:24)

Je to asi hodně individuální. Já naměřím skoro vždy něco takového http://rychlost.cz/sys/result/195.22.51.117/1196709251/779e84ae59/

marvy (4.12.2007 12:40:35)

Mě to frčí uplně krásně.Mám to přes dráty O2.Také prům.rychlost 3.2 Mbit.Lokalita Kladno :-))