Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Lze prejit z Cra Premium (O2 linka prevedena na jejich) zpet na O2?

Lze prejit z Cra Premium (O2 linka prevedena na jejich) zpet na O2?

Rodier (23.1.2008 12:10:54)

Lze prejit z Cra Premium (O2 linka prevedena na jejich) zpet na O2? Zajimalo by mne, zda je to mozne a zda vtom nejsou nejake problemy. Vazne zvazuji o tom ze bych snad presel na O2. Sice o 400kc mesicne navic a datove limity..ale posledni dobou mne fakt serou. nejdrive docela caste odpojovani od netu, ze prej mam blbej modem (kterej mi sami vnutili pred rokem) ted uz to najednou nedela..( o duvod vic si myslet ze to modemem neni) a zase je problem s ADSL . ukazatel ukazuje ve Web manazeru ze to jede sotva nakejch 500kbps (neboli par kilo za sekundu..) uz sem jim psal..ale neverim ze stim neco udelaji. uz mi to tak blbne 2 dny. Je mozny nejak zjistit kdyz mam tu linku prevedenou zda bych mohl mit pristup treba na Noveru nebo jinou soukromou linku? A jaky jiny modem do 2k s 2-4xeth port byste mi doporucili? zvazuji http://www.alza.cz/us-robotics-adsl2-modem-4-port-router-firewall-printserver-d57269.htm http://www.alza.cz/edimax-ar-7084b-externi-adsl2-modem-annex-b-4x-rj45-1x-rj11-d81046.htm samozrejme spise ten 2. levnejsi.

Anonym (23.1.2008 12:11:34)

status ADSL Op State Showtime Firmware Version E.74.2.14v2 AnnexType ADSL2B Standard G.Dmt.BisPlusAuto Local SNR margin 6.0 dB Remote SNR margin 12 dB Line Code G.Dmt RxBitRate 480000 TxBitRate 640000 CodingGain auto EcFdmMode FDM ActivateLine None

Anonym (23.1.2008 13:26:11)

tak je zrejme problem v jednom delsim kabelu zavolal mi andel z Cro (zena !!!) a jako jedina ze zastupu chlapu nasla problem :) txzn koupim wifi modem a je to

O2 (26.1.2008 08:50:30)

Ano lze.

marschal (26.1.2008 11:44:03)

To víš že můžeš přejít k jinemu poskytovateli, jediny problém může vzniknout pokud máš nějaký závazek od sveho dosavadního poskytovatele. Např. že ti dali modem za korunu nebo zřídili službu za korunu většinou to jde na ruku poskytovatele a předpokladam ze budes mit smlouvu na dva roky atd... Pokud mohu doporucit tak ten prvni modem robotics je slusny o te značce jsem zatim neslysel ale parametry a technologie na ktere funguje je ok a mel by dalši tri roky vydržet bez problému..:) Ale jsou i levnejsi a take kvalitni například zyxel modemy...

y2k (26.1.2008 12:24:23)

Tady jen doplním, při výběru ZyXELa doporučuji pořídit rozhodně jen ten, s čipsetem "D". Tedy např. 661H-D3.

Anonym (26.1.2008 17:34:21)

pokud jsi u čra minimálně rok, můžeš odejít bez problémů, smlouva se u nich podepisuje na rok...v případě premium spv to opravdu problém není....ale pokud máš premium ppv, tak ta linka patří čra a když ukončíš službu budeš bez telefonu...a budeš muset to2 požádat o zřízení linky, což bude stát peníze...