Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Arogance O2

Arogance O2

Tomas (22.3.2008 19:18:08)

Ahoj. Od listopadu roku 2007 mam balicek sluzeb O2TRIO se 4MB internetem. Televize i internet fungovali. V polovine brezna tohoto roku jsem si nechal snizit tarif na 2MB. Od te doby vsak prestala fungovat O2TV. Kdyz jsem to nahlasil na poruchy tak mi jejich operator rekl, ze mam holt smulu a bud musim bejt jenom na netu, nebo koukat na televizi. I kdyz pominu fakt, ze ctvrt roku to funguje v pohode a najednou ne, tak si myslim, ze za ty nekrestansky prachy co za ty sluzby chtej nemaj pravo na to, takhle lidi odpalkovat. Dostalo me to a tak jsem jim poslal pisemnou stiznost a sem zvedavej jestli se neco vyresi. Mam vsak obavy, ze to je dan za to, ze sem si chtel snizit mesicni naklady. Vubec bych se tomu pri praktikach O2 nedivil. Kdo muzete tak se jim vyhnete obloukem.

Anonym (23.3.2008 06:26:30)

zase jeden co má zmatek v megabajtech a megabitech

Tomas (23.3.2008 08:35:41)

Kdyz se nedokazes ani predstavit pod svim menem tak nevim co vubec otravujes nejakejma blbostma. Nechapu tvoji reakci protoze todle si myslim neni vubec podstatou veci. Tak si bez chytracit nekam jinam.

Anonym (23.3.2008 13:19:46)

No tenhle případ je docela smutnej. Náhodou nedíval ses do podmínek O2tv jestly muže jet na úkor inetu?

Tomas (23.3.2008 16:52:00)

Ale jo. Moje linka zvlada 3,5M (radsi pisu uz jenom teda M, kvuli stouralum) Takze od zacatku to bylo nastaveny tak, ze kdyz sem mel 4M tak TV jela na ukor unternetu. Coz v realu znamenalo, ze kdyz jela TV tak mi bezel net rychlosti cca 0,6M. TV ale bezela bez problemu i kdyz sem byl na netu. Od te doby co sem si nechal snizit rychlost pripojeni, tak pri zapnute TV jede inet porad tech 0,6M, ale TV uz proste nejede. Teda jede, ale porad to vypadava, kostickuje a proste na to nejde koukat.

m. (25.3.2008 23:53:45)

Já mám to samé, jen s tím rozdílem, že mě tu rychlost snížili sami na 2 Mbit/s a ještě mi to snížení dali zaplatit jako, kdybych o něj požádal já. Protože jsem se dozvěděl, že by TV i internet měli fungovat bez problému i při původní rychlosti 4 Mbit/s, tak jsem požádal o vrácení této rychlosti a penále 990 kč bez DPH jsem úspěšně reklamoval. Mám, ale jiný problém od okamžiku instalace nového modemu D-link DSL-G684t mi několikrát denně vypadne připojení k internetu. Hlavně při stahování nebo odesílání dat, ale to není podmínkou. Máš stejnou značku modemu?

m. (25.3.2008 23:56:51)

Rychlost vypadávala jak při rychlosti 2 Mbit/s, tak i teď, po zvýšení.

m (25.3.2008 23:58:09)

Oprava: připojení vypadávalo jak...

Tomas (26.3.2008 18:35:50)

No tak to me zatim nic nepada a inet beha v pohode. Musim to zaklepat. Dneska tady byl technik a u me nic nenasel. Tak volal do velina, kde neco postourali, prenastavili a svete div se, najednou to zase chodi jako driv. Rychlost netu je stejna, ale hlavne beha uz i telka :-). No ja jeste na zazraky verit neprestal a asi ani neprestanu, protoze je fakt, ze O2 jich ma jeste v rukave spoustu. Jak se rika lina huba hole nestesti :-). Takze se taky nenechte odradit nejakejma jejich chytrejma kecama a stujte si tvrde za svim.