Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > CRa reklamace nizké rychlosti .

CRa reklamace nizké rychlosti .

BB (23.4.2008 15:51:27)

Nemáte někdo zkušenost s reklamací nízké rychlosti u Cra ? Mám 2Mb adsl premium a jede mě to max 480 Kb , podal jsem reklamaci před 27 dny , takže končí zákonem stanovená lhuta na vyřízení reklamace a z Cra se ještě neozvali. Tak by mě zajímalo , jak postupovat v případě , že se do těch 30 dnů nevyjádří .

Nargon (23.4.2008 18:51:34)

A co vlastne chces reklamovat? 480Kbit je cca 1/4 maximalni rychlosti. Nikdo ti negarantuje minimalni rychlost. A pod udavany agregacni pomer 1/50 to take zatim nekleslo. Tak mi rekni co vlastne reklamujes? Jede to v mezich technicke specifikace.

loozer (23.4.2008 19:28:52)

Bohužel to tak je, nabídky DSL poskytovatelů udávají maximální dosažitelnou rychlost, bohužel ne garantovanou!!! Nicméně to neznamená že nemají povinnost odpovědět na podanou reklamaci! Vyjádření by určitě měli podat ikdyž je třeba reklamace neplatná.... Takže bohužel ale je to tak...

Anonym (27.6.2008 20:32:28)

rekl. nemuze byt neplatna, maximalne muze byt neopravnena :-) Operatori garantuji 1/50 z tech 2Mbit, coz je presne 40,96 Kbit ;-) Tedy cca jako rychlost analogoveho modemu nebo jako jako rychlost GPRS v siti O2 :-)

BB (24.4.2008 07:59:15)

no mě řekl operator že se mám obrátit na reklamaci , hovořil o slevě. Ostatně to na 100% zruším , neustálé výpadky , rychlost max 480 Kb , strašně nekvalitní služba za ty peníze .

Anonym (23.4.2008 19:52:12)

A jak jste reklamoval? Mě po přechodu z agregace 1:20 na 1:50 špatně nastavili vlastnosti linky, takže jsem měl maximální download jen asi 50 místo 200+ kB/s. Hned jsem zavolal na jejich linku a nahlásil to. Vzali to jako poruchu, dostával jsem SMS o průběhu řešení poruchy a nakonec mi zavolal operátor s tím, že je to opraveno. Mimochodem, nahlásil jsem to jeden den pozdě odpoledne, druhý den dopoledne už to bylo opraveno. Samozřejmě, tohle byla triviální záležitost, pokud je to u Vás způsobeno třeba agregací (jede Vám to tak pomalu i mimo špičku?) nebo nekvalitní linkou, tak to asi tak jednoduché nebude.

BB (24.4.2008 08:02:29)

ano jede mě to pořád pomalu i mimo špičku . Vše jelo v pořádku , do té doby než to změnili na PPOE, od té doby děs a hrůza.