Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > internet pres Telecom

internet pres Telecom

danik (3.10.2008 21:56:38)

Tak jsem prave volal na info linku O2 a pani mi nabizela, ze kdyz si zridim pevnou linku a ADSL u nich, tak budu platit pausal 600 Kc /mesic (predpokladam, ze to bylo vcetne DPH) za internet a pevnou linku prvni rok. Pak se to zdrazi na 900 Kc/mesic (ale to uz je treba mozno linky prevest na CRA)... neslysel jste o tom nekdo? je to mozne?

Milda (3.10.2008 22:41:06)

Ano, je to pravda. Jedná se o akci Crazy Week platnou do 5.10. a platí ke každé nově zřízení telefonní lince+ADSL anebo k ADSL k tarifu O2 Volám Basic, tj. O2 Duo ADSL (možná i k jiným hlasovým tarifům) ... platí 600 Kč vč DPH za 8M + pevná linka s 300min. zdarma měsíčně... podmínkou je úpis na 1 rok... 13. měsíc platíš už původních 899 Kč.... jakej je v tom fígl nevím, takhle se to jeví velmi výhodně... možná e chystá na trhu něco co nevíme (třeba zrušení výpalného za tel. linku nebo co já vím co....)

TTx (4.10.2008 09:21:23)

jj ta akce je super škoda jen že to není "five crazy week" (4 týdny zrušení ADSL a 1 na to stát se novým zakazníkem :-)) Zrušit vypalné nemůžou díky "hodnému" ČTU který za nás usilovně bojuje a hlídá rovnováhu na trhu....

Anonym (4.10.2008 10:51:00)

Ale prd, zrušit hlasovej tarif mužou ale jak již tu bylo psáno, linka bez hlasového tarifu by měla adsl o to dražší, takže by to vyšlo penězmi na stejnou a ještě by jste byl ochuzen o volné minuty.

TTx (4.10.2008 12:08:54)

nj, ale paradoxně by to nejspíš lidi štvalo míň než vidět na faktuře najem pevné linky. PS: a v dnešní době mobilu/ICQ/skype.... volat na pevnou ??? doufat, že dotyčný je doma. Pevna je mrtva klidně můžou davat miliardu volnejch minut stejně stím už nikdo volat nebude.