Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > CR a zakaznicka podpora - co je dobre vedet nez zacnete delat zmeny

CR a zakaznicka podpora - co je dobre vedet nez zacnete delat zmeny

Jiri Peroutik (30.10.2008 11:34:14)

Zdravim vsechny, Nemam jiz jinou moznost nez se vybrecet tady. Pred cca 2 lety jsem k CR presel od O2. Nyni jsem si chtel zmenit Classic ADSL na 8MB (hlavne kvuli polovicni cene nez drivejsi Classic na 4MB). A to jsem nemel delat. Pokud toto take planujete mozna vam bude k uzitku nasledujici popis: Jelikoz neplanovany vypadek site pro mne predstavuje katastrofu overil jsem si vicekrat na zak. lince CRa jak tato zmena probiha. Stary ADSL nepodporuje ADSL2+ cili jsem pres ne objednaval i novy modem. Byl jsem ujisten, ze po podpisu a odeslani smlouvy obdrzim nejdrive modem a pak provedou pres O2 zmeny na ustredne. Az do podpisu smlouvy vse fungovalo. 27.10 vecer prestal internet fungovat, nasledovalo volani na zakaznickou linku - porucha neni, modem byl odeslan, predaji technikum ti zavolaji. Nezavolali... 29.10. (internet stale nejede) dalsi telefonat na zakaznickou linku - modem byl urgovan, stav linky (zda uz je prekonfigurovana ci ne) predaji technikum, ti zavolaji.. Nezavolali... 30.10. posilam oficialni stiznost na postup e-mailem, volam zakaznickou linku, pozaduji at technik zavola.. ZAVOLAL!! Nicmene pouze potvrdil, ze O2 misto k 1.11. prekonfigurovala sluzbu k 27.10 (OK, muze se stat). O modemu nevi nic. Dalsi telefonat na zakaznickou linku, chci informaci zda byl modem odeslan - pozadavek je na logistickem oddeleni ale zda byl odeslan se nevi a NEDA zjisit, leda si zavolat zitra zda uz bude v systemu zminka, ze byl odeslan. Takze zaver? Z puvodne plynule zmeny bez vypadku je minimalne tydenni vypadek (protoze zitra to uz asi nedodaji), CRa se nijak nesnazi svou chybu (mne nezajima zda to zavilia O2 nebo CRa) napravit treba urgentnim zaslanim modemu. Na nikoho se nedovolate, proste sedte a cekejte.

Lukas (30.10.2008 14:53:29)

Měl jsem stejný problém. Mě ale natvrdo oznámili, že po změně mi na lince ADSL nepojede a víc se se mnou nebavili (vím, že jsem daleko od ústředny o navýšení rychlosti mi ani tak nešlo jako o novou = nižší cenu. Ale proč by internet úplně přestal jít mi nikdo nebyl schopen vysvětlit.). Tak od soboty přecházím zpátky k O2 v rámci jejich akce ADSL včetně linky za 500 měsíčně. Úvazek na rok a po roce se uvidí. Dneska prý z CRA volali domů, asi mě budou přemlouvat, abych zůstal (že by 10% sleva?). Tak večer uvidíme co z nich vypadne.

My (1.11.2008 00:06:39)

Hmm asi budou mít fičák(bluetone) zítra mě přijdou montovat wifi sice budu mít 2 měsíce 2* internet ale nespravedlnost vůči starejm zákazníkům mě dožírá ale změna je život a díky nám přecházejícím se to hejbe !!!

My (1.11.2008 17:16:34)

Tak už to mám zatim paráda http://rychlost.cz/rs/20084383988.png

Vecernicek (1.11.2008 22:51:12)

Můžeš mě něco vysvětlit? Ty si zrušíš jedno internetový připojení a zažádáš o jinný tři dny se nic neděje a po třech dnech zavoláš že to nechceš a že jdeš zpátky ke svýmu bejvalýmu poskytovateli a pak se ti ozvou a řeknou ti že ti daj wifi a ty se s tím spokojíš? :D ty seš fakt dobrej demment, jako sorry že tě urážím ale nemám slov proti tak zbytečnému jednání a zmatkaření které děláš...

My (2.11.2008 22:16:10)

Tak nevim kdo je tu dement, rušim Čra ,wifi je úplně od někoho jinýho he?

Vecernicek (5.11.2008 00:12:40)

Jak můžeš zrušit objednávku když ji ještě nemáš provedenou?

InproPlus (5.11.2008 19:56:58)

Vecernicek Než se začneš předvádět nebo odreagovávat nauč se číst a přemýšlet. Tvoje výlevy tu opravdu nikdo nepotrebuje. Matláš víc různých odpovědí do jedné.

Vecernicek (6.11.2008 12:47:15)

Buď ticho hlavo skopová... takový zákazníky jako seš ty bych skopal do kuličky... napčed chcou to pak zas ne pak zas tamto a nakonec chcou to prvni...

My (6.11.2008 23:38:24)

Každý forum má svýho ňoumu tady seš to ty

Anonym (4.11.2008 20:10:36)

při navýšení se přechází na adsl2+, takže pokud máš modem který tuhle technologii a) nepodporuje b) není v modemu zapnutá tak se modem nezasynchornizuje a nezasynchonizuje i kdyby jsi tomu chtěl pomáhat kladivem :-)

Anonym (4.11.2008 23:55:19)

Neni pravda. Pokud ma dslam nastaveny prislusny fallback, tak muzou fungovat i nizsi normy adsl2 a adsl.

Vecernicek (1.11.2008 13:28:58)

Jak si můžeš myslet že dojde k plynulé změně bez přerušení internetu? To že sedíš na prdeli a čekáš je tvůj problém, neměl jsi žádat o změnu. Ten od koho odejdeš je na tebe nasranej a típl ti to správně a to že ČR na tebe kašlou to je jasný oni mají svých zákazníků dost. Takže hochu seď na prdeli a čekej. A nevolej jim tam, to že tam voláš jak nadrženec na erotickou linku by sralo i mě a just bych ti to nezapojil. Zdar jak brno a doufám že se dočkáš...