Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS Novera - ukončení smlouvy vs. odpojení?

GTS Novera - ukončení smlouvy vs. odpojení?

Milda (1.12.2008 16:44:02)

Je tu někdo kdo má zkušenosti s výpovědí ADSL Noveře (případně komukoliv jiném)? Za jak dlouho po vypršení výpovědního termínu vám ADSL skutečně odpojili a přestalo fungovat? A neúčtovali si pak pacholci něco navíc? Smlouva včetně výpovědi mi včera skončila a internet furt běží. To samozřejmě nevadí tolik jako vadí, že tím pádem je ADSL stále vázané ke GTS a tak nelze objednat jinde (O2 nebo ČRa).... Díky za vaše zkušenosti.

Fandik (15.12.2008 21:33:55)

ja šel od předprodejce k O2 , net mi šel cca ješte 5 dní po konci výpovědi , poté ale cca 12 dní jsem čekal , než prý bude linka volná ( než se odhlásí předchozí poskytovatel ) , poté cca 14 dní než to komplet zřídili , v mém případě to trvalo skoro měsíc :-(

y2k (16.12.2008 23:07:32)

Sice trošku mimo mísu, ale jestli se podle IP nepletu, tak budete firemní zákazník a to je bude snad trošku bolet ;-) Třebas se pak zamyslej a budou se trošku lépe chovat...

Anonym (17.12.2008 06:45:46)

Nebudou... GTS jsou parchanti nejparchantovatější. Nějaké xDSL je nedonutí k ničemu, ani kdyby ztratili všechny zákazníky z tohoto segmentu služeb...

stanley (21.12.2008 20:48:21)

největší parchanti jsou tiscali-české radiokomunikace , za zrušení chtějí 1800,- Kč !!!!!!!!!!!!!!!