Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Volný ADSL - problém s načítáním stránek

Volný ADSL - problém s načítáním stránek

Chumpus (2.1.2009 02:17:09)

Věc se má takto: Volný ADSL 8M, modem ASUS AM602. Surfuju, zadám stránku/kliknu na záložku a ihned se objeví "Adresa nenalezena". Dám F5 (někdy je potřeba víckrát) a stránka v pohodě naběhne. U některých webů se to neděje vůbec, u některých často, u ostatních náhodně. Není to browserem, není to firewallem (zkoušeno Kerio, Comodo i bez fw), není to vir (dělá to i čistá instalace). Takže zbývá varianta že to je připojení. Na technickou podporu jsem ještě nepsal, protože moje dosavadní zkušenost s tech. p. je odpověď "restartujte modem". Ptám se tedy tady, jestli někdo neměl podobný problém. Díky.

Frapp (2.1.2009 11:08:34)

Jo jo taky mi to začalo dělat, myslím v úterý, příznaky jsou stejné jak popisujete, vypadá to na problémy s DNS serverem u Volného

Petr Hlávka (2.1.2009 14:03:59)

Zdravim, mam naprosto stejne problemy (Volny ADSL). P.

. (2.1.2009 18:16:38)

ano, potvrzuji, je to cca 3 dny co některé stránky přestaly fungovat a volný zřejmě nemá rád francouze - něco se nenačte vubec ...

Chumpus (2.1.2009 23:14:59)

Tak dnes od odpoledne/večera všechno v pořádku. Snad to bude i nadále. Díky všem za odpovědi

Zákazník VOLNÉHO (2.1.2009 23:53:11)

Mam stejný problem a navíc se mi router asus 200G odpojuje,nejhorší je to když má syn klanový zápas,po vypujčení routeru D-LINK tento problem zmizel,když jsem to napsal technikum na volného,tak mi nějakej chytrák odpověděl že ten modem mam poslat výrobci na reklamaci a po třetí reklamaci že mi vrátej za nej peníze abych si koupil jinej modem,někde jinde,že jiný tip nemají,jen ten šid asus!!!Mam špatné skušenosti s tímto asusem,již jsem ho posílal na reklamaci a vrátili ho že je vpořádku, poradte PLS co s tím mám dělat!?Asi přejít k jinému provozovateli který mi prodá jiný tip modemu?Je špatné jak si firma volný neváží slušných lidí,kteří je živí!!!!!!!

Zákazník VOLNÉHO (2.1.2009 23:56:17)

Toto mi napsal (odborník)technik od volného. Dobry den, na vraceni penez za modem mate narok po trech opravnenych reklamaci. Muzete modem zkusit reklamovat u spolecnosti Joyce (kontakt na ne je na zarucnim listu), kde maji moznost jej otestovat dukladneji. Mozna na nejakou zavadu prijdou. V pripade odpovedi zanechavejte prosim ve zprave veskery text predchozi komunikace. Kompletni prehled faktur, informace o nastaveni, aktivaci sluzby, statistiky a dalsi informace naleznete na adrese https://podpora.volny.cz S pozdravem Jaromir Hlavac Operator Zakaznicka podpora VOLNY Tel.: 14441 Mailto: info@volny.cz VOLNÝ (Telekom Austria Czech Republic a.s.) U Nákladového nádrazí 8 130 00 Praha 3 Fax: +420 246 000 119 http://www.volny.cz

Zákazník VOLNÉHO (3.1.2009 04:56:31)

Tak jsem Vám tu vylíčil problem u volného a okamžitě se dostavila msta,namísto 6MB mam 750B,co to je za lidi?Budu muset ukončit jejich podělanou službu a vše poslat do Rakouska majiteli jak mu tady kazej image.

Anonym (4.1.2009 07:44:59)

Do rakouska to poslat muzes, ale bohuzel uz ne majiteli, neb rakusaci Volneho prodali :-)

Caban (4.1.2009 05:24:08)

Mam 4Mb a taky podobny problemy, jak popisujete cca od utery do patku...docela to prudilo, jinak teprve 2. malicky problem behem 4 let a to na to sem skoro nonstop

Jirka (4.1.2009 11:50:00)

Mám 8M od Volného (na adsl od O2) a nemám vcelku žádné problémy, až na nedávne výpadky (ale ty měli i jiní zákaznící jedoucí např. přímo na O2). Pokud je chyba v modemu, nebude problém ve službě adsl, tj. řeš závadu reklamací (u prodejce modemu nebo přímo v servisu pro ČR).

sm (4.1.2009 15:16:50)

Mám stejný problém, vyřešil jsem to přes OpenDNS: 208.67.222.222 208.67.220.220 Shodou okolností jsem měnil modem z D-Link G684T, který umřel na Zyxel 660HWT3V2, který jsem narychlo koupil u O2 a trápil se sním celé svátky (nový FW apod.) Teď jede v pohodě jenom když je větší provoz (větší přenos dat apod. tak se vynuluje WAN nastavení a po cca 1minutě vše samo naběhne a jede dál) To jsem u D-Linku vůbec neznal.

Mates (4.1.2009 21:40:08)

taky sem mel s tim problem a vyresilo pouzit jiny DNS server ...

Anonymus (6.1.2009 10:59:56)

Dobry den panove, nejsm u volneho , ale obtize jsou prakticky stejne.A nervy tekly. Navrhuji resni: KLID. Tato zeme je zemi sprostredkovatelu a nefunkcnich firem. Diletantismus patri k zasadnim postojum a pravdepodobne je jedinou kompetenci poskytovatelu. Je dulezite to akceptovat. Cokolada jiste znacky se pro mistni trh take vyrabi jinde a chutna jinak nez ta "prava". Ono to "virtualno" ma neco do sebe. Nikdo za nic nenese odpovednost a hlavne ze je pohoda. A tak prosim KLID a nohy v suchu.