Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > jak se stát ISP

jak se stát ISP

adam (6.1.2009 15:01:13)

Chtel bych se zeptat zda je mozna poskytovat dale ADSL? Ve VOP O2 je: 4.12 Zákazník je oprávněn umožnit užití Služby Uživateli a/nebo třetí osobě za úplatu pouze s předchozím písemným souhlasem Poskytovatele. Žádost Zákazníka o souhlas bude Poskytovatelem vyřízena nejpozději do 6 měsíců ode dne doručení žádosti Poskytovateli.

Anonym (7.1.2009 08:16:27)

Nejak mi unika smysl, kdyz jsis odpoved nalezl sam...

Wosic (11.1.2009 15:43:11)

No a ma to byt za uplatu? Pokud ano, tak krome te citace musis taky ziskat licenci na poskytovani TELCO sluzeb od CTU.

Rouchi (15.1.2009 08:44:46)

pozastavil bych se nad tim, že tam je, že to nemůžeš poskytovat za úplatu... pokud to budes poskytovat někomu zadarmo tak to asi není v rosporu s podmínkami... samozřejmě že zadarmo to může být i ve smyslu, že to bude oficiálně "zadarmo" bez nějakých faktur a podobně, tím už ale se zase dopouštíš nějakých úniků na dani a podobně... (toho se lae dopouští stejně střasně mco lidí, třeba při prodeji starší věci, by měl člověk platit z toho zase daň, protože jsme vyděračský stát, ale to prakticky nidko neplatí...)

Anonym (15.1.2009 13:57:55)

Nojo, jde to, ale nezapomeň, že plno lidí co řve že nemá čas, sedí doma na invalidním důchodě a baví se tím, že píšou dopisy na kdejaké úřady a tak na udáníčko nemusíš zas až tak dlouho čekat. Že jsme vyděračský stát je jedna věc, ale že lidi tady v čr jsou svině je věc další - kam se hrabe udavačství z dob komunismu... A obvykle takovou věc udělá někdo, od koho bys to čekal nejméně... :-(