Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > O2 adsl a hra Lineage II

O2 adsl a hra Lineage II

Live (14.10.2009 18:29:57)

Zdravím, mám takový problém. Vždy, když zapnu hru Lineage II ( nebo Lineage 2 ), tak přestane chodit prohlížení stránek. Jako internet jde, icq též ale prohlížení webovek nejde. Nedělá to vždy po zapnutí hry ale různě. Z důvodů propojení se sousedy to je docela na nic, když mi to furt padá protože to sousedé restartují. Jsme propojeni přes router

Anonym (15.10.2009 19:57:42)

MMORPG hry většinou nemají tak silný datový provoz, aby ti zahltily celé pásmo, většinou tak maximálně pár set kilobitů, pokud nejsou úplně prasácky udělané, takže tím to nebude. IMHO je hrají i v různých exotických zemích Asie, Latinské Ameriky a Blízkého Východu, kde jsou horší připojení a kapacity než v Evropě. Ale jestli máš to ADSL sdílené se sousedy přes router, a je to router za pár stovek, pak je možné, že je na vině ten router - pokud byl lyciný, má obvykle ořezanou vyrovnávací RAM a pak se při intenzivnějším provozu zahlcuje - hodí se nanejvýš tak na to brouzdání. (Mimochodem, do té kategorie šuntů spadá většina routerů a modemů inzerovaných na tomhle portálu v sekci hardware, pak se lidi diví, že jim to padá a zasekává se, protože si koupili parodii a ne router.) A v takovém případě pak ti ho možná ani nerestartujou sousedi, ale restartuje se sám. Pokud to není tvůj případ, doporučuju se především podívat do logů toho routeru, protože tam zjistíš, zda se tam tvé HTTP pakety z PC (při surfování) vůbec dostanou a co se s nimi děje.