Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Od GTS k T-Mobile: Nejhorsi vec, co se mohla stat

Od GTS k T-Mobile: Nejhorsi vec, co se mohla stat

666 Diablo (17.11.2009 17:49:23)

Neni tomu tak davno, co jsem byl od GTS Novery preveden k T-Mobile. Od te doby je pripojeni naprosto nepouzitelny. Zaplaceny 8mbit klesne na 0.5mbit, pingy na ceske servery pres 500ms, online hry laguji a padaji, neda se to vubec pouzivat. S GTS to bylo naprosto bez problemu. Kazdopadne ja nedoporucuji, vubec to jejich slavny ADSL nezvladaji. Mate nekdo podobne zkusenosti?

Mario (19.11.2009 22:44:47)

Ahoj já mám stejný problémy. Taky jsem byl nuceně převeden od GTS pod T-Mobile a je to katastrofa, teda hlavně poslední měsíc (u T-mobilu jsem od března 09) Poslední tři týdny večer rychlost z padá pod 512kBit!!!!! a to mám 8Mbit zaplacenej!!! U GTS Novery jsem měl 6Mbit, ale to byl fofr, žadné kolísání rychlosti jako u T-mobile. Momentálně to s nima řeším (reklamuju to odpolední a večerení spadnutí rychlosti pod 1Mbit, hluboko v noci tak kolem 2 nebo tŘetí ráno to pak jede v pohodě na 6 - 7 Mbit) ale přes den to je katastrofa!

Max (22.11.2009 12:01:14)

Myslím, že podobná situace čeká zákazníky ČRA (jsem u nich). T-Mobile je měl koupit cca před měsícem, od té doby rychlost ve šičkách (v týdnu večer, víkendy) šla do řitě...

HNF (25.11.2009 16:24:23)

Musim rict, ze mne rychlost tolik nepada. Prijde mi srovnatelna s GTS. Bohuzel vam nemuzu nabidnout statistiky pres den, pro me je ADSL pripojeni rano a pozde vecer a v noci. Podivam se kolik namerily speedtesty a postnu to sem.

HNF (25.11.2009 19:59:32)

4.7Mbit. Prave zmereno.