Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Poskytovatel wi-fi Sat-an.net Kladno - poptávám reference a zkušenosti

Poskytovatel wi-fi Sat-an.net Kladno - poptávám reference a zkušenosti

Diogenův sud (11.3.2010 12:12:07)

Dobrý den, omlouvám se za do jisté míry off-topic, neb se sice ptám na poskytovatele, ale nikoliv xDSL, ale wifi (ovšem na tento web přeci jenom částečně patří, protože podobně jako UPC poskytuje kabelovku a internet). Mám doma kyslíkový 8/0,5 Mb/s, který ovšem reálně jeden 2,8/0,25 Mb/s. Nyní jsem dostal od kladenského poskytovatele Sat-an s.r.o. nabídku na celkem slušný net. O firmě Sat-an vím akorát to, že už od 90. let prodává antény v Kladně, divize věnující se wifi a kabelovce+internetu se navíc připojila až 2008. Hledal jsem na netu nějaké zkušenosti s tímto providerem či firmou jako celkem, ale nic jsem nenašel. Tak doufám, že na tomto frekventovaném fóru se najde někdo s praktickou zkušeností. Nerad bych se totiž vzdal sice pomalého a předraženého, leč stabilního a spolehlivého připojení přes O2 ADSL ve prospěch čehosi, co bude rychlejší jenom někdy, pokud to zrovna bude fungovat...

lustinec@proximasoft.co.uk (27.3.2010 19:35:07)

test!

lustinec@proximasoft.co.uk (27.3.2010 21:27:38)

test@

Nestor (21.4.2010 22:56:40)

Test je treba tady http://rychlost.cz/isp/sat-an-net-s-r-o/wifi/ , v prumeru neco malo pres 3Mbit, takze spis podprumer.

poldi (4.6.2010 17:04:50)

Já jsem připojen v poldovce na tarif Garant Firma, rychlosti mám 15Mb/2Mb

bagio (19.6.2010 13:08:56)

Klfree.net Průměrná rychlost připojení: [?]85,6 Mbit/sPrůměrná rychlost stahování dat: [?]10,7 MB/s

wifi Fifejdy (31.3.2010 18:56:23)

Průměrná rychlost připojení: [?]12,19 Mbit/s Průměrná rychlost odesílání dat: [?]11,8 Mbit/s Za 300KČ měs.

Pavel (25.4.2010 20:10:13)

Záleží jaky kdy a jak kde. V některých částech Kladna to jde Sat-anu docela slušně, jinde ho zase válcuje Klfree. Takže bych se hlavně podíval kdo má do tvého domu (nebo okolí) dotaženou optiku a na toho se obrátil. Na sídlištích má optiku roztahanou hlavně Klfree, někde Sat-an a občas Datinel. UPC bohužel zůstává stále na kolaxiálech z 90. let :-( WiFi jedině pokud se jedná o rodinný domek někde na samotě, většina místních operátorů už tuhle technologii na 2.4 GHz opouští, maximálně tak zkusit pokud nabízí 802.11n v pásmu 5 GHz.

Diogenův sud (17.10.2010 12:15:16)

Třebaže opožděně, děkuji za informace a ohlasy. Právě, že já na Kladně znal jenom Klfree, s nímž mám zkušenost díky švagrovi. Satana mám dnes již půl roku a jsem spokojen. Sice vidím, že na Klfree máte někteří za méně peněz daleko vyšší rychlost, na mne ovšem do dnešního dne působí kouzlo toho, že rychlost, kterou mám ve smlouvě se Satanem, mám i v reálu... to se o připojení od kyslíku rozhodně říci nedalo :-)!