Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Volny konci s ADSL

Volny konci s ADSL

anonym (16.2.2011 15:08:45)

Tak jsem se docetl ze nas volny prodal telefonice :(

anonym (17.2.2011 19:00:12)

Dneska mi to taky prislo meilem, jsem zvedavy co se zmeni... Doufam ze spolehlivost, kvalita, rychlost nepujde do kopru, na Volnyho si nemohu stezovat od roku 2004 (lok. Praha) Dle meilu by se mela snizit cena, tak opravdu sem zvedavy na co se "mam tesit"...

anonym (17.2.2011 22:47:24)

Spis to bude horsi, jako trochu rychlost poznas a nejvic casty vypadky. Stranky ti budou hazet nejspis sem tam error. Lidi co byly u CRA, GTS Novera dopadly stejne.

OSPF (20.4.2011 21:36:02)

Vtipne na tom je, ze vetsina lidi tak dopadla proto, ze si nechala nastavene stare DNS, ktere sice dal dobihaji, ale uz se o ne prakticky nikdo nestara :)

anonym (19.2.2011 13:37:22)

Rekl bych, ze se cena nesnizi, kdyz tak pri podpisu smlouvy s O2 na rok a vice a po roce to, naopak, zvednou na jejich tradicni premrstene ceny ... Tim "snizenim" ceny asi mysli tech par supu, o ktere maji nizsi cenu, nez )2 a ty to zvednout nemuzou. Ja mam od Volneho 8mbit/512 kbit za 699,- coz uz samo je relativne drahe a O2 nabizi to same za 750,-. Podle meho nazoru z blata do louze.

anonym (30.3.2011 18:50:56)

Zdravím, tak především za těch 750,- máte několik služeb v jednom, extra výhoda je především v nonstop bezplatné podpoře, legální licenci výborně hodnoceného antiviru a firewallu na 1 PC zdarma, neupisujete se na žádnou dobu smlouvou, ani nemáte šílenou dvouměsíční výpovědní lhůtu, jak tomu bylo u Volného, navíc dostupnost služby po ČR je mnohonásobně větší a lze ji tak bezproblémově kdekoli přeložit, dále můžete využít zcela bezplatné digitální O2 TV se všemi pokročilými funkcemi (cena jen za pronájem STB 150,-) IPTV technologie (nahrávaní několika pořadů zároveň na externí server - není nutné žádné další zařízení - řízení nahrávání z mobilu; dále videotéka, archiv a tak dále), slevy na další služby, jako je mobilní internet, mobilní volání, a co je teď pecka, co využívám doma, je pevná za směšnou cenu 120,- měsíčně, ale s balíkem 60 minut na všechny mobily v ČR - což je natolik skvělá cena, které nedosáhnete ani u mobilních operátorů, ani u VOIP poskytovatelů, a to stačí využít třeba jen půlku minut z balíku v měsíci, a jste na tom líp než u jiných poskytovatelů. Takže zvažte, protože za ty prachy si neplatíte jenom to, že jste online. Nadmíru spokojený zákazník T O2 Karel.

Fana (20.4.2011 18:37:14)

Nemůžu jinak než souhlasit, navíc to, že se po roce cena zvýší je jen na výřečnosti klienta. Já jim jednoduše zavolal a řekl, že to za předpokladu zvýšené ceny zruším a slečna mi bez sebemenšího protestu cenu ponechala. Co se rychlosti týče, tak problémy nemám, jede mi naplno (když nepočítám občasné výkyvy do výše 1 Mb/s, což pro mě tak strašné není, nevím, jak pro ostatní).

polodebil (25.4.2011 16:53:56)

Hezké reklamní blitíčko. Ale to mě nezajímá. Já měl 8Mbit ADSL za 469 Kč měsíčně od Volného a chci stejnou cenu. O žádné O2TV nestojím, stejně jako další "výhody". Za 750 Kč si to můžou kyslíkáři strčit někam a já vypovím smlouvu.

anonym (1.3.2011 15:16:36)

Nevite nekdo o kvalitnim poskytovateli pripojeni pro oblast Prahy 10? (NE TO2:)) Mam vazne blbou adresu ... zadny kabel, ani poradna wifi ... k Volnemu jsem sel prave protoze TO2 nechci a zadna jina alternativa ani poradne nebyla (neni)!!! Byl jsem vsak maximalne spokojeny (dobra podpora, stabilni rychlosti a pod.) a proto me ten email vazne zaskocil! :-(

OSPF (20.4.2011 21:33:34)

Zmenou poskytovatele nedojde k zadne zmene vedeni ci osazeni DSLAMu, takze kvalita sluzby by mela zustat zachovana. Teoreticky by se mela zvysit rychlost servisu.

anonym (28.4.2011 20:46:10)

Ani omylem. V praxi jsem si to zkusil a jsem od ustredny 1200m. Tzn. od Volneho jsem mel stabilne nad 6.5(dostal jsem se i na 7.2 mbit, ale to byla spis vyjimka, tech 6.5 mi jelo stabilne) mbit dolu a radove 350-400 kbit nahoru. U O2 mi rekli, ze se nic nezmeni. Lhali. Po preportovani mi spadla rychlost o 1.5 mbitu dolu na downloadu. Nehlede na to, ze jsem tyden pred tim, nez doslo k preportovani, jsem vypovedel smlouvu u Volneho, ktera se, jak jinak, k O2 vubec nedostala. Tzn. musel jsem to zrusit znovu. Od O2 nechci uz ani pekny pozdrav. :)

polodebil (23.3.2011 19:53:30)

Mě to dnes přišlo taky. Od 14.7.2011 převod od Volného k O2. U volného jsem za ten pseudo 8Mbit platil 469 Kč a teď podle toho dopisu bych měl platit O2 750 Kč. Se snad zbláznili. Tady je to furt jak v pravěku. Už tady snad neexistuje jedinej lidskej poskytovatel ADSL.

anonym (27.3.2011 15:41:54)

také právě hledám nějakého jiného poskytovatele k internetu, než je O2. Neví někdo o nějakém???? U Volného byla maximální spokojenost

anonym (22.3.2011 12:09:28)

tak mi prisel dopis o prevedeni linky ktere se ma uskutecnit pozitri, cena 469kc -> 500kc, ale zase je nejaka sleva na hlasovou sluzbu 100kc takze vysledny zlevneni je nejakych 70kc, o zmenach ve funkcnosti budu jeste referovat, ale prepokladam ze minimalne prijdu o statickou adresu