Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Termsnet je parta pitomců

Termsnet je parta pitomců

Jan Kovalík (27.9.2012 11:55:49)

Potřeboval jsem v Nuslích zřídit internet a uvažoval o O2 Aktiv 40 MB, operátor DSL.cz mne přesvědčil o výhodnější nabídce od Termsnetu, který operuje na síti O2, ale "je to menší firma, takže podpora je mnohem lepší". Instalace odhodnutá mezi 8 az 10. Nikdo nedorazil. Call centrum: Termsnet uz neexistuje. Nově Internet Home. Ok, skvělá zpráva pro začátek. Zavolám technikovi a on se vám urgentně ozve. Nic. Call centrum podruhé: Půl hodiny nikdo nevolá. Aha, nemáme všechny data o Termsnetu. Tady je číslo, zavolejte přímo jim. Ok. Termsnet: Technik se asi zdržel, počkejte. Ale já už čekám od osmi a je půl jedenácté, od osmi jsem měl být v práci. Aha už to vidím, máte dohodnutou schůzku ve čtvrt na dvě až čtvrt na čtyři. To je nesmysl! Mam to tady napsane, buďte doma ve čtvrt na dvě a s technikem si pak vyříkáte, kdo si jakej čas zapsal. Ale mně je jedno, kdo si co kde zapsal, já jsem se s vaší firmou dohodl na čas 8 - 10. Já s tím nic udělat nemůžu..... Takže celý den dovolené. Vybral jsem si tu firmu právě proto, že jsem se obával molocha O2, ale takhle amaterský a tupý přístup k zákazníkovi jsem nezažil ani u UPC nebo mobilních operátorů. Pánové a dámy z Termsnetu, jste parta pitomců, která netuší, jak fungují služby.

blablacz2 (7.10.2012 02:05:56)

Jo, presne z toho duvodu bych v zivote k malemu lokalnimu providerovi uz nesel. Kdysi sem musel za 20k koupit mikrovlne zarizeni + externi antenu, a platil jsem tehdy dost solidnich 1000kc/mes za 128kbit (sdilene, ale byl jsem na tom sam, takze ok) (byli to roky kolem 2000). Jenze potom se zacalo objevovat mnohem lepsi ADSl a IBA (ano IBa Chomutov) misto aby zacala sluzby zlepsovat, tak to zacala kurvit a na 128kb lajnu cpala podle prava 6 lidi naraz, vysledke.. musel sem prejit na nesdilenou 64kbit za stejne penize, jinak se net nedal vubec pouzivat jak to bylo zalagovane. Nakonec jsem byl rad kdyz si ten smejd vzali zpet za odkupnich 5000kc. btw kolikrat byl jejich technik tady merit ruzne cypovyny kdyz sem jim reklamoval ze jim nejede net, ze je spatnej ping (bohuzel nevim jak ted, ale tehdy nemel ISP povinnost neco s pingem resit.. proste cloveka odbyl tim ze jste na sdilene lajne).. furt mektali neco o tom ze vsecko je moje vina, ze mam urcite v PC viry. To, ze jejich technik rozumel jejich vlastnimu modemu mene nez ja z bezneho manualu ponecham stranou.. Proste male firmy nikdy vice. mam spoustu pratel co se podobne napalila. At uz jde o ruzne wifi pojitka, nebo i takovyhle adsl preprodavace co to delaj jako druhej nebo treti job a tak na lidi serou (ale to je vsude.. lacina nekvalitni digi tv satelitni televize..tam cekate i pul roku nez vam dojdou zapojit satelit..)