Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > T-Mobile aneb jeden velkej zloduch

T-Mobile aneb jeden velkej zloduch

Dexter (8.5.2013 00:46:41)

Takze posledni 4 mesice mame neustaly problem s domacim pripojenim prez adsl od t-mobile. Nanestesti jej vyuzivam k praci a tudiz je pro me problem mit internet stabilni asi jako alkoholik na prohlidce vinych sklipku. Co 14 dni si pisu a volam s t-mobilem. Nanestesti podle testu provedenych u mne doma jsem odpojovan od poskytovatele (vyzkouseno 9 modemu a z prace se prisli taky mrknout na to, co doma mame). Nutno zminit, ze jsme v Praze a velmi blizko k ustredne (400m +/-). Nejvtipnejsi je vzdy ta kravka na informacich, co se me pokousi presvedcit o tom, ze vlastne chyba je u nas v modemu. A je to docela paradox, ale t-mobile (hrozna zlodejska spolecnost) mne vzdy vytoci, jak jen to jde. Odpojuji nas asi tak 30x do hodiny (modem se nacte a internet jede minutu). Nekdy nas nechaji byt na jeden, max dva dny. Ale treba dnes cely den internet bezi od 10ti sekund po 1 minutu. Kdyz jsem dopoledne volal na t-mobile, bylo mi receno, ze odpoledne budu kontaktovan. No nevim, ja jako odpoledne beru neco mezi 13:00 a 17:00, ale jsem vzhuru do 01:00 nasledujiciho dne, treba maji jiny smysl pro "odpoledne". Nejlepsi je, ze se jim porad plati, vcas, cela suma. A oni nas porad odpojuji. Ma nekdo podobny problem s touto svinskou spolecnosti? Dekuji za pripadny nazor/odpoved :-)

filip (8.5.2013 13:16:11)

napis mi kontakt na filip.benda@t-mobile.cz a neco vymyslime

mp (10.5.2013 16:42:19)

Zkus vyměnit spliter, zkus dát modem přes záložní zdroj.... Byl ti technik změřit doma zásuvku?

OSPF (26.5.2013 17:12:34)

Jednoducha otazka - vidi rozpady na radius serveru? Ano/ne. Jestli ne, rozpada se PPP a chyba opravdu nebude na strane ISP. Jestli ano, vyzkouset bez rozbocovace primo proti zdi s vice modemama, pripadne pozadat o vyjezd technika a na miste mu predvest, ze dochazi k rozpadum spojeni.

cernasss (12.5.2013 12:49:12)

Přesně ten samý problém .. zapnu internet běží na 3G 2-3 minuty ( 4GB připojení a cca 600kb stahování) a pak spadne na 2G a stránku načítá 5 minut, měření ani nejde provést ... Chci se zeptat, jestli už jsi problém nějak vyřešil ?

OSPF (26.5.2013 17:11:19)

Vypadky na mobilni technologii jsou bezne. Zalezi na sile pokryti, na poctu prihlaseni na BS, zaruseni, jestli nejste v signalovem stinu atd.

OSPF (26.5.2013 17:10:10)

ADSL je technologie pro domacnosti za par stovek bez jakekoli garance. Jeste naky dotaz?

Pepix (26.6.2013 16:20:03)

Mám VDSL 20/1,3 M/bit od O2 a internet mi běží v pohodě a stabilně. Žádný problém nemám. Od ústředny jsem vzdálený 1480 metrů. Cena za měsíc včetně DPH 430 Kč.

jozef (12.3.2014 13:19:21)

t-mobile nikdy viac.