Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Doporučte poskytovatele

Doporučte poskytovatele

Hansz (9.6.2004 00:05:47)

Tak jsem si chtěl pořídit ADSL od GTS.Ale po přečtení pár příspěvků mě přešla chuť.A tak jsem se rozhod pro IOL 512/128 s 6GB limitem.Nejsem žádný stahovač (upgrade,záplaty,hry,)ale zas se nechci omezovat.Tak bych se chtěl zeptat jestli telekom u tohoto tarifu používa FPU.A jak je to s průměrnou rychlostí.A dá se nějak zjistit jak to bude chodit v mojí lokalitě.Dík za jakoukoliv odpověď.

wojta (9.6.2004 01:43:40)

Rozhodně bych se nejprve podíval po něčem jiném než ADSL. Záleží to na lokalitě. Nechci od toho odrazovat, ale ty příspěvky mluví opravdu za vše. Pokud přecházíte z dialupu na broadband, tak se vám bude nejdříve 6GB zdát jako bohatě dost. Mě se to taky zdálo, ale po třech měsících člověk opravdu objeví ty nové možnosti a desítky GB rázem nejsou problém (což v kontextu dnešních ISP zní jako, že jste prachsprostý stahovač). Snaží se to všelijak obhajovat, že to běžný člověk nepotřebuje, že jenom stahuje warez a nelegální hudbu. Ale to nejsou věci, které by neměly ISP tížit, to už je věc čistě individuální. Existují i zcela legální způsoby, jak dosáhnout desítek GB za měsíc (třeba internetová rádia, TV, zmiňované updaty, atd.). Co se dá dělat, jedině si stěžovat na lampárně.

wojta (9.6.2004 01:50:10)

Přiznávám se, že jsem zaujatý. Mám kabel od UPC a jede zatím skvěle, i když nějaká FUP se najde taky, naštěstí ji ještě neuplatnili. Stále, ale věřím v xDSL, které by mohlo zpřístupnit broadband širokým vrstvám obyvatel. Ale to co tady dělá ČTc je vskutku prasárna. P.S.: Všimněte si, jak málo lidí tady tvrdí, že jim ADSL jede podle jejich představ.

Petr (9.6.2004 07:15:23)

Já třeba tvrdím, že zhruba od půlky května mi opravdu jede podle mých představ. Rychlost stabilně kolem 850 kbps (speedmeter) a pingy 10 - 50 ms. Před tím to stálo za velké h****o! Mám SpiNET ADSL (přes GTS) 1024/256, 1:50.

I (9.6.2004 19:51:44)

ADSL přes GTS šlo do hajzlu a žádný další příživník sítě GTS nejede líp. Nai SpiNET ani jiný...

Smoker (9.6.2004 22:56:27)

Zdarec, telecom zadne fup neuplatnuje, pokud si vezmes od nich adsl s limitem napr. tech 6 gb, ale pokud chces adsl, tak se obavam, ze od nikoho jinyho Ti to nepojede lip nez od ceskeho telecomu. Rozhodne napr. gts bych nedoporucoval, i kdyz treba jakosto novemu zakaznikovi by Ti to chvili jelo, se mnou to taky tak udelali, ale po 2 mesicich mi to stahli. Ale mam spis dojem, ze to priskrtil ceskej telecom.

closter (10.6.2004 15:52:09)

512/128/3GB/1:50/Bluetone - standard 425kbps (speedmeter), min. 380kbps (tak jednou do měsíce), ping: seznam 27ms, google 122ms. Nádhera ;)

Nargon (13.6.2004 00:35:18)

512/128/nolimit/1:50/Nextra - vetsinou to jede kolem 800 Kbit (na speedmetru), ve spicce to sem tam klesne, ale nikdy ne pod 600 Kbit, ping: 19ms na seznam, 53ms na google. Tomu se rika nadhera.