Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Volny a prechod ze strych zmluv na nejnovejsí tarif

Volny a prechod ze strych zmluv na nejnovejsí tarif

pepa (24.6.2004 22:45:37)

Ví někdo jak na to? Probem vezi v tom, ze si lide se smlovami koupily i modem za vyhodnou cenu a uzavreli smlouvu na 24 měsíců. Volny ted nechce za zadnou cenu smlouvu porusit i kdyz chce clovek platit vic za rychlejsi sluzbu. Je nas více?

tadeáš (25.6.2004 10:27:02)

:-))) to je ta výhoda výhodných smluv na dobu určitou a pokud možno co nejdelší ... hlavně že to mám "zadarmo" a "nejlevněji". Smlouvou na 24 měsíců jsi se zavázal odebírat danou službu za danou cenu. Jediná cesta je tedy buď vydržet na té super výhodné službě nebo jednoduše se vyplatit, tedy zaplatit zbývající celkovou částku kontraktu.

Anonym (27.6.2004 18:59:02)

A nebo prudit,to znamena stiznosti na CTU, Bernak,Zivnostensky urad .... Sice niceho nedosahnes,ale po opakovanych kontrolach treba cuknou a prevedou te

jenda benda (28.6.2004 10:25:39)

To je nesmysl, protože nikdo z nich s tím nic nenadělá. Podepsal jsi smlouvu bez nátlaku atd. a služba je ti poskytována v souladu s tou smlouvou atd. prostě jsi uděla dobrej kauf ...

Anonym (28.6.2004 21:54:57)

to povidam ze to nebude mit uspech,ale neustala kontrola z uradu je muze dohnat k nabidce prestoupeni.Nikdo nema rad kdyz se mu porad nekdo hrabe v papirech i kdyz ma vsechno v poradku a ze zakona museji urady stiznosti prosetrit !!

Anonym (28.6.2004 23:29:51)

Nechapu takove lidi. Zavazal jsi se uzivat sluzbu 24 mesicu, nikdo te k tomu nenutil. A ted chces jak male decko prudit. Hezky si to vypapej :) Priste budes chytrejsi :)

pepa (30.6.2004 13:28:45)

Proc mě tedy zasílali novou smlouvu ale na cenu ktera platila mezi 04 - 06 a od 1,6 maji ceny jine ale na to me poslat smlouvu nechteji, zajimave ze?

Pepa (11.8.2004 00:01:54)

Bylo me na infolince receno, ze situace je vresena a mam poslat forular s zadosti o zmenu, pry zvyhodneny modem z puvodni smlouvy nicemu nebrani. Poslal jsem to a zatim se nikdo neozval. Posilal jsme to ale koncem minuleho tydne tak je dost brzo. holt uvidime.....

Petr (15.8.2004 17:39:15)

To jsem zvedav jak uspejes, to same mi rekli v cervenci, formular jsem poslal a pak mi volali ze to nejde. Nicmene za dva volali znovu a ze uz to jde.... no a za 2 tydny prisla nova smlouva s novou cenou ale s novym "uvazkem" na 12 mesicu, behem kterych nejde nic - dokonce ani zvysit rychlost.

D-maximus (14.10.2004 00:58:48)

No já jsem měl službu od 05.03 tj jako jeden z prvních pak migrace na 512/128 (10GB) a před měsícem zmigroval opět a teď jedu na 512/128 (Bezlimit)....a bylo to pouze o tom že jsem tupě nepodepsal novou smlouvu od nich,protože byla pro mně nevýhodná viz po staru měsíc výpověď a po novu tři.......a ejhle najednou nebyl problém přechod na bezlimit s tříměsíčkou což za 1248 semi zdá fér.....předtim sem měl limitovanou za 1472 s měsíčkou......JJ Chce si to přečíst co podepisujete a odesíláte chlapi....Poněvadž provider vás nemá právo nutit podepisovat novou smlouvu......takže buď vám nabídne lepší variantu nebo pápá ........Jinak já s Volnym bez problémů.....až na tu rychlost když občas stáhnu malinko víc....

Painkiller (9.8.2004 22:59:18)

dost dobře nechápu jak se může v dnešní době někdo zaqvázat nějaké firmě na 24 měsíců!! :O

Petr (10.8.2004 12:14:27)

Vyuzil jsem akce ADSL na zkousku, v prubehu brezna a dale jsem si sluzbu nechal. Zavazek je na 12 mesicu, coz je taky hodne.... ale co je opravdu nejhorsi ze na infolince Volneho naslibuji hodne, vsechno pro vas plati taky, odkup modemu je zvyhodnen atd, ale pak rozhodne jejich "produktove oddeleni" a vse je uplne jinak. A dnes mi zase nekdo na jejich infolince sdelil, ze odkup modemu vubec zvyhodnen neni (porovnejte s informacemi na webu - ADSL odkup modemu s routerem = 950 Kc a holt mam navic ten ASUS...), takze to povazuju za extremne nefer jednani. Ne kazdy ma tolik zkusenosti a tolikrat si objednaval ADSL, ze by podobne finty predpokladal. Jake mate tedy zkusenosti s Volnym ?

Prober (11.8.2004 19:30:22)

S Volným mám skušenosti dobrý, net mám od nich od 09/2003 a kvůli rychlosti jsem s nima jednal jen jednou ze startu, jinak po celou dobu plná rychlost. Na infolinku jsem už nevolal pškně dlouho, jen platím faktury a víc se o sebe nezajímáme ;)

Stoupa (11.8.2004 21:06:00)

Net od Volnýho 8/03. Do zavedení agregace 02/04 dobrý. Potom jenom problémy a sliby. Už jsem od nich pryč a nevrátil bych se.

Anonym (12.8.2004 02:53:21)

A taky porad platite skoro 1500 Kc, zatimco novi zakaznici za tez bezlimit jiz jen neco pres 1200? :((

Anonym (29.6.2004 09:26:58)

A zažil jsi nějakou takovou kontrolu? Myslíš si, že se hrabe v papírech apod.? Blbost. Je to otázka cca 20 min. na napsání vyjádření a to je všechno. Když zákazník např. na ČTU hodně prudí, tak je to ještě jedno upřesnění ... Nebo si snad myslíš, že ČTU nařídí ISP zkrátit Smlouvu či výpovědní dobu, když nějakej "chytráček" nalítnul o podepsal to na 2 roky a někdy i více?! Jak píšu, podepsal to svobodně a bez nátlaku, je za sebe odpovědný ... buďte proboha realisti.

kix (29.6.2004 11:22:30)

Obsah smlouvy je relevantní. Jednak jistě není na dobu určitou (kdo by to dělal?), za druhé ve smlouvě bude cena buď stanovená nebo odkaz na ceník nebo jiné určení ceny. Nechť se podívá tam.

Petr (7.8.2004 20:33:24)

Tuhle smlouvu jsem tez uzavrel na zacatku kvetna o koupi modemu jsem pozadal koncem kvetna a stale ho nemam.... porad mi jen slibujou ze to resi atd.... Vam uz se tedy podarilo ho "koupit" ? Po dotazu na zmenu cen od 1.6. mi na infolince nejdrive p. Mackova potvrdila ze staci abych vyplnil formular "zmena parametru sluzby" a poslal postou. Inu pote mi jiz volal nekdo jiny ze to nejde. Pri jinem dotazu to opet zvedla p. Mackova, tak mi nedalo se ji znovu nezeptat jak to je - odpovedela opet ze nevidi problem. Za 4 hodiny volala ze uz ji to sef p. Sotz vysvetlil... takze infolinka je bezva. Za dva dny mi opet nekdo volal ze "Produktove oddeleni" zmenilo strategii a ze to zlevni i nam a ptali se me jestli to teda chci... a ze do tydne to bude. Uplynulo 14 dni a prisla zcela nova smlouva (ocekaval jsem pouze dodatek k puvodni smlouve) a v ni se mimo jine opet musite upsat na dalsich 12 mesicu...

otakarek (14.10.2004 10:14:58)

zda se mi, ze se tu mezi sebou handrkujou maly deti, ktery si koupili medvidka a druhej den na nej byla sleva ... proste jsi podepsal smlouvu na 24 mesicu, dostal jsi vyhody ( ty jsi urcite bez ostychu vycerpal ) a konec. Kazdy pravnik ti rekne, ze pokud jsi podepsal smlouvu na 24 mesicu, tak podle podminek v ni uvedenych musis 24 mesicu platit taxu, na kterou jsi se upsal. Hotovo. Zadna jina moznost. A nahodou byl ISP tak vstricnej, ze ti umozni zmenit cenu na stavajici ? Tobe se to nelibi ? Nechces mevidka ve sleve ? Chces k tomu jeste auticko, nebo co ti vadi ? Pokud mam dobry informace, tak kazdemu, kdo si preje zmenit cenu uvedenou ve smlouve na zaklade postou odeslaneho formulare ( http://gfx.volny.cz/sluzby2/up/download/zmena_parametru.pdf ) prevedou na soucasnou cenu ... Teda od nasledujiciho uctovaciho obdobi ... a ze ti prijde smlouva na 12 mesicu ? Ty se divis ? Nemas nahodou puvodni smlouvu na 24 mesicu ?