Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > NEVolný!!

NEVolný!!

abiss (28.6.2004 21:31:12)

začal jsem číst téma " Volný - už mi dochází trpělivost" a mohu jen konstatovat že plně vystihuje mé zkušenosti s tímto NEposkytovatelem. Speciálně reakce jejich zástupce plně charakterizuje NEochotný přístup vůči zákazníkům, resp. reklamacím. Stručně má zkušenost, která snad vystihuje jejich přístup: objednal jsem si neomezený objem dat v akční nabídce v rychlosti 512/128 (1:50). krátce po zprovoznění se mi omezila rychlost tak že nepřekračuji až na vyjímky rychlost 100. často se pohybuji na úrovni komutovaného připojení!! NA mou reklamaci mi bylo sděleno, že jsem byl zařazen do FUP (tedy stahovače), ačkoliv nic nestahuji, jen pracuji s MS OFFICE soubory na vzdáleném serveru. Po dlouhém dopisování (emailem)s NEpodporou volný jsem nedosáhl ničeho, kromě odpovědi že mám svou reklamaci poslat na papíře jinak ji prý nemohou řešit, ale že mi stejně nemohou vyhovět. Teď to nejlepší, můž měsíční objem dat nepřesáhl zatím 1GB (a to je součet obou směrů)!! Proč jsem si kupoval neomezený objem dat? Přestože nestahuji a jen dle mého názoru velmi střídmě využívám připojení, byl jsem omezen na svých zaplacených službách. Pokud se tedy někdo domnívá, že kupuje přiměřenou rychlost (snesl bych i 50% z jmenovité hodnoty) s předplaceným objemem dat tak je na omylu. Nyní tedy hledám jiné řešení jak se připojit na internet aniž bych musel strácet čast diskusemi s poskytovatelem na téma "proč mě omezujete když jsem nevyčerpal zaplacený příděl dat?" a proto si říkám: volný- již nikdy více!

Anonym (3.7.2004 16:14:42)

Smoker (3.7.2004 17:28:50)

No, myslím, že prostě nechtěli přiznat to, že tam mají nějaké problémy, tak Ti sdělili, že jsi byl zařazen do fup. Já jsem na gts dosahoval podobných výsledků a protože se nemohli tehdy vymlouvat na fup, tak mi dokonce uznali reklamaci se 100% slevou z paušálu. Takže jsem nyní u iol, mám inet express a jsem spokojenej. Sice teď už jedu na rychlosti 64, ale vím, že jsem opravdu stáhl už přes 1 gb dat a měření telecomu je opravdu přesné.

Anonym (5.7.2004 11:11:08)

a jede ti to 64?

Smoker (7.7.2004 14:49:38)

No, stahování jede reálnou rychlostí 6 - 7 kb/s, takže je to o něco rychlejší než dial up. Ale pingy jsou skvělí, okolo 30 - 35 ms a stránky nabíhají výborně.

Mik (4.7.2004 14:55:05)

Nic si z toho nedělej já jsem zákazníkem Volnýho už od srpna minulého roku a jejich podpora je něco tak strašnýho, že si občas zavolám do telecomu protože i tam jsou na mě příjemější! :o) Už od prvního dne ze mě dělali blbce a jenom protože se mi nechce přecházet k nikomu jinýmu u nich zůstávám.... je tedy pravda že tak hrozně jako tobě mi to nejede ale taky to žádná lahoda není.... :(

FOX (7.7.2004 14:13:54)

konečně je tu něco pro nás www.eurocom.cz doporučuji. myslím že se našel konečně někdo kdo se poskytovat seriozní službu.

Anonym (7.7.2004 15:33:20)

No tak, nechte si uz te reklamy (jste to vy, pane Hatasi?). Je to trapne a kazdy kdo to cte pravidelne vi, jak dopadlo vlakno o Trinity :)