Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Mám plné zuby Nextry, nemá někdo zkušenost s CoProSys?

Mám plné zuby Nextry, nemá někdo zkušenost s CoProSys?

dorf (5.10.2004 11:21:27)

Mám už plné zuby placení nekvalitní služby od Nextry a zároveň nesolidního jednání jejích zaměstnanců, tudíž ji pošlu k čertu. Hledám solidního providera a dostal jsem nabídku bezdrátu od Coprosys s garantovanými rychlostmi 128 nebo 256 kb. Nemá někdo s touto firmou a jejími službami zkušenost? Je to spolehlivé? Nerad bych zase nalítl nějakým podvodníkům...

Anonym (5.10.2004 16:18:40)

Tu službu sis udělal nekvalitní sám svým nadměrným stahováním. Můžeš přejít na službu jinou, a bude to OK. Nikdo si nestěžuje ...

Anonym (5.10.2004 16:32:23)

Tak to kecáš (nebo vědomě lžeš)!

dorf (5.10.2004 19:12:41)

Plácáš nesmysly. Mohl bys mi říct, co je "nadměrné"? Když jsem si službu pořizoval, tak tam nic o "nadměrnosti" nebylo, tak nekydej kraviny, chytrolínku...

nick (6.10.2004 16:41:30)

a je to tady!!! hazeme spinu lopatama :D))) poradne si prilistuj smlouvu, kterou jsi podepsal a to i se vsemi dodatky, na nez je ve smlouve odkazovano a ktere muzes najit na netu... stoji tam neco ve smyslu: uzivatel se zavazuje vyuzivat internet v ramci slusne etiky na internetu (nebo nejak jinak ten blabol formulovali -> ted se mi to fakt nechce hledat), pak je tam aj neco o tom, ze pokud uzivatel porusuje etiku internetu a omezuje ostatni uzivatele, tak si poskytoval vyhrazuje pravo sluzbu tomuto uzivateli omezit... nick

dorf (6.10.2004 16:58:27)

Ty blbečku, co je na plném využívání služby, kterou si platím, neetického? Ty jsi opravdu vylízané pako - a nedivil bych se, kdybys patřil k té bandě zlodějů!

nick (6.10.2004 17:02:45)

na Tvem miste bych o vylizanosti nemluvil...poradne si to precti ;) rekl, jsem co je napsano ve smlouve, ne ze vyuzivas sluzbu neeticky ;) BTW: jsem rad, ze jses mi rovnocenym souperem a nesnizujes se k vulgarnimu oslovovani... BTW2: kdybych patril "k te bande zlodeju", tak bych se tu ted s Tebou nehadal, pac poskatovatelum jsou lide, jako jsi ty, naprosto u....konce posledni mile, samozrejme... nick

dorf (6.10.2004 17:06:15)

Ale, ale - a proč sem asi tak často ti provideři lezou a postují tu? A jestli jsi nechtěl tvrdit, že využívám službu neeticky, tak nechápu jakýkoli smysl toho postu.

nick (6.10.2004 17:15:18)

a uz Ti nekdy odpovidal na tyhle diskuzi provider? konkretne clovek z Nextry? ja bych se divil, pac na ten slovni prujem, kterej zde postujes se nic rozumneho a smysluplneho, odpovedet neda...provideri nemaj silu hadat se s lidma, jako jses ty... neetika: tak je to formulovano ve smlouve...to dava nextre (a kteremukoliv jinemu iSP) volnou ruku v nastaveni omezeni pro sve zakazniky...samozrejme jim ale na zaklade tohoto nemohou zpoplatnit data navic... nick

dorf (6.10.2004 17:19:33)

Ano, podle mých informací už mi tu někdo z Nextry odpovídal. Opět jsem nepochopil, co jsi chtěl s tou neetikou světu sdělit.

nick (6.10.2004 17:25:07)

no tak jeste jednou a pomalu: Nextra pise ve sve smlouve (vseobecne podminky), ze pokud se uzivatel bude chovat neeticky, muze mu pripojku zrusit nebo ji omezit... Jinak receno: "kdyz budeme v pruseru a pojede to pomalu, tak si urcime takovy pravidla "etickeho uzivani", aby to zase jelo lepe vetsine na ukor mensiny"... ty jses soucasti te mensiny, aby bylo jasno...vetsine to jede dobre na ukor Tebe...jses smolar, jinak se to neda rici...spatnej DSLam, agr. bod., skupina uzivatelu... ja jsem NEREKL, ze se chovas neeticky, to fakt ne, ja ti jen rikam, co je ve smlouve a na zaklade ceho te omezili a ze se tomu nemuzes divit... nick

dorf (6.10.2004 17:29:22)

Plné využití linek a plné využití řádně placené služby může jako neetické chování považovat jedině podvodník. Jako kdybych si koupil roční permanentku na MHD a po čtvrt roce by mě dopravní podnik nutil ještě připlácet za jízdné, protože během prvního čtvrt roku jsem MHD příliš využíval. Nebo jako kdyby mi po tom čtvrt roce řekli, ať běhám za autobusem.

nick (6.10.2004 17:32:35)

drobne bych te poopravil...pokud tvou modelovou situaci v MHD prenesu do sveta DSL.cz "Nebo jako kdyby mi po tom čtvrt roce řekli, ať běhám za autobusem." Dopravni podnik by Te nenutil behat za busem, ale nezarucil by ti, ze se do toho busu vejdes...coz Ti vlastne ani nezarucuje... ;) nick

Anonym (6.10.2004 14:44:18)

Aj na Slovensku je nextra na pendrek!!!