Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Přenesená data u IE (user.iol.cz)

Přenesená data u IE (user.iol.cz)

Lukáš (21.10.2004 13:11:47)

Máte zkušenosti s přesnotí měření přenesených dat u IE podle jejich stránky (user.iol.cz), repektive zapíná se FUP přesně? a) zjistil jsem, že FUP se aktivuje zcela přesně, avšak jejich měřák má zpoždění (nebo i přes zaktualizovaný čas ukazuje se zpožděním, teprve až po ükončení spojení) b) máte někdo tip na měřič toku dat, který by mohl zobrazovat přenášená data na obrazovce, např průhledně). Používám BMExtreme 2.36, měří OK (dle nastavení umí ukázat i přenesená data vždy od pátku), jen hledám něco lepšího. Dík.

Anonym (21.10.2004 18:32:46)

pokud ti to funguje nehledej nic nového a na user.iol.cz je to vážně opožděné

tatik (21.10.2004 19:42:49)

pouzivam dialmeter za 60 korun full program je tam i primo internet expres meri prenesena data a ukazuje kolik ti jeste chybi do limitu a za 60 korun je za hubicku:-)) ps pocita velice presne tady je link na demo program http://www.unio.cz/ jo ten program se i sam zase o pulnoci 1 minutu v patek sam vynuluje a jede zase podle tarifu jakej mas 512/128 atd

Honza (22.10.2004 12:01:38)

Mně se na tom měřidle objevují jen týdenní kvóty přenosů, jinak nic, takže se tam ani nedívám - jinak používám NET Traffic Meter a ten mi měří přesně - po 250 MB mi šla rychlost na 64 Kb, takže to odpovídá i tomu telekomáckému měřáku.

banan (28.12.2004 13:35:59)

muzes zkusit DU Meter- meri presna, muzes si vsechno nastavit (graf...), muzes mit bud kBps nebo kbps, meri preneseny data up i down i dohromady, ma taky alarm po mesici tydnu... co si nastavis/zapnes, to mas...

banan (28.12.2004 13:37:18)

da se stahnout z ofic stranky, odkaz na ni je na google.com (dej hledat du meter...)