Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Co říkáte na Centrum.cz broadband - tarif Maximum?

Co říkáte na Centrum.cz broadband - tarif Maximum?

Jiří Hrabovský (14.12.2004 22:45:01)

Jsem zhnusen ze svého současného poskytovatele ADSL a ohlížím se po něčem jiném. Narazil jsem na Centrum.cz broadband - tarif Maximum - viz. http://broadband.centrum.cz/index.php?service=maximum&item=vyhody. Pro mě jako malou firmičku je to velmi zajímavé připojení i z hlediska možnosti telefonovat přes toto připojení a zrušit tak jakékoliv kontakty s Telecomem. Navíc ta cena za telefonování je super. Využíváte někdo Centrum.cz broadband - tarif Maximum (případně tarif Ekonom)? Jaké máte zkušenosti? Díky za informace.

coop (15.12.2004 14:05:47)

Asi tě zklamu toto ADSL je stále přes telecom, Centrum jen přeprodává to co nabízí České Radiokomunikace. Takže se telecomu rozhodně nezbavíš.:-)

Jiří Hrabovský (15.12.2004 14:11:08)

Jasně, že dráty jsou stále od Telecomu, ale už nebudu platit Telecomu paušál za telefonní linku a budu telefonovat přes Centrum. V ceně za tarif Maximum je zahrnut i "paušál" za telefonní linku. Takže s Telecomem opravdu přestanu jakkoliv komunikovat.

Anonym (16.12.2004 10:02:53)

kde jsi to o neplaceni pevne linky vzal ? .. na starnkach Centra jsem se nic podobneho nedocetl ... logicky by se to dalo, ale pak pokud od Centra odejdes, tak oni te odstrihnou a jim zustane tvoje telefonni linka, kterou nikomu nedaj ? .. to je blbost ...

mark (16.12.2004 16:01:26)

telecomu se zbavíš v případě že pujdeš k ČRA apon v Praze je to už možny na vybranych lokalitach

VD (12.2.2005 18:19:38)

Pokud se da na jejich strankach vubec neco vycist. Ale ja jsem si dal praci a poslal jsem jim e-mail. Prisla mi ponekud nepochopitelna (a to doslova, protoze ja jsem ji vubec nepochopil :)) odpoved, tak jsem tam radeji zavolal. Pracovnik Centra mi potvrdil, ze za pevnou linku, tedy respektive vsechny naklady, budu platit JEN spolecnosti Centrum. ZADNEMU TELECOMU a neplati to jen pro Prahu.

Samuel (16.12.2004 16:08:35)

Ty si ale fandíš, jestli kvůli Home Mini hledáš něco "lepšího"

nonPLUSultra (16.12.2004 19:04:43)

je tam FUP? jak jo, jaka (jestli je, tak tato nabidka ztraci svou lukrativitu)?

LokuS (23.12.2004 12:14:35)

Ne, neni. Volal jsem tam a tvrdili mi ze ne... A jinak s tim mate nekdo zkusenosti? Co pingy?

Anonym (25.12.2004 12:41:03)

hele chlape neznam ja te z rymarova?

aa (16.12.2004 19:51:17)

a už si to zjištoval?já jo,je to blbej bluetone a mají tam chybu,další reklamní podvod!Jde o tarif angel a cena je 2500kc,takže zase nic...

aa (16.12.2004 19:53:47)

jo a víte co teď udělali němci když jim mají zdražit plyn??hádejte....ta společnost asi zkrachuje....je mi líto že češi neumí držet při sobě,ten komunismus je úplně zničil...

JirkaB (26.12.2004 00:28:36)

Naopak vydělá. Napřed odpojí těmto lidem plyn a potom od nich dostane vše i s penále. To by museli udělat opravdu téměř všichni a ne pár desítek tisíc a i pak nevím nevím... Takové partyzánské akce nemají proti mocným koncernům šanci na úspěch.

Anonym (24.12.2004 01:05:51)

Ale nepovídej, od kdy Angel funguje na telefonních linkách ????

petr (12.2.2005 18:47:58)

Tak uz jsem to vypatral. Jedna se se o kompleni prechod ke sluzbam bluetone pomoci zpristupneni vedeni, tj. neco jako Telenor, tj. vlastni DSLAMy bluetone. Cenu jsou hodne zajimave, bohuzel to jde pres DSLAM bluetone, takze dostupnost je o hodne nizsi nez u CTc, konkretni vycet zde: http://www.bluetone.cz/main.php?pageid=54&lang=3&type=404&detail=27, pokud potrebujete tak vykonne pripojeni, urcite se to vyplati, CTc ma podobnou sluzbu skoro za dvojnasobek.