Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Bohužel mám ADSL od GTS.

Bohužel mám ADSL od GTS.

Luboš Doležal (22.12.2004 10:24:28)

V době kdy jsem si pořizoval ADSL mělo GTS jednu z nejlepších nabídek, neomezená data, 512 Kbit/s / 128 Kbit/s postupně nejdřív zavedli FUP s limitem 10 GB/s a nyní snížili limit na 4 GB/s samozřejmě se neobtěžují tyto informace zákazníkům aspoň poslat emailem. Bohužel v mé lokalitě nejde kabelovka, takže budu hledat další ADSL, tentokrát však od solidní firmy.

Zabar (22.12.2004 10:53:04)

Nevim nac si stezujes. Precti si obecnou specifikaci a vseobecne podminky. Tusim ze tam nemeli ze ti to nemusej posilat, ze staci zverejneni na jejich webu, coz se stalo a ty jsi mel 14 dni na zareagovani a odstoupeni. Sice to vecne zverejnovali pozde, ale to byla jejich chyba a tak k tomu taky pristupovali, takze pokud jsi to do 14 dni od jejich uverejneni odmitnul, tak to akceptovali a sluzbu ukoncili treba k nasledujicimu dni, prestoze tam meli podminku ze musis rict 14 dni predem. S tim, ze jejich FUP je silenej souhlasim...

Tomas (22.12.2004 13:03:23)

jo tak to sorry ,ale to že ti zavedou FUP na 4Gb a ty máš ve smlouvě neomezený přístup, to je samo o sobe dost síla,a ještě ti to neřeknou a musíš se informovat sám to je nehoráznost ,když mi zvyšovali cenu kvůli dani tak jsem se to na složence dozvěděl . Takže přesně vim na co si Luboš stěžuje ,je to dost nesolidní jednání.

Miroslav Šilhavý (22.12.2004 15:33:21)

Mnojo, je to levná služba, takže výměnou za to nedostávají zákazníci skoro žádnou péči :(

Anonym (22.12.2004 17:57:45)

To není vše. Navíc sem se dozvěděl, že zlevnili. V GTS mi řekli,že je to pravda, ale že to se mne netýká, protože sem si o zlevnění nepožádal. Takže když si teď požádám, tak v příštím vyúčtování budu platit méně. Kdybych požádal za rok, tak budu ještě rok platit vyšší cenu za nic...

Anonym (23.12.2004 07:52:35)

A to by ti meli menit cenu, kdyz jsi podepsal smlouvu na tu soucasnou ? Uprimne, k tomu se nebude hlasit nikdo, kdo podnika. Ze snizili cenu pro nove zakzniky je jedna vec a ze si nejses schopnej vyjednat stejnou je druha.

Luboš Doležal (23.12.2004 10:05:13)

Nezlob se, ale pokud někdo změní cenu jisté služby a tu službu může uplatnit nejen nový zákazník ale i všichni stálí zákazníci, tak je u normální firmy slušné tak učinit plošně a nečekat, kdo si toho všimne a kdo ne. Sám pracuji v oblasti obchodu a takhle nesolidní jednání bych si já ani naše firma nedovolila.

Anonym (24.12.2004 12:04:00)

Pokud mas cenu danou smlouvou na jistou dobu, nelze apriori predpokladat ze ti ji nekdo zmeni. Pokud to neni vazane na dobu urcitou, jista sance by tu byla. Otazka ovsem je zda ta puvodni cena jiz neobsahovala nejakeke bonusy (napr. dotovanou cenu modemu apod.). To by opet moh bejt problem.

Anonym (25.12.2004 20:43:59)

no ja ma GTSku osmy mesic a jsem v pohode, rychlost kolem 4OO a pingy kolem 60 ms. internet je neomezeny v tom, ze data nad limit se nezpoplatnuji, to ze je FUP tak drsne, ze clovek nad limit nic nestahne uz je vec druha, mimo smlouvu o neomezenem internetu

Anonym (22.12.2004 22:33:32)

GB/s ?? To myslíš vážně?

Napster (25.12.2004 18:21:20)

Taky sem mel GTS a je to snad nejhorsi poskytovatel fakt ¨nebudu tady rozebyrat co sem snima mel ja je to na dlouho ted mam NExtru a zatim sem spokojenej :-)