Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Jake ADLS a hlavne od koho?

Jake ADLS a hlavne od koho?

teekey (2.6.2005 13:29:15)

Chci nejake rychlejsi pripojeni k innternetu nez jenom 56kbit, hledam nejakou schopnou nabidku ADSL. Libi se mi Nextra se svym FUN 1M, ale zvedli ceny na 990,- (bez DPH) a to je celkem dost, kdyz musim jeste platit pevnou od CTc. Na dalsi alternativni providery sem v minulosti moc nenarazil, ani o nich mnoho neslysel. Zajimava se take jevi nabidka CTc (tarif Internet Expres Sprint), Chci 512 nebo 1024, ale za nejakou rozumnou cenu a hlavne aby pripojeni nepadalo a rychlost nebyla tretinova. Jakeho providera mate vy (nejlepe pres CTc) a jake tarify, jaka je spokojenost. Tahate vetsi objemy dat z netu a co na to pripojeni? Dekuji

(2.6.2005 15:03:49)

No ja bych si vzal neco od tech novych tarifu nextra a telecomu maji to celkem slusny a nabizi 2Mbit+Tiscali ale to asi ne:)

Arny (2.6.2005 17:17:12)

No, já mám od září minulého roku 512/128 s 3 giga od Emea telecom a rychlost pořád kolem 430 kbit. Pingy na seznam kolem 30 +-3. Je to přeprodávač, ale na to já kašlu. Neupsal jsem se, je levný a jede to bez keců.

teekey (3.6.2005 17:44:00)

diky, uz jsem si objednal tarif Internet Expres Sprint od CTc, tak jsem moc zvedav jak to bude slapat, vyhral z toho duvodu, ze mam jeste sestru, ktera rada stahuje mp3 pres Kazau a nechci porad hlidat trafic, ten FUP u CTc se mi nyni jevi jako lepsi varianta...

Anonym (3.6.2005 21:41:58)

Sprint je njelpší volba. Limit 16 GB měsíčně za 900 kč to jinde nenabízí.