Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > varování ! změna tarifu u Nextry

varování ! změna tarifu u Nextry

pepa (4.8.2005 17:32:52)

Pro každého kdo je u Nextry a chce si změnit tarif a dosud byl na platformě telekomu.Při podpisu dodatku o změně na snovou službu (FUN) se nestanete majiteli připojení na platformu Telenoru , přestože si zaškrtnete FUN bez křížku, tedy bez telekomu.Nextra vás připojí k platformě ve které už jste, jen vám změní tarif.Tímto úkonem se tedy telekomu nezbavíte ! Musíte vypovědět starou smlouvu, príma co...Ať žije starý věrný zákazník. Tarify s telekomem se u Nextry označují tímto symbolem #.Měnil jsem tarif na FUN 1 bez křížku, tedy plánovaná úspora cca 150Kč oproti starému tarifu BASIC 512 (rychlost 1024-Nextra zvedla rychlost, cena 970Kč s DPH)se nekoná.Pojedu za 1178Kč s DPH,fakt výhodné že ano!!Uvidíme jak mi Nextra vyjde vstříc, protože podle mne nemá jasno ve smlouvě a v tom co píše na netu.Dejte si přátelé pozor.

Nargon (4.8.2005 19:04:08)

A jses v pokryti telenoru?

pepa (4.8.2005 20:52:49)

V pokrytí Telenoru jsem.Na stránce Nextry jsem mé číslo nechal z kontrolovat.Nabídlo mi to rovnou pouze služby FUN , platforma Telenor.

TomZ (5.8.2005 08:30:01)

Presne o tomhle uvazuju a zajima me to.. jen ne z #FUN ale z neceho jineho. Ale tak to me stve :/ no treba casem to nejak poresi..

pepa (19.8.2005 11:42:10)

Dnes je 19.srpna a já můžu ke svému problému s připojením jen dodat, že Nextra se zachovala velmi dobře.Po dohodě, se stávající smlouva ruší a nová smlouva už bude v tarifu 1M na platformě Telenoru.Na netu už se objevila nová verze dodatku změny smlouvy, kde zákazník není maten.Tak třikrát hurá :-)

gecko (23.8.2005 23:29:09)

Ja si predtim napsal na hotline, tam mne presmerovali na adsl_change@nextra.cz pak jsem si pockal a zjistil, ze CTc -> CTc znamena zadny vypadek, maximalne den, zmena CTc -> TN je vypadek minimalne na tyden, takze s tim musite vyslovene souhlasit, a kdyz to odsouhlasite, pak to zmneni na platformu TN