Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Tiscali a jejich ADSl

Tiscali a jejich ADSl

SpiNa (11.8.2005 13:54:22)

Dobry den chtel sme se zeptat nekoho kdo tomu rozumi> chtel sem si obednat to nejlevnejsi adsl od tiscali a normlane si to napsat na firmu a dat do nakladu ale rekli mi ze musim mit nejakej jinej tarif pro firmy za cca 600 kc/mesic. co je na otm pravda to si nemuzu kdyz mam firmu poridit ten nejlevnejsi za 349 kc ?? dik

Anonym (11.8.2005 19:34:53)

muzes si poridit co chces:)

SpiNa (11.8.2005 21:02:46)

no to sem si tkay myslel ale ta kacena na telefoni podpore do me porad ryla ze ne ze si muzuz koupit jen firemni tarif.

Martin (17.8.2005 14:44:54)

Zdravim. TISCALI bych rozhodne nebral a uz vubec ne pro firmu. Maji tak mizernou zakaznickou podporu, ze jenom podepisovani smlouvy Vam bude trvat tydny. A pak jakykoliv dalsi problem nebo Vase nejaka zadost o zmenu tarifu, upravu, prelozeni je maratonem na mesice. Call-centrum je cernou dirou, kam se sice dovolate, ale tim to konci. Samotne technicke pripojeni je ale jinak vcelku v pohode (alespon ja jsem s nim za rok skoro nemel problem). Nakonec kvuli zasadni nespokojenosti s tim jak zachazi s klienty, jsem od Tiscali odesel a nikomu nedoporucuji. Prece jenom si myslim, ze je doba na to aby si obecne firmy zvykly na to, ze samotne technicke reseni avsak bez slusneho chovani k zakaznikum, rychle reakce, flexibility a vstricnosti je cestou k neuspechu. Martin

jjjohny (17.8.2005 15:30:46)

Mám ADSL od Tiscali na IČO a dosud jsem neměl žádný problém. Rychlost dostačující 512/128 (průměr 420Kb/s). Nedávno jsem nechal udělat přepis smlouvy abych získal 30minut na volání zdarma. Zavolal jsem 800 184 184 a obratem mi zaslali el.poštou smlouvu, kt. jsem potom podepsanou odfaxoval. Do týdne mi zaslali originál.

Anonym (27.8.2005 02:43:54)

Na 512 kbps průměr 420 kb/s?To ti závidím.Já mám WiFi 512 kbps a jedu v průměru přes 60kb/s