Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Volny - cenik

Volny - cenik

Kapitan pejsek (13.10.2005 19:23:49)

Sem zabrouzdal na cenik Volnyho a zjistil ze zase zmenili ceny od 1.9. a vychazi mi to v novem ceniku o 47Kc levnejc (512/5GB). Posledni zmenu ale udelali v cervnu tak se chci zeptat jestli jste uz nekdo zkousel si to zase zmenit. Jde sice o necelych 50 Kc ale ty taky clovek nenajde na ulici :)

Anonym (14.10.2005 09:15:23)

pokud vis, kde si na webu adsl.volny.cz muzes nechat vygenerovat smlouvu s novou cenou, tak si ji nech vygenerovat - i kdyz je jen o 47 Kc levnejsi ...

Tomáš Fuk (15.10.2005 10:40:07)

Spíš bych doporučil 1M Volny adsl plus jestli to z tvého čísla bude možné. Já na to jedu 3 měsíce a samé klady a pozitiva :-))) Jen při přechodu z 512ky to trvalo 20 dní než to telkom přepojil na telenor :-(( Ale ted je to bez FUPU a omezení a za lepší cenu než jsem měl před tím.

timur (16.10.2005 18:42:40)

Volny Plus je pro mě nedostupný,protože to provozujou na technologii Telenetvorku a to tady u nás ještě není.Tak jsem si vyhlídl Radiokomunikace.Taky bez omezení dat,bez fupu a bez paušálu za Telecom.

Timur (16.10.2005 11:20:56)

Taky jsem přešel na tuto službu,ale ten jejich FUP se mi vůbec nelíbí.Po třech zkušeb.měsících jsem poslal doporučeně výpověď,a teď se nestačím divit.Dělají mrtvého brouka,při telefonickém kontaktu tvrdí,že se výpověď ztratila,podruhé zase že je to v šetření,pak že už je to vyřešený a nakonec mi poslali dopis,že výpověď musím poslat znovu,zkrátka,dělají problémy,jak nejvíc můžou.Takže"když ptáčka lapají.............".

JirkaB (16.10.2005 18:07:05)

Koukám, všichni dávají odevšad výpovědi, ale kam přecházejí, když u nás je i jednooký králem? Že by na dial-up?

TheIF (16.10.2005 20:07:12)

Kam asi pokud nemají jinou možnost (only TELECOM) tak k nim, přece jen ostatní poskytovatelé přeprodávají službu, asi největší spolehlivost - nemužou se vymlouvat jako jiní poskytovatelé na Telecom a mají celekm jasný a rozumný FUP (na naše podmínky, žádné inteligentní p*** FUPY) a taky mají vícemnéně ADSL monopol :-(