Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > STEN- Hradec Králové

STEN- Hradec Králové

naposimek (24.1.2006 12:21:47)

Dobry den je tu nekdo kdo je připojem od STENU v Hradci Králové, mám problemy s připojením a firma nechce situaci vůbec řešit. Rád bych věděl jestli je to normální postup této firmy. Děkuji

Anonym (24.1.2006 16:01:34)

normalni je kopnout je do zadku

Naposimek (25.1.2006 02:22:04)

to asi udelam protoze kaslou uplne na zakazniky.. nejede linka treba mesic a porad se na neco vymlouvaji ze problem je tam a tam ... ale nic nevyresi. Dokonce jsem se bavil s clovekem co mu to nejelo rok a Sten ho porad fakturoval... taky si naprosto vymysleji castky ktere fakturuji neco jineho slibi po telefonu a neco jineho vyfakturuji..

anonymous (2.2.2006 12:49:11)

To teda kecas pac tahle firma je SUPER. Stara se o zakazniky temer nonstop podpora na telefonu. Jo pokud neplatis, nebo neco takoviho se nediv. Zavolej si jim a domluv se telefon zvedaj!!!

Anonym (2.2.2006 13:19:21)

ty ses super maj sdilenou kopnktivitu jak zacnes pouzivat net trochu vic tak ti hodej omezeni a jeste se s tebou budou hadat ze na tebe dolacej ...dnes v dobe kdy je v HK dostupny premium adsl do bluetone je to vykopavka pouzitelna tak max na stahovani posty ...je to neco obdobneho jako erkor ..uplne onicem zadna flexibilita ..ten kdo hleda net skutecne i na neco vic nez jen prohlizeni seznamu a stahovani posty je to nepouzitelne

mirek (2.2.2006 21:30:40)

Teda jak to tu ctu tak fakt nevim ja sem pripojenej neco pres rok a pul a zatim byli mensi potize ale vzdy to vyresili rychle..rychlost mam skoro stale pres mebagit. Nevim teda srovnani s errorem kdysi jsem byl pres ne pripojenej a teda to byla hruza od doby co mam STEN tak naprosta spokojenost

spokojen uzivatel (2.2.2006 21:38:10)

vole je to jedina firma co garantuje minima ve smlouve, mame od nich asi mesic pripojeni a jedou furt o dost vejs nez maj minumim ve smlouve, asi tak 9i00kilo

Anonym (2.2.2006 23:30:28)

rad vam vysvetlim pro to je dnes pripojeni uz passe no schvalne kolik platite a jakou mate min garant konktivitu a jakou max pripadne mate pevnou ip jaky mate upload ...napiste ja vam napisu proc je to passe

Anonym (2.2.2006 23:39:04)

http://sten.cz/index.php?web=net_cenik kdyz se podivate na ten cenik poradne ...vzhledem k tomu ze jste z HK kde je pokryti pres adsl od radiokomunikaci s tarifem premium ...vzhledem k tomu ze vetsinou se jedna o sdilene pripojeni tzn se vas v baraku haslilo vic kdyz si koupite za 999kc 3Mbit /512 a nasdilite si ho 3 budete platit 333kc za net co nema konkurenci ani v rychlosti ani v ping v pripade pareni pres net ..je to sluzba naprosto neomezena ...to ze radiokomunikace muzou nabidnout takovou rychlost za takovou cenu a pritom plati pronajmy CT za drat a to nemluvim o moznosti ip telefnoie kde se vola za 90hal ted mi piste co je vyhodnejsi ..divil bych se kdyz by nekdo zustaval u wifi ...dokud neprijde na trh wimax tak je wifi ve srovnani s metalikou jen starej krump

Anonym (3.2.2006 06:51:26)

Ja jak na to koukam tak ta linka pres ADSL jak rikate ma agregaci 1:20...tak nevim

Anonym (3.2.2006 08:40:27)

agregace u CRA diky tomu ze je 1:20 a konktivita je docela slusne na dslamu naddimenzovana nehrala nejakou zasadni roli ...adsl bez problemu dosahuje rychlosti od 85-100prc

sten (3.2.2006 13:41:56)

ja mam linku za 333 korun od stenu, smluvne garantovane minimum 80kilo a facha to na 600-1200kilo bezne, ping do 40ms na seznam.cz na baraku mame vod nich nejakou jinou antenu na 5ghz pasmu, wifi prej na baraky uz davno nedavaj jo a volal jsem jim a Jiruse mi rikal, ze telefonovani pres u nich uz jede take a cena za minutu je 1Kc cha cha, kam se hrabe adsl

Anonym (3.2.2006 15:17:23)

na to neni co dodat ...

anonym (2.2.2006 21:36:35)

ty ses fakt uplne mimo misu!! ja a spousta mejch kamosu mame net od nich a je to super, furt pres megabit a kdykoliv neco potrebujes staci pisnou maila a do drheho dne vyhovi meli sme error [lesy], kamoska ttnet, dlasi kamos hkfree a hruza\ temhle to fici a kam se hrabe konkurence :-)) teda oni zadnou nemaj